1 WTK
Dodane przez Blady dnia Wrzesień 24 2006 21:14:07
Najlepszy wynik osiągnął Mirosław Różyczka zajmując 6 miejsce, reszta poniżej oczekiwań, aż szkoda pisać...
Rozszerzona zawartość newsa
1 PRUS-STROWSKI KAROL PKS OPOKA TRZEBINIA 90
2 UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA 85
3 PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 81
4 JANIK TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 77
5 RAPUTA TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 74
6 RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 72
7-8 PIWOWARCZYK ROMAN POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 69
MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 69
9-12 POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 62
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
DĄBROWSKI DAMIAN MKS KSOS KRAKÓW 62
OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
13-16 OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 53
BIAŁCZYK ŁUKASZ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 53
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 53
17-24 RAŚ TOMASZ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 40
SKALDA JACEK OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 40
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 40
KIERSKI MIKOŁAJ KS GORCE NOWY TARG 40
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
DZIURA WOJCIECH KS GORCE NOWY TARG 40
ŻYTNIEWSKI MARCIN LKS OLIMPIA BUCZE 40
BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 40
25-32 PIJANOWSKI MARCIN KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 25
REMBIASZ MICHAŁ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
ZAWISZA GRZEGORZ MKS RADOŚĆ GORLICE 25
BIAŁECKI JAN KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
CIEĆKO PAWEŁ LKS WISŁA-RZĄSK RZĄSKA 25
MINDA MICHAŁ UKS DZIESIĄTKA OLKUSZ 25
KANAS TADEUSZ MKS KSOS KRAKÓW 25
33-48 KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
BOBER DAMIAN KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
JANIK BARTOSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
TALAR PAWEŁ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 17
ŚWIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 17
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 17
ŚLAZYK PAWEŁ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 17
ROMAN MARCIN PKS PORTA KRAKÓW 17
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MYŚLENICE 17
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
KLOCEK TOMASZ KS GORCE NOWY TARG 17
SURMA MARIUSZ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
BOCHENEK MARIUSZ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 17
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 17
LENARCZYK MICHAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
LEKKI PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
49-64 CHROBAK DAMIAN 14
PALEJ ADAM KS GORCE NOWY TARG 14
ELŻAKOWSKI KRZYSZTOF PKS PORTA KRAKÓW 14
MŁODAWSKI KAMIL PKS PORTA KRAKÓW 14
GROŃ SZCZEPAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 14
ZAPALSKI BARTOSZ PKS PORTA KRAKÓW 14
NIEĆ ANDRZEJ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 14
PUU AHRNE KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW 14
SZLAMKA PAWEŁ KS CRACOVIA KRAKÓW 14
KĄDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
NOWAK ALOJZY OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 14
STACH PAWEŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 14
MASŁOWSKI JAKUB UKS ZARABIE MYŚLENICE 14
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 14
65 SZELEST JACEK KS CRACOVIA KRAKÓW 10
66 WRZEŚNIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 10
67-68 STERKOWICZ TOMASZ MKS RADOŚĆ GORLICE 10
BALIŚ ANDRZEJ MKS KSOS KRAKÓW 10
69-72 NOCOŃ KAROL PUL KS JAROSZOWIEC 7
GIERCZYK MARCIN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
TOMERA KRZYSZTOF KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
ŚLĄSKI DAMIAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
73-74 GODULA MACIEJ PKS PORTA KRAKÓW 7
KURNYTA MARIUSZ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7