Wyniki 8, 9 i 11 turnieju cyklu jesień 2017
Dodane przez losfer dnia Listopad 20 2017 14:17:16
Turniej nr 8 - dawno temu
1. Marek Lenart 58
2. Sebastian Biały 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Marcin Pietrzyk 49

Wyniki turnieju nr 9 - z 30.10.2017
1. Damian Zając 58
2. Wojciech Górecki 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Mirosław Różyczka 49

Wyniki 11 turnieju - z 13.11.2017
1. Damian Zając 55
2. Dominik Wojdyła 52
3. Rafał Bruzda 49
4. Jerzy Szczebak 46


Rozszerzona zawartość newsa
Turniej nr 8 - dawno temu
1. Marek Lenart 58
2. Sebastian Biały 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Marcin Pietrzyk 49
5-6. Jacek Szelest 46
Jakub Chłędowski 46
7-8. Peter Luha 43
Tadeusz Szymoniak 43
9-12. Jerzy Szczebak 40
Paweł Ślazyk 40
Damian Jedynak 40
Stanisław Kurdziel 40
13-16. Jakub Biel 37
Bogdan Palczyński 37
Tomasz Wala 37
Łukasz Bolek 37
17-24. Janusz Lodowski 34
Mateusz Kosiński 34
Anna Cepil 34
Jakub Mikrut 34
Sławomir Boroń 34
Michał Dymek 34
Pastuszak 34
Dawid Taler 34
25-29. Ksymena Basińska 31
Alojzy Nowak 31
Grzegorz Janik 31
Mateusz Sobucki 31
Andrzej Zieliński 31

Wyniki turnieju nr 9 - z 30.10.2017
1. Damian Zając 58
2. Wojciech Górecki 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Mirosław Różyczka 49
5-6. Witold Urban 46
Jerzy Szczebak 46
7-8. Marek Lenart 43
Damian Jedynak 43
9-12. Stanisław Kurdziel 40
Marcin Pietrzyk 40
Paweł Ślazyk 40
Jakub Mikrut 40
13-16. Sławomir Boroń 37
Grzegorz Janik 37
Tomasz Wala 37
Radosław Morek 37
17-24. Jakub Chłędowski 34
Mateusz Kosiński 34
Michał Dymek 34
Daniel Palacz 34
Alojzy Nowak 34
Piotr Wolanin 34
Janusz Lodowski 34
Tadeusz Szymoniak 34
25-29. Andrzej Zieliński 31
Jakub Biel 31
Bogdan Palczyński 31
Mateusz Sobucki 31
Ryszard Woźniak 31

Wyniki 11 turnieju - z 13.11.2017
1. Damian Zając 55
2. Dominik Wojdyła 52
3. Rafał Bruzda 49
4. Jerzy Szczebak 46
5-6. Paweł Ślazyk 43
Czesław Kamiński 43
7-8. Marek Lenart 40
Tomasz Wala 40
9-12. Stanisław Kurdziel 37
Dawid Taler 37
Sebastian Biały 37
Tadeusz Szymoniak 37
13-16. Michał Tyka 34
Alojzy Nowak 34
Bogdan Palczyński 34
Andrzej Zieliński 34
17-24. Marcin Pietrzyk 31
Jacek Szelest 31
Anna Cepil 31
Ziemowit Sowiński 31
Grzegorz Janik 31
Mateusz Sobucki 31
Janusz Lodowski 31
Ksymena Basińska 31
25-26. Jakub Mikrut 28
Michał Dymek 28