Punktacja po 7 Turniejach (... 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 04-10-2019 22:12
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 24-09-2019 08:36
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
PustaMiska - akcja charytatywna
9 kolejka IV liga
OSKiR Podwawelski II - LKS Wisła Rząska 6-4

W związku z wyjazdem trzech naszych zawodników na I OTK Weteranów,został rozegrany awansem mecz 9 kolejki. Drużyna Rząski przegrała minimalnie 6-4 z dwoma najlepszymi drużynami IV ligi-Zarabie i Podwawelski.

3 Liga Tenis StołowyUKS Polfin Oświęcim - OSKiR Podwawelski 10-3

Jak najbardziej zasłużona wygrana gospodarzy. Nasza drużyna chyba nie dorosła do meczu o dużą stawkę. Jeżeli nie będzie lidera w drużynie to walka o 2 ligę będzie co sezon kończyć się tak samo. Jedni nie potrafią unieść ciężaru meczu na sobie inni nie potrafią tak pokierować drużyną oby ciężar meczu wziąść na swoje barki. Jednym słowem za wysokie progi ....

Punktowali:
Mirosław Różyczka 0-3,5
Tomasz Raś 0-2,5
Mariusz Bochenek 1-2,5
Sebastian Biały 2-1,5
Relacja
3 Liga Tenis StołowyO ile możliwości techniczne pozwolą o godz 18 zostanie przeprowadzona relacja z meczu UKS Polfin Oświęcim - OSKiR Podwawelski.
Zaprazam wszystkich chętnych do śledzenia meczu i pamiętajcie o trzymaniu kciuków!!! :)
14 turniej cyklu jesień-zima
Cykl jesień - zima 2006 Podwawelskie Grand PrixLiczba uczestników Podwawelskiego Grand Prix stale rośnie. W 14 turnieju cyklu jesień-zima wzięło udział 27 zawodników. Jak mówił zwycięzca ostatniego WTK: poziom był wyższy niż na WTK bo tam zajął 1 miejsce, ale myślę że to tylko dlatego że nie zagrał z naszym najlepszym graczem w niedziele ;). Mimo dobrej frekwencji turniej udało się zakończyć przed godziną 22.

Kolejność końcowa:

1. Mirosław Różyczka

2. Łukasz Białczyk

3. Mariusz Bochenek
7 kolejka V liga
5 liga Kraków Tenis StołowyOSKiR Podwawelski III - KS Pocztowiec Joolla III 5-5

Mecz był bardzo zacięty, jego losy ważyły się do ostatniego pojedynku. Mimo straty punktu wciąż mamy najlepszy bilans meczów w 5 lidze.

Punktowali:

Tomasz Wrześniowski 3,5-0
Jakub Michalec 1-2
Kamil Maliszewski 0,5-3
II WTK
Turnieje Tenis StołowyII WTK seniorów był bardzo szczęśliwy dla zawodników Podwawelskiego. Mało brakło a w półfinale znalazłoby się aż 2 naszych zawodników. Wygrał Rafał Utylski przed Waldemarem Palem i Sławomirem Osiką.

Nasi zawodnicy:

4. Sebastian Biały
7-8. Mirosław Różyczka
13-16. Tomasz Raś
41-46. Tomasz Wrześniowski
Zmiana terminu meczu I drużyny
3 Liga Tenis StołowyMecz z Polfinem Oświęcim został przełożony na środę 06.12.2006 na godz. 18:00
7 kolejka III liga
3 Liga Tenis StołowyOSKiR Podwawelski - KS Górnik Wieliczka 10-0

Po dość jednostronnym spotkaniu, tylko 1 mecz skończył się po więcej niż 3 setach, gładkie zwycięstwo 10-0. To pierwsza wygrana bez straty punktu w tym sezonie.

4 liga Kraków Tenis StołowyOSKiR Podwawelski II - MKS KSOS III 4-6

Chyba KSOS ma coś do Podwawelskiego. W meczach tak z pierwszą jak i drugą drużyną lubi robić psikusy personalne. Tym razem wzmocnienie w drużynie KSOSu M.Wróblewski i M.Kusiek. Nic by się nie stało gdyby nie zdrowie. W pierszym meczu K.Biel pokonał M.Wróblewskiego a równolegle J.Skalda grał z M.Kuśkiem.Skalda po dwóch pewnie wygranych setach (do 7 i 4), niestety po odnowieniu się kontuzji przegrał prawie bez walki kolejne trzy sety. Niestety to nie koniec problemów zdrowotnych gdyż w następnym meczu z M.Wroblewskim niedosyć że jedną ręką to jeszcze na jednej nodze (2-3)
Najlepszym zawodnikiem Podwawelskiego II był Jakub Biel który wygrał dwa pojedynki.

Punktowali:
Biel Jakub 2-1,5
Skalda Jacek 0-2,5
Kuśnierz Ryszard 1-2
Palczyński Bogdan 1-0
13 turniej cyklu jesień-zima
Cykl jesień - zima 2006 Podwawelskie Grand PrixCoraz większa liczba uczestników poniedziałkowych turniejów, tym razem wystartowało 23 zawodników. Najlepszym okazał się Piotr Piaskowski.

Punktacja końcowa:

1. Piotr Piaskowski 42 pkt

2. Tomasz Raś 40 pkt

3. Mariusz Bochenek 38 pkt
6 kolejka V liga
5 liga Kraków Tenis StołowyMagnum II Koźmice Wielkie - OSKiR Podwawelski III 5-5

Niestety na mecz dotarło tylko 2 naszych zawodników. Bezkonkurencyjny okazał się Jakub Michalec, który nie oddał żadnego seta. Jedną partię po zaciętej walce przegrał Kamil Maliszewski. O naszej wygranej mogła zdecydować gra podwójna, lecz jej nie udało się wygrać i mecz zakończył się remisem.