- Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachïżœd

5 liga Gr.A Krakïżœw

5 liga Gr.B Krakïżœw

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez23:55:04
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni

Go¶ci Online: 11

Twoje IP to: 18.206.13.39

Kategorie Forum 46
Wčtki na Forum 717
Posty na Forum 2192
Komentarzy 4586
Ksiêga Go¶ci
Newsy 1383
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjêcia w Albumach 263
¶ciagniêtych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez23:55:04
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweWyniki skrĂłcone bo nie mam czasu :(
T13:
RafaƂ Bruzda
Ɓukasz Bolek
MirosƂaw RĂłĆŒyczka
MichaƂ Dymek
T14:
Ɓukasz Bolek
BartƂomiej Gala
Damian Dąbrowski
RafaƂ Bruzda
T15:
RafaƂ Bruzda
MichaƂ Bodnar
Jerzy Szczebak
Damian Dąbrowski
Wyniki 12 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweCzƂowiek nie przypilnuje turnieju to go skoƄczyć nawet nie mogą i mi mieszają w programie punktowym. Wstyd Panowie :/

1. Dominik WojdyƂa 54
2. Damian Dąbrowski 51
3/4 RafaƂ Bruzda
MichaƂ Dymek 48/45
Wyniki 11 turnieju cyklu wiosna 2019
1. Jakub Biel 49
2. RafaƂ Bruzda 46
3. MirosƂaw RĂłĆŒyczka 43
4. PaweƂ Lelek 40
Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 9 z 25 marca:
1. Grzegorz Skrzypek 53
2. RafaƂ Bruzda 50
3. Ɓukasz Bolek 47
4. Damian Dąbrowski 44

Turniej nr 10 z 1 kwietnia:
1. Ɓukasz Bolek 46
2. MichaƂ Dymek 43
3. RafaƂ Bruzda 40
4. Damian Dąbrowski 37
Wyniki 8 turnieju cyklu wiosna 20198
Turnieje Poniedziałkowe1. Ɓukasz Bolek 52
2. BartƂomiej Gala 49
3. MichaƂ Bodnar 46
4. RafaƂ Bruzda 43
Wyniki 7 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweCzyli turniej z 11 marca - z 18 nie mam - dostaƂem zdjęcia ale nieczytelne :(

1. Ɓukasz Bolek 53
2. MichaƂ Dymek 50
3. Damian Dąbrowski 47
4. Tomasz Wala 44
Wyniki 6 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweDamian miaƂ dziƛ zdecydowanie dzieƄ konia. GraƂ jak w transie caƂy turniej, zostawiając na udeptanej ziemi wielu groĆșnych przeciwnikĂłw. Dopiero w finale nie daƂ rady, ale i tak w 5 secie na rĂłwnowagi - czyli jak zwykle :D

1. Jakub Biel 53
2. Damian Jedynak 50
3. Ɓukasz Bolek 47
4. Jerzy Szczebak 44
Wyniki 5 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej koƄczyƂsię o 22:30, a tylko 25 osĂłb. I to finaƂ koƄczyƂ się jako ostatni, choć o 3 miejsce teĆŒ 5-setĂłwka szƂa... Dziwne...

1. RafaƂ Bruzda 54
2. Piotr Wolanin 51
3. Jakub Biel 48
4. BartƂomiej Gala 45
Wyniki 4 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweOto wyniki. Lepiej pĂłĆșno niĆŒ wcale :D

1. Krzysztof Zalewski 49
2. Jakub Biel 46
3. RafaƂ Bruzda 43
4. Tomasz Wala 40
Wyniki 1, 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 1:
Dominik WojdyƂa
Jacek Szelest
Damian Dąbrowski
Marcin Pietrzyk
Turniej nr 2:
Damian Dudziak
Krzysztof Zalewski
BartƂomiej Gala
Witold Urban
Turniej nr 3:
Jakub Biel
Dominik WojdyƂa
Jerzy Szczebak
Tomasz Wala
Wyniki TOP12 jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweWreszcie wpisaƂem wyniki TOPa. Co ja robiƂem przez prawie tydzieƄ? Top byƂ niezƂy, parę zaskakujących wynikĂłw. Za to finaƂ jak zwykle i jak zwykle - przy tej dwĂłjce zawodnikĂłw - zapewniƂ porywający spektakl bƂyskawicznych wymian :D. Wszystkim gratuluję i do zobaczenia na następnym topie ;)

1. RafaƂ Bruzda
2. Ɓukasz Bolek
3. Jakub Biel
4. PaweƂ Lelek
Strona 2 z 126 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby siê zarejestrowaæ.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 WierzbiƄski Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Ɓakomy Ɓopatka BodnarMa GalaS GalaD ApostoƂ Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2WojdyƂa 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
DokoƄczenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, ZieliƄski

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum