Runda rewanżowa IV ligi. - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Runda rewanżowa IV ligi.
Tabela IV liga

grupa silniejsza:
Porta Kraków 22
Rokicie Szczytniki 20
YMCA Kraków 19
KSOS Kraków III 16
GMKS Zielonki 14
Cracovia 1906 Kraków 14

Grupa słabsza
Jola Kraków 13
KSOS Kraków II 12
Podwawelski Kraków III 9
Zarabie Myślenice II 7
Contra 06 Kraków 6
Magnum -Wesem Kożmice Wielkie 5
Górnik Wieliczka 0

GMKS Zielonki-YMCA Kraków 04.02.2012r.godz.14.00
Rokicie Szczytniki II- KSOS Kraków III 03.02.2012r.godz.17.00 7-3
Cracovia 1906 Kraków-Porta Kraków 04.02.2012r.godz.14.00

Zarabie Myślenice II-Contra 06 Kraków 01.02.2012.godz.20.00 7-3
KSOS Kraków II-Górnik Wieliczka 04.02.2012r.godz.14.00
Jola Kraków -Magnum-Wesem Kożmice Wielkie 04.02.2012r.godz 14.00

Pauzuje Podwawelski Kraków III
Komentarze
doktorek dnia luty 03 2012 21:46:18
Sory smiley, ale musiałem to zmniejszyć na pierwszej stroniesmiley
KOLEJARZ dnia luty 03 2012 21:50:31
Jasne nie ma sprawysmiley
czkamyk dnia luty 03 2012 22:33:01
My gramy w przyszły czwartek o 19.00 jako gospodarz w Zielonkach- na 99.00%
czkamyk dnia luty 11 2012 14:34:17
Proszę popatrzeć na tabelę Beregera

1-(6) (6)-4 2-(6) (6)-5 3-(6)
2-5 5-3 3-1 1-4 4-2
3-4 1-2 4-5 2-3 5-1
Mam już dość!!!!!!!!!!!!!!Prawie jak nepotyzm.
FilipU dnia luty 11 2012 14:45:11
czkamyk rzuć okiem na regualmin na sezon 10/11 rozgrywek w KOZTS tam masz rozpiskę według której to leci
3.5.6 Przydzielenie numerów do rundy rewanżowej jest zgodne z miejscami zajętymi w pierwszej
rundzie. Układ spotkań drużyn w kolejkach ligowych jest następujący:
I II III IV V
5 r11; 3 3 r11; 6 6 r11; 4 4 r11; 5 5 r11; 6
2 r11; 4 5 r11; 2 2 r11; 3 2 r11; 6 3 r11; 4
6 r11; 1 4 r11; 1 1 r11; 5 3 r11; 1 1 r11; 2
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum