Terminarz rozgrywek - III liga zachód 2 runda - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.224.100.134

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik14 tygodni
BOCHMAR14 tygodni
FilipU16 tygodni
doktorek17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek - III liga zachód 2 runda
3 Liga Tenis StołowyTerminarz rozgrywek w tenisie stołowym - sezon 2011/2012
III LIGA mężczyzn II runda
Woj. małopolskie - zachód

kolejka 12 28.01.2012

67 KS Podwawelski Kraków II Witmar KS Podwawelski I Kraków Przełożony
68 ULKS Lachowice I KS Gorce Nowy Targ II Przełożony
69 TG Sokół Zakopane UKS Zarabie My¶lenice 29.01. 12.00
70 MKS KSOS Kraków ULKS Lachowice II Przełożony
71 PKS Opoka Trzebinia II Chomik Rokicie Gdów
72 GOK Spytkowice UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 17.00

kolejka 13 4.02.2012
73 UKS Zarabie My¶lenice KS Podwawelski Kraków II 15.00
74 ULKS Lachowice I TG Sokół Zakopane 15.00
75 KS Gorce Nowy Targ II Witmar KS Podwawelski I Kraków
76 GOK Spytkowice MKS KSOS Kraków 17.00
77 Chomik Rokicie Gdów ULKS Lachowice II
78 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ PKS Opoka Trzebinia II 15.00

kolejka 14 /25.02.2012 /
79 KS Gorce Nowy Targ II KS Podwawelski Kraków II
80 UKS Zarabie My¶lenice ULKS Lachowice I 15.00
81 Witmar KS Podwawelski I Kraków TG Sokół Zakopane 15.00
82 PKS Opoka Trzebinia II GOK Spytkowice
83 Chomik Rokicie Gdów MKS KSOS Kraków
84 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ ULKS Lachowice II 15.00

kolejka 15 / 17.03.2012 /
85 TG Sokół Zakopane KS Gorce Nowy Targ II
86 KS Podwawelski Kraków II ULKS Lachowice I 18.03 14.00
87 Witmar KS Podwawelski I Kraków UKS Zarabie My¶lenice 15.00
88 ULKS Lachowice II PKS Opoka Trzebinia II 15.00
89 GOK Spytkowice Chomik Rokicie Gdów 17.00
90 MKS KSOS Kraków UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

kolejka 16 /14.04.2012 /
91 TG Sokół Zakopane KS Podwawelski Kraków II
92 KS Gorce Nowy Targ II UKS Zarabie My¶lenice
93 ULKS Lachowice I Witmar KS Podwawelski I 15.00
94 ULKS Lachowice II GOK Spytkowice 15.00
95 MKS KSOS Kraków PKS Opoka Trzebinia II
96 Chomik Rokicie Gdów UKS Orkan SP 5 Nowy Targ


Terminy rezerwowe : 11.02, 18.02, 3.03, 10.03, 31.03

Planowany termin baraży o II Ligę (w jednym dniu!) 28.04 lub 29.04.2012
Drużyna UKS Orkan SP 5 Nowy Targ rozgrywa swoje mecze na Sali KS Gorce Nowy Targ

Kraków 25.01.2012 r. Wydział Gier i Dyscypliny
KOZTS
Komentarze
alek dnia luty 01 2012 23:37:15
jak to przełozony derby Podwawelskiego przecież były!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum