Terminarz rozgrywek - III liga zachód 2 runda - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:21:27
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:21:27
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek - III liga zachód 2 runda
3 Liga Tenis StołowyTerminarz rozgrywek w tenisie stołowym - sezon 2011/2012
III LIGA mężczyzn II runda
Woj. małopolskie - zachód

kolejka 12 28.01.2012

67 KS Podwawelski Kraków II Witmar KS Podwawelski I Kraków Przełożony
68 ULKS Lachowice I KS Gorce Nowy Targ II Przełożony
69 TG Sokół Zakopane UKS Zarabie Myślenice 29.01. 12.00
70 MKS KSOS Kraków ULKS Lachowice II Przełożony
71 PKS Opoka Trzebinia II Chomik Rokicie Gdów
72 GOK Spytkowice UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 17.00

kolejka 13 4.02.2012
73 UKS Zarabie Myślenice KS Podwawelski Kraków II 15.00
74 ULKS Lachowice I TG Sokół Zakopane 15.00
75 KS Gorce Nowy Targ II Witmar KS Podwawelski I Kraków
76 GOK Spytkowice MKS KSOS Kraków 17.00
77 Chomik Rokicie Gdów ULKS Lachowice II
78 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ PKS Opoka Trzebinia II 15.00

kolejka 14 /25.02.2012 /
79 KS Gorce Nowy Targ II KS Podwawelski Kraków II
80 UKS Zarabie Myślenice ULKS Lachowice I 15.00
81 Witmar KS Podwawelski I Kraków TG Sokół Zakopane 15.00
82 PKS Opoka Trzebinia II GOK Spytkowice
83 Chomik Rokicie Gdów MKS KSOS Kraków
84 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ ULKS Lachowice II 15.00

kolejka 15 / 17.03.2012 /
85 TG Sokół Zakopane KS Gorce Nowy Targ II
86 KS Podwawelski Kraków II ULKS Lachowice I 18.03 14.00
87 Witmar KS Podwawelski I Kraków UKS Zarabie Myślenice 15.00
88 ULKS Lachowice II PKS Opoka Trzebinia II 15.00
89 GOK Spytkowice Chomik Rokicie Gdów 17.00
90 MKS KSOS Kraków UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

kolejka 16 /14.04.2012 /
91 TG Sokół Zakopane KS Podwawelski Kraków II
92 KS Gorce Nowy Targ II UKS Zarabie Myślenice
93 ULKS Lachowice I Witmar KS Podwawelski I 15.00
94 ULKS Lachowice II GOK Spytkowice 15.00
95 MKS KSOS Kraków PKS Opoka Trzebinia II
96 Chomik Rokicie Gdów UKS Orkan SP 5 Nowy Targ


Terminy rezerwowe : 11.02, 18.02, 3.03, 10.03, 31.03

Planowany termin baraży o II Ligę (w jednym dniu!) 28.04 lub 29.04.2012
Drużyna UKS Orkan SP 5 Nowy Targ rozgrywa swoje mecze na Sali KS Gorce Nowy Targ

Kraków 25.01.2012 r. Wydział Gier i Dyscypliny
KOZTS
Komentarze
alek dnia luty 01 2012 23:37:15
jak to przełozony derby Podwawelskiego przecież były!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum