Terminarz rozgrywek - III liga zachód 2 runda - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 12

Twoje IP to: 54.196.26.1

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek - III liga zachód 2 runda
3 Liga Tenis StołowyTerminarz rozgrywek w tenisie stołowym - sezon 2011/2012
III LIGA mężczyzn II runda
Woj. małopolskie - zachód

kolejka 12 28.01.2012

67 KS Podwawelski Kraków II Witmar KS Podwawelski I Kraków Przełożony
68 ULKS Lachowice I KS Gorce Nowy Targ II Przełożony
69 TG Sokół Zakopane UKS Zarabie My¶lenice 29.01. 12.00
70 MKS KSOS Kraków ULKS Lachowice II Przełożony
71 PKS Opoka Trzebinia II Chomik Rokicie Gdów
72 GOK Spytkowice UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 17.00

kolejka 13 4.02.2012
73 UKS Zarabie My¶lenice KS Podwawelski Kraków II 15.00
74 ULKS Lachowice I TG Sokół Zakopane 15.00
75 KS Gorce Nowy Targ II Witmar KS Podwawelski I Kraków
76 GOK Spytkowice MKS KSOS Kraków 17.00
77 Chomik Rokicie Gdów ULKS Lachowice II
78 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ PKS Opoka Trzebinia II 15.00

kolejka 14 /25.02.2012 /
79 KS Gorce Nowy Targ II KS Podwawelski Kraków II
80 UKS Zarabie My¶lenice ULKS Lachowice I 15.00
81 Witmar KS Podwawelski I Kraków TG Sokół Zakopane 15.00
82 PKS Opoka Trzebinia II GOK Spytkowice
83 Chomik Rokicie Gdów MKS KSOS Kraków
84 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ ULKS Lachowice II 15.00

kolejka 15 / 17.03.2012 /
85 TG Sokół Zakopane KS Gorce Nowy Targ II
86 KS Podwawelski Kraków II ULKS Lachowice I 18.03 14.00
87 Witmar KS Podwawelski I Kraków UKS Zarabie My¶lenice 15.00
88 ULKS Lachowice II PKS Opoka Trzebinia II 15.00
89 GOK Spytkowice Chomik Rokicie Gdów 17.00
90 MKS KSOS Kraków UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

kolejka 16 /14.04.2012 /
91 TG Sokół Zakopane KS Podwawelski Kraków II
92 KS Gorce Nowy Targ II UKS Zarabie My¶lenice
93 ULKS Lachowice I Witmar KS Podwawelski I 15.00
94 ULKS Lachowice II GOK Spytkowice 15.00
95 MKS KSOS Kraków PKS Opoka Trzebinia II
96 Chomik Rokicie Gdów UKS Orkan SP 5 Nowy Targ


Terminy rezerwowe : 11.02, 18.02, 3.03, 10.03, 31.03

Planowany termin baraży o II Ligę (w jednym dniu!) 28.04 lub 29.04.2012
Drużyna UKS Orkan SP 5 Nowy Targ rozgrywa swoje mecze na Sali KS Gorce Nowy Targ

Kraków 25.01.2012 r. Wydział Gier i Dyscypliny
KOZTS
Komentarze
alek dnia luty 01 2012 23:37:15
jak to przełozony derby Podwawelskiego przecież były!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum