Wyniki 19 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:10:20
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:10:20
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 19 turnieju cyklu jesień-zima 2011
1. Tomasz Janik 57
2. Krzysztof Kapik 54
3. Adrian Gadawski 51
4. Janusz Seweryn 48
5-6. Stefan Flak 45
Mariusz Bochenek 45
7-8. Czesław Kamiński 42
Maciej Gonet 42
9-12. Paweł ¦lazyk 39
Bogdan Palczyński 39
Jakub Biel 39
Stanisław Kurdziel 39
13-16. Ryszard WoĽniak 36
Tadeusz Szymoniak 36
Łukasz Bieńczycki 36
Marek Kochmański 36
17-24. Jerzy Szczebak 33
Antoni Wojciaczyk 33
Angelika Janik 33
Dariusz WoĽny 33
Krzysztof Petka 33
Józef Knapczyk 33
Marek Biesaga 33
Bogdan Wełna 33
25-28. Jakub Bieńczycki 30
Radosław Morek 30
Alojzy Nowak 30
Tadeusz Rutkowski 30
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum