Wyniki III WTK-u seniorów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Marthinus 6 dni
tomekjez 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Blady 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.221.75.115

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 692
Posty na Forum 2166
Komentarzy 4581
Księga Go¶ci
Newsy 1358
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6628
Ostatnio Widziani
Marthinus 6 dni
tomekjez 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Blady 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
FilipU 7 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik 9 tygodni
alek18 tygodni
BOCHMAR25 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki III WTK-u seniorów/ek
WTKW dniu 22.01.2012 r. w Słopnicach rozegrany został III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów w tenisie stołowym w sezonie 2011 / 2012 r.

kategoria : SENIORZY
1 KLAG TOMASZ 23.10.80 PKS OPOKA TRZEBINIA 90
2 LUBA¦ SEBASTIAN 05.07.80 PKS OPOKA TRZEBINIA 85
3-4
OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 79
OSIKA JANUSZ 01.12.88 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 79
5 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 PKS OPOKA TRZEBINIA 74
6 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 72
7-8
GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 69
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 69
9-12
PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
GIZA BARTOSZ 23.05.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 62
STRZAŁKA MAREK 25.11.69 KS PODWAWELSKI KRAKÓW 62
13-16
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 53
WO¬NIAK MARCIN 29.09.93 MKS RADO¦Ć GORLICE 53
KONSTANTYN PAWEŁ 05.07.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
17-24
MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 KS PODWAWELSKI KRAKÓW 40
WˇSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 40
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 40
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 40
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
25-32
MALIK MATEUSZ 23.12.92 UKS "GULON" ZAKLICZYN 25
URBAŃSKI ADAM 05.12.50 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 25
PIˇSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 25
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 25
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 25
SOBCZAK KRZYSZTOF 21.08.61 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 25
DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
33-48
WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
NYCZ ZBIGNIEW 01.07.72 UKS "GULON" ZAKLICZYN 17
LEWICKI PIOTR 08.06.69 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
OLESIAK GRZEGORZ 18.11.99 KS START NOWY SˇCZ 17
PIETRZAK ANTONI 27.01.98 KS GORCE NOWY TARG 17
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
TABOR JANUSZ 29.05.70 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
KOZA ROBERT 25.06.94 LKS DOBRZANKA DOBRA 17
HOCHÓŁ KAROL 03.02.96 LKS DOBRZANKA DOBRA 17
KAIM MICHAŁ 02.05.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
KOZA PRZEMYSŁAW 03.02.96 LKS DOBRZANKA DOBRA 17
WIERZCHOWIEC PIOTR 12.09.94 UKS "GULON" ZAKLICZYN 17
PIETRZAK MATEUSZ 01.08.95 KS GORCE NOWY TARG 17
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
49-51
KRUCZEK JANUSZ 10.08.60 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 14
GEMBACZ MARCIN 23.09.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
KOSMAL DAWID 12.04.04 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14


kategoria : SENIORKI

1 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 90
2 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 85
3 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 81
4 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 77
5 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 74
6 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 72
7-8
KRUŻEL PAULINA 21.03.88 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 69
JA¦KOWIEC KLAUDIA 16.08.94 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 69
9-12
JANIK ANGELIKA 09.01.00 KS PODWAWELSKI KRAKÓW 62
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 62
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 62
13-16
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 53
MYRTA AGNIESZKA 03.02.74 MKS RADO¦Ć GORLICE 53
BOLSĘGA IWONA 07.08.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
PIETRZAK AGNIESZKA 15.03.00 KS GORCE NOWY TARG 53
17-18
KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 47
¦LIWA ALICJA 08.02.98 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 47
19-20
BRACH AGNIESZKA 02.08.95 MKS RADO¦Ć GORLICE 42
DANAJ NATALIA 04.02.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 42
21 BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 38
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

Archiwum