Wyniki 16 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady18:15:51
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady18:15:51
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 16 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Mariusz Bochenek 59
2. Krzysztof Kapik 56
3. Jakub Biel 53
4. Adrian Gadawski 50
5-6. Stefan Flak 47
Paweł ¦lazyk 47
7-8. Czesław Kamiński 44
Stanisław Kurdziel 44
9-12. Marek Strzałka 41
Janusz Seweryn 41
Marek Kochmański 41
Jacek Skalda 41
13-16. Dariusz WoĽny 38
Krzysztof Zalewski 38
Jerzy Szczebak 38
Radosław Morek 38
17-24. Alojzy Nowak 35
Bogdan Wełna 35
Marek Biesaga 35
Angelika Janik 35
Maciej Gonet 35
Grzegorz Kluzek 35
Krzysztof Petka 35
Józef Knapczyk 35
25-30. Ryszard WoĽniak 32
Szymon Gonet 32
Tadeusz Szymoniak 32
Bogdan Palczyński 32
Damian Jedynak 32
Tadeusz Rutkowski 32
Komentarze
zuber dnia styczeń 04 2012 16:15:53
Mariusz gratuluję !

--
Sprzedaż mieszkań Kraków
tomo dnia styczeń 04 2012 22:00:24
smileyBrawo Młody Weteranie Mario!! brawo! gratulacje serdeczne od wszystkich weteranów i młodzików też z Polski południowej! Gratuluję też byłemu Sokolikowi Adriankowi! smiley
BOCHMAR dnia styczeń 05 2012 08:59:09
Bardzo dziękuję Ziomale za gratkismiley
FilipU dnia styczeń 05 2012 09:18:33
Mariusz jeste¶ w takiej formie że KSOS się Ciebie boismiley
Adriang dnia styczeń 07 2012 17:12:43
dzięki Tomaszu ;d jak nie trafie kiedy¶ na Stefana to może zajde dalej smiley heh
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum