Wyniki 16 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 16 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Mariusz Bochenek 59
2. Krzysztof Kapik 56
3. Jakub Biel 53
4. Adrian Gadawski 50
5-6. Stefan Flak 47
Paweł ¦lazyk 47
7-8. Czesław Kamiński 44
Stanisław Kurdziel 44
9-12. Marek Strzałka 41
Janusz Seweryn 41
Marek Kochmański 41
Jacek Skalda 41
13-16. Dariusz WoĽny 38
Krzysztof Zalewski 38
Jerzy Szczebak 38
Radosław Morek 38
17-24. Alojzy Nowak 35
Bogdan Wełna 35
Marek Biesaga 35
Angelika Janik 35
Maciej Gonet 35
Grzegorz Kluzek 35
Krzysztof Petka 35
Józef Knapczyk 35
25-30. Ryszard WoĽniak 32
Szymon Gonet 32
Tadeusz Szymoniak 32
Bogdan Palczyński 32
Damian Jedynak 32
Tadeusz Rutkowski 32
Komentarze
zuber dnia styczeń 04 2012 16:15:53
Mariusz gratuluję !

--
Sprzedaż mieszkań Kraków
tomo dnia styczeń 04 2012 22:00:24
smileyBrawo Młody Weteranie Mario!! brawo! gratulacje serdeczne od wszystkich weteranów i młodzików też z Polski południowej! Gratuluję też byłemu Sokolikowi Adriankowi! smiley
BOCHMAR dnia styczeń 05 2012 08:59:09
Bardzo dziękuję Ziomale za gratkismiley
FilipU dnia styczeń 05 2012 09:18:33
Mariusz jeste¶ w takiej formie że KSOS się Ciebie boismiley
Adriang dnia styczeń 07 2012 17:12:43
dzięki Tomaszu ;d jak nie trafie kiedy¶ na Stefana to może zajde dalej smiley heh
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum