12 kolejka IV Ligi - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
12 kolejka IV Ligi
18.12.2011r.Godz.14.00

UKS Zarabie Myślenice - GMKS Zielonki 4-6
PKS Porta Kraków -KS Podwawelski Kraków III 10-0
Magnum-Wesem Kożmice Wielkie-MKS KSOS Kraków II 4-6
MKS KSOS Kraków III -KS Cracovia 1906 Kraków
KS Contra 06 Kraków- YMCA Kraków 3-7
UKS Jola Kraków - UKS Szczytniki II

Pauzuje Górnik Wieliczka.

Prawie wszystko jasne co do grupy silniejszej i słabszej.
Zostało jeszcze jedno miejsce w grupie silniejszej i największe szanse ma KS Cracovia 1906 Kraków.Ma jeden zaległy mecz,ale też wymagający przeciwnicy.Myślę też że Zielonki nie odpuszczą do końca,bo są znani z e swojej waleczności gdzie pokazali w poprzednim sezonie jak i w tym sezonie.
Komentarze
FilipU dnia grudzień 16 2011 20:31:16
Jak na mój gust to się nic nie wyjaśniło bo do 9 miejsca drużyny mają szansę na pierwszą szóstkę( natomiast obecnie 4 drużyna może z niej wypaść)
KOLEJARZ dnia grudzień 17 2011 11:45:02
San Gin masz racje bo nie zauważyłem zaległego meczu pomiędzy Podwawelskim-Cracovią który powinien zostać rozegrany prawie półtora miesiąca temu.Będzie się działo bo jak widać po składach to nie które składy są na 3 ligę.smiley
KOLEJARZ dnia grudzień 17 2011 23:14:35
Zielonki tym zwycięstwem mają duże szanse na awans do pierwszej 6,następny mecz maja z Kożmicami.Co do Cracovi to ma bardzo ciężkie mecze,zaległy z Podwawelskim III,Jola i chyba YMCA.Tak zaciętej rundy jeszcze nie widziałemsmiley
KOLEJARZ dnia grudzień 17 2011 23:18:48
Pomyłka Cracovia ma mecz z KSOS Kraków III zamiast YMCA Kraków
anton dnia grudzień 18 2011 07:39:15
Porta-Podwawelski 10-0,a co do tej szóstki,który by to nie był zespół to będzie się działo,bo teoretycznie każdy z każdym będzie mógł coś ugrać a przez to będzie ciekawiej.Liczymy jeszcze na ciekawe wyniki w ostatniej kolejce.Pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum