12 kolejka IV Ligi - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
12 kolejka IV Ligi
18.12.2011r.Godz.14.00

UKS Zarabie Myślenice - GMKS Zielonki 4-6
PKS Porta Kraków -KS Podwawelski Kraków III 10-0
Magnum-Wesem Kożmice Wielkie-MKS KSOS Kraków II 4-6
MKS KSOS Kraków III -KS Cracovia 1906 Kraków
KS Contra 06 Kraków- YMCA Kraków 3-7
UKS Jola Kraków - UKS Szczytniki II

Pauzuje Górnik Wieliczka.

Prawie wszystko jasne co do grupy silniejszej i słabszej.
Zostało jeszcze jedno miejsce w grupie silniejszej i największe szanse ma KS Cracovia 1906 Kraków.Ma jeden zaległy mecz,ale też wymagający przeciwnicy.Myślę też że Zielonki nie odpuszczą do końca,bo są znani z e swojej waleczności gdzie pokazali w poprzednim sezonie jak i w tym sezonie.
Komentarze
FilipU dnia grudzień 16 2011 20:31:16
Jak na mój gust to się nic nie wyjaśniło bo do 9 miejsca drużyny mają szansę na pierwszą szóstkę( natomiast obecnie 4 drużyna może z niej wypaść)
KOLEJARZ dnia grudzień 17 2011 11:45:02
San Gin masz racje bo nie zauważyłem zaległego meczu pomiędzy Podwawelskim-Cracovią który powinien zostać rozegrany prawie półtora miesiąca temu.Będzie się działo bo jak widać po składach to nie które składy są na 3 ligę.smiley
KOLEJARZ dnia grudzień 17 2011 23:14:35
Zielonki tym zwycięstwem mają duże szanse na awans do pierwszej 6,następny mecz maja z Kożmicami.Co do Cracovi to ma bardzo ciężkie mecze,zaległy z Podwawelskim III,Jola i chyba YMCA.Tak zaciętej rundy jeszcze nie widziałemsmiley
KOLEJARZ dnia grudzień 17 2011 23:18:48
Pomyłka Cracovia ma mecz z KSOS Kraków III zamiast YMCA Kraków
anton dnia grudzień 18 2011 07:39:15
Porta-Podwawelski 10-0,a co do tej szóstki,który by to nie był zespół to będzie się działo,bo teoretycznie każdy z każdym będzie mógł coś ugrać a przez to będzie ciekawiej.Liczymy jeszcze na ciekawe wyniki w ostatniej kolejce.Pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum