10 kolejka - III liga - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.81.110.186

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
10 kolejka - III liga
kolejka 10 /07.01.2012/

55 UKS Zarabie Myślenice - WITMAR- Podwawelski I Kraków 6-10 (kliknij)
56 ULKS Lachowice I - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 10-4
57 KS Gorce II Nowy Targ - TG Sokół Zakopane 10-4
58 MKS KSOS I Kraków - KS Podwawelski II Kraków 10-7
59 PKS Opoka II Trzebinia - ULKS Lachowice II 10-5
60 Chomik- Szczytniki-Gdów - GOK Spytkowice 10-2
Komentarze
obserwator dnia grudzień 12 2011 23:20:37
55 UKS Zarabie Myślenice - WITMAR- Podwawelski I Kraków /x
56 ULKS Lachowice I - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ /1
57 KS Gorce II Nowy Targ - TG Sokół Zakopane /1
58 MKS KSOS I Kraków - KS Podwawelski II Kraków /2
59 PKS Opoka II Trzebinia - ULKS Lachowice II /x2
60 Chomik- Szczytniki-Gdów - GOK Spytkowice /1
FilipU dnia grudzień 13 2011 07:54:36
Zarabie-Witmar 2
LachI- Orkan 1
Gorce-Sokół x
KSOS-PodwawelskiII 1
Opoka-LachII 1
Chomik- Gok 1
bombel dnia grudzień 13 2011 09:41:47
Zarabie-Witmar 2
LachI- Orkan 1
Gorce-Sokół 1
KSOS-PodwawelskiII 2
Opoka-LachII2
Chomik- Gok 1
doktorek dnia grudzień 14 2011 11:05:24
Zarabie-Witmar 2
LachI- Orkan 1
Gorce-Sokół 1
KSOS-PodwawelskiII 2
Opoka-LachII 1
Chomik- Gok 1
BOCHMAR dnia grudzień 14 2011 18:51:25
Zarabie-Witmar 2
LachI- Orkan 1
Gorce-Sokół X
KSOS-PodwawelskiII 2
Opoka-LachII-1
Chomik- Gok 1

:D:D:D
Blady dnia grudzień 16 2011 12:08:02
Zarabie-Witmar 2
LachI- Orkan 1
Gorce-Sokół 1
KSOS-PodwawelskiII 2
Opoka-LachII 2
Chomik- Gok 1
bombel dnia styczeń 03 2012 21:24:37
Zarabie-Witmar 2
LachI- Orkan 1
Gorce-Sokół 1
KSOS-PodwawelskiII 2
Opoka-LachII 1
Chomik- Gok 1
czkamyk dnia styczeń 03 2012 21:28:04
Bombel Ty już typowałeś smiley
Zmieniłeś zdanie ? smiley
doktorek dnia styczeń 03 2012 21:40:17
Faktycznie musisz Bombel zdecydować co w meczu Opoka - Lach II smiley
BOMBEL71 dnia styczeń 04 2012 08:50:03
POMYŁKA SORKI smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum