Wyniki 4 GPP Weteranów - Węgierska Górka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 GPP Weteranów - Węgierska Górka
Weteranigra pojedyncza kobiet - kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 004 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 100 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 230
3-4.
050 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 210
135 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
062 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 CHORZÓW ŚLĄSKIE 165
221 BARSKA Beata 1972 BLIZNE PODKARPACKIE 165

kategoria 50-64 lat (roczniki 1948-1962)
1. 057 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 026 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 230
3-4.
051 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
016 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 210
5. 067 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 195

gra pojedyncza mężczyzn -
kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 188 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 250
2. 043 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4.
079 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
237 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 210
5-6.
024 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
098 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
014 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180
180 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 180
9-12.
172 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
091 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 160
138 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 160
066 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
13-16.
206 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 ZAKOPANE MAŁOPOLSKIE 125
095 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
039 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
240 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 125
17. 239 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 115
18. 245 RAMENDA Krzysztof 1970 CZECHOWICE-DZIEDZICE ŚLĄSKIE 110
19-20.
142 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107
228 MARCINISZYN Janusz 1965 MARCINOWICE DOLNOŚLĄSKIE 107
21-22.
123 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 103
042 OKONEK Bogusław 1972 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 103
23-24. -
CIEŚLAR Marek 1964 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 97
023 BERKA Ryszard 1972 NAKŁO NAD NOTECIĄ KUJAWSKO-POMORSKIE 97
25. 086 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 93

kategoria 50-59 lat (roczniki 1953-1962)
1. 234 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 253 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 230
3-4.
084 RÓŻALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 210
113 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ŚLĄSKIE 210
5-6.
052 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 195
NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 195
7-8.
235 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 180
104 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 180
9-12.
114 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 160
218 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 160
- STASICA Wiesław 1956 ŻYWIEC ŚLĄSKIE 160
- RYBAK Kazimierz 1961 ŻORY ŚLĄSKIE 160
13-16.
065 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
- SEKYRA Andrzej 1955 OPOLE OPOLSKIE 125
128 WOLNY Marek 1955 KATOWICE ŚLĄSKIE 125
- NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125
17. 085 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 115
18. 158 ROZWADOWSKI Adam 1953 SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 110
19-20.
073 PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 107
- RICHTA Marian 1955 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE 107
21-22.
046 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 103
- BIELEWICZ Krzysztof 1960 ŻYWIEC ŚLĄSKIE 103
23-24.
082 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 ŻORY ŚLĄSKIE 97
- SANETRA Andrzej 1958 GODZISZKA ŚLĄSKIE 97
25-28.
183 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 93
137 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
246 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 93
047 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 93
29. - FICEK Stanisław 1953 MILÓWKA ŚLĄSKIE 87

kategoria 60-64 lat (roczniki 1948-1952)
1. 015 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 034 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4.
249 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 210
121 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
216 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 195
115 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 195
7-8.
061 WRZÓD Jerzy 1951 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 180
069 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 180
9. 112 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 170
10. 217 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 155

kategoria 65-69 lat (roczniki 1943-1947)
1. 060 OŚLIZŁO Bernard 1947 SKRZYSZÓW ŚLĄSKIE 250
2. 252 KURZAK Bronisław 1947 DĄBROWA ŚWIETOKRZYSKIE 230
3-4.
229 OKOŁOTOWICZ Zbigniew 1945 BOGUSZÓW-GORCE DOLNOŚLĄSKIE 210
094 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 210
5-6.
124 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 195
058 KAPTUR Wojciech 1947 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 195
7-8.
231 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 180
028 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 180
9. 120 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 170
10. 081 PAWŁOWSKI Lech 1947 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 155
11-12.
244 SZYMKIEWICZ Bernard 1945 GLIWICE ŚLĄSKIE 145
105 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 145
13-14.
- CZYŻ Karol 1944 USTROŃ ŚLĄSKIE 135
093 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 135
15-16.
- PASZEK Władysław 1946 USTROŃ ŚLĄSKIE 120
033 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 120

kategoria 70-74 lat (roczniki 1938-1942)
1. 001 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 250
2. 101 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 230
3-4.
030 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 210
018 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6.
048 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 195
009 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 195
7. 059 SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 185
8. 222 PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 175
9-10.
031 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 160
- WZIĄTEK Tadeusz 1942 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
11. 174 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 145

kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1937 i starsi)
1. 021 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 250
2. 032 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE 230
3-4.
035 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 210
049 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW-GORCE DOLNOŚLĄSKIE 210
5-6.
118 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 195
- WISIŃSKI Eugeniusz 1934 ŁODYGOWICE ŚLĄSKIE 195
7. 012 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 180

opracował Marek Przybyłowicz Sędzia Główny Marek Gracz
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum