Wyniki 4 GPP Weteranów - Węgierska Górka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Go¶ci Online: 10

Twoje IP to: 54.81.139.56

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Go¶ci
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek 9 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 GPP Weteranów - Węgierska Górka
Weteranigra pojedyncza kobiet - kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 004 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 250
2. 100 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 230
3-4.
050 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 210
135 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 210
5-6.
062 ¦LUSARCZYK Izabella 1968 CHORZÓW ¦LˇSKIE 165
221 BARSKA Beata 1972 BLIZNE PODKARPACKIE 165

kategoria 50-64 lat (roczniki 1948-1962)
1. 057 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 250
2. 026 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 230
3-4.
051 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
016 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 210
5. 067 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 195

gra pojedyncza mężczyzn -
kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 188 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ¦LˇSKIE 250
2. 043 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4.
079 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
237 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 210
5-6.
024 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
098 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
014 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 180
180 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 180
9-12.
172 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
091 ¦WIˇTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 160
138 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 160
066 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
13-16.
206 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 ZAKOPANE MAŁOPOLSKIE 125
095 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
039 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
240 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 125
17. 239 FURTAK Krzysztof 1970 DˇBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 115
18. 245 RAMENDA Krzysztof 1970 CZECHOWICE-DZIEDZICE ¦LˇSKIE 110
19-20.
142 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107
228 MARCINISZYN Janusz 1965 MARCINOWICE DOLNO¦LˇSKIE 107
21-22.
123 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 103
042 OKONEK Bogusław 1972 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 103
23-24. -
CIE¦LAR Marek 1964 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 97
023 BERKA Ryszard 1972 NAKŁO NAD NOTECIˇ KUJAWSKO-POMORSKIE 97
25. 086 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 93

kategoria 50-59 lat (roczniki 1953-1962)
1. 234 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 253 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 230
3-4.
084 RÓŻALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 210
113 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ¦LˇSKIE 210
5-6.
052 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 195
NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
7-8.
235 JA¦KIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 180
104 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 180
9-12.
114 LEWCZUK Mirosław 1959 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 160
218 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 160
- STASICA Wiesław 1956 ŻYWIEC ¦LˇSKIE 160
- RYBAK Kazimierz 1961 ŻORY ¦LˇSKIE 160
13-16.
065 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
- SEKYRA Andrzej 1955 OPOLE OPOLSKIE 125
128 WOLNY Marek 1955 KATOWICE ¦LˇSKIE 125
- NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125
17. 085 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 115
18. 158 ROZWADOWSKI Adam 1953 SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 110
19-20.
073 PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 107
- RICHTA Marian 1955 SIEMIANOWICE ¦LˇSKIE ¦LˇSKIE 107
21-22.
046 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 103
- BIELEWICZ Krzysztof 1960 ŻYWIEC ¦LˇSKIE 103
23-24.
082 MI¦KOWIEC Jerzy 1958 ŻORY ¦LˇSKIE 97
- SANETRA Andrzej 1958 GODZISZKA ¦LˇSKIE 97
25-28.
183 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 93
137 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
246 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 93
047 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 93
29. - FICEK Stanisław 1953 MILÓWKA ¦LˇSKIE 87

kategoria 60-64 lat (roczniki 1948-1952)
1. 015 WO¬NIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 034 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4.
249 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ¦LˇSKIE 210
121 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
5-6.
216 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 195
115 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 195
7-8.
061 WRZÓD Jerzy 1951 WODZISŁAW ¦LˇSKI ¦LˇSKIE 180
069 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 180
9. 112 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 170
10. 217 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 155

kategoria 65-69 lat (roczniki 1943-1947)
1. 060 O¦LIZŁO Bernard 1947 SKRZYSZÓW ¦LˇSKIE 250
2. 252 KURZAK Bronisław 1947 DˇBROWA ¦WIETOKRZYSKIE 230
3-4.
229 OKOŁOTOWICZ Zbigniew 1945 BOGUSZÓW-GORCE DOLNO¦LˇSKIE 210
094 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 210
5-6.
124 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ¦LˇSKIE 195
058 KAPTUR Wojciech 1947 WODZISŁAW ¦LˇSKI ¦LˇSKIE 195
7-8.
231 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 180
028 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 180
9. 120 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 170
10. 081 PAWŁOWSKI Lech 1947 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 155
11-12.
244 SZYMKIEWICZ Bernard 1945 GLIWICE ¦LˇSKIE 145
105 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 145
13-14.
- CZYŻ Karol 1944 USTROŃ ¦LˇSKIE 135
093 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 135
15-16.
- PASZEK Władysław 1946 USTROŃ ¦LˇSKIE 120
033 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ¦LˇSKIE 120

kategoria 70-74 lat (roczniki 1938-1942)
1. 001 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 250
2. 101 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 230
3-4.
030 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 210
018 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6.
048 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 195
009 HNYDA Adam 1938 ¦WIERKLANIEC ¦LˇSKIE 195
7. 059 SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ¦LˇSKI ¦LˇSKIE 185
8. 222 PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 175
9-10.
031 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 160
- WZIˇTEK Tadeusz 1942 GLIWICE ¦LˇSKIE 160
11. 174 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ¦LˇSKIE 145

kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1937 i starsi)
1. 021 MRYC Henryk 1937 RZˇSKA MAŁOPOLSKIE 250
2. 032 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE 230
3-4.
035 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 210
049 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW-GORCE DOLNO¦LˇSKIE 210
5-6.
118 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
- WISIŃSKI Eugeniusz 1934 ŁODYGOWICE ¦LˇSKIE 195
7. 012 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 180

opracował Marek Przybyłowicz Sędzia Główny Marek Gracz
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licz±c z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy kto¶ mi pode¶le wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładaj± przeważnie drużyny, które maj± 15 osób w skladzie

Archiwum