9 kolejka III liga - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:02:34
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:02:34
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
9 kolejka III liga
3 Liga Tenis Stołowykolejka 9 /10.12.2011/

49 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - UKS Zarabie My¶lenice 5-10
50 WITMAR- Podwawelski I Kraków - ULKS Lachowice I 10-7
51 KS Podwawelski II Kraków - KS Gorce II Nowy Targ 5-10
52 TG Sokół Zakopane - MKS KSOS I Kraków 10-8
53 GOK Spytkowice - PKS Opoka II Trzebinia 3-10
54 ULKS Lachowice II - Chomik- Szczytniki-Gdów 3-10
Komentarze
FilipU dnia grudzień 05 2011 22:12:23
Będe pierwszy z typami
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice 1
Podw-Gorce 2
Sokół-KSOS 2
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 1
FilipU dnia grudzień 06 2011 09:51:22
Typerzy po 8 kolejkach (bez 7 kolejki)
San Gin 31
Blady 30
Doktorek 29,5
Pajorass 29
Bochmar 27
Bombel 25
Obserwator 22
Koeman 14
alien 11
Rafał 10
Jugador 8,5
doktorek dnia grudzień 06 2011 11:13:53
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice 1
Podw-Gorce 1 smiley
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 2
obserwator dnia grudzień 06 2011 22:37:24
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice x
Podw-Gorce 2
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 1
bombel dnia grudzień 07 2011 08:44:04
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice 1
Podw-Gorce 2
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 2
BOCHMAR dnia grudzień 07 2011 10:16:40
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice x
Podw-Gorce 1
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik x
Adriang dnia grudzień 07 2011 10:41:05
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice x
Podw-Gorce 1
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 2
pajorass dnia grudzień 07 2011 17:40:20
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice 2 6-10 (bialy 3, klimzi 2, drozd 1) smiley
Podw-Gorce x
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 1
Blady dnia grudzień 09 2011 13:11:12
Orkan-Zarabie 2
Witmar-Lachowice 1
Podw-Gorce 1
Sokół-KSOS 1
Spytkowice Opoka 2
LachowiceII-Chomik 1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum