Wyniki 12 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 1 dzień
tomekjez 2 dni
losfer 4 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.158.248.112

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus 1 dzień
tomekjez 2 dni
losfer 4 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 12 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 61
2. Łukasz Klimas 58
3. Grzegorz Kluzek 55
4. Stefan Flak 52
5-6. Czesław Kamiński 49
Paweł Konstantyn 49
7-8. Paweł Ślazyk 46
Bogdan Palczyński 46
9-12. Antoni Wojciaczyk 43
Stanisław Kurdziel 43
Janusz Seweryn 43
Marcin Pojnar 43
13-16. Marek Kochmański 40
Tadeusz Szymoniak 40
Maciej Gonet 40
Sławomir Bzowy 40
17-24. Jacek Skalda 37
Krzysztof Kapik 37
Krzysztof Zalewski 37
Adrian Gadawski 37
Radosław Morek 37
Szymon Gonet 37
Ziemowit Sowiński 37
Tadeusz Rutkowski 37
25-32. Ryszard Woźniak 34
Józef Knapczyk 34
Alojzy Nowak 34
Dariusz Woźny 34
Krzysztof Petka 34
Mariusz Bochenek 34
Paweł Podolec 34
Zbigniew Repetowski 34
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum