Wyniki II WTK seniorów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
BOCHMAR 4 dni
FilipU 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
BOCHMAR 4 dni
FilipU 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez11 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK seniorów/ek
WTKWYNIKI TURNIEJU SENIOREK

1 GODLEWSKA IZABELA KS GORCE NOWY TARG
2 SMĘTEK MARTA
3 KOWALCZYK PAULINA KS GORCE NOWY TARG
4 KALAWA MAŁGORZATA KS GORCE NOWY TARG
5 GALUS KATARZYNA LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
6 KRUŻEL PAULINA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
7-8
BEJSKA AGATA KS BRONOWIANKA KRAKÓW
KRZYSIEK PAULINA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
9-10
CIE¦LICA MARTYNA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
JA¦KOWIEC KLAUDIA LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
11-12
WEISS KINGA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
ZAWADZKA EMILIA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
13-14
KŁAPUT NATALIA KS BRONOWIANKA KRAKÓW
OSIKA ANETA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
15-16
KOŁODZIEJ EWA KS SPEKTRUM SŁOPNICE
¦LIWA ALICJA KS BRONOWIANKA KRAKÓW

WYNIKI TURNIEJU SENIORÓW

1 KLAG TOMASZ PKS OPOKA TRZEBINIA
2 UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA
3 KLOCEK TOMASZ KS GORCE NOWY TARG
4 KIERSKI MIKOŁAJ KS GORCE NOWY TARG
5 PODSIADŁO MACIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
6 MAGULSKI DAMIAN KS GORCE NOWY TARG
7-8
BOLSĘGA PAWEŁ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KACZOR JAN KS BRONOWIANKA KRAKÓW
9-12
GIZA BARTOSZ PKS OPOKA TRZEBINIA
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ TG SOKÓŁ ZAKOPANE
PALACZ GRZEGORZ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
13-16
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG
KONSTANTYN PAWEŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW
MATUSIAK ŁUKASZ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
STRZAŁKA MAREK OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
17-24
BAŁUSZEK KAMIL PKS OPOKA TRZEBINIA
BOCHENEK MARIUSZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
CHYC TOMASZ TG SOKÓŁ ZAKOPANE
KLIMAS ŁUKASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
PAJDO KONRAD UKS "GULON" ZAKLICZYN
PIˇSTKA MICHAŁ UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
ROSIEK MICHAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA
WALICZEK WOJCIECH TG SOKÓŁ ZAKOPANE
25-32
BUKOWSKI ADRIAN UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KAIM ADRIAN KS SPEKTRUM SŁOPNICE
LENART MAREK ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
MALIK MATEUSZ UKS "GULON" ZAKLICZYN
PACH ŁUKASZ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
PIETRZAK ANTONI KS GORCE NOWY TARG
PIS MARCIN LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
WOJCIACZYK ANTONI PKS PORTA KRAKÓW
33-40
CELARY MATEUSZ UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
KAPIK KRZYSZTOF OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
KOŁODZIEJ SZYMON KS SPEKTRUM SŁOPNICE
MICHALCZYK JAKUB UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
PIETRZAK MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG
STACH SEBASTIAN UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
WˇSIK MARCIN KS GORCE NOWY TARG
WIERZCHOWIEC PIOTR UKS "GULON" ZAKLICZYN
41-48
OLE¦ PAWEŁ UKS "JOLA" KRAKÓW
NOWAK TOMASZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
ROZUM DAWID UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KOPCZYK ADRIAN PKS OPOKA TRZEBINIA
LENART KAZIMIERZ ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
STACH PAWEŁ UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
¦LAZYK PAWEŁ ZMCH YMCA KRAKÓW
WIELGOSZ MIROSŁAW PKS OPOKA TRZEBINIA
49 LEWICKI PIOTR UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum