Wyniki II WTK seniorów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 35.171.183.163

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady13 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK seniorów/ek
WTKWYNIKI TURNIEJU SENIOREK

1 GODLEWSKA IZABELA KS GORCE NOWY TARG
2 SMĘTEK MARTA
3 KOWALCZYK PAULINA KS GORCE NOWY TARG
4 KALAWA MAŁGORZATA KS GORCE NOWY TARG
5 GALUS KATARZYNA LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
6 KRUŻEL PAULINA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
7-8
BEJSKA AGATA KS BRONOWIANKA KRAKÓW
KRZYSIEK PAULINA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
9-10
CIEŚLICA MARTYNA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
JAŚKOWIEC KLAUDIA LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
11-12
WEISS KINGA LKS OLIMPIA CHOCZNIA
ZAWADZKA EMILIA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
13-14
KŁAPUT NATALIA KS BRONOWIANKA KRAKÓW
OSIKA ANETA UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
15-16
KOŁODZIEJ EWA KS SPEKTRUM SŁOPNICE
ŚLIWA ALICJA KS BRONOWIANKA KRAKÓW

WYNIKI TURNIEJU SENIORÓW

1 KLAG TOMASZ PKS OPOKA TRZEBINIA
2 UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA
3 KLOCEK TOMASZ KS GORCE NOWY TARG
4 KIERSKI MIKOŁAJ KS GORCE NOWY TARG
5 PODSIADŁO MACIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
6 MAGULSKI DAMIAN KS GORCE NOWY TARG
7-8
BOLSĘGA PAWEŁ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KACZOR JAN KS BRONOWIANKA KRAKÓW
9-12
GIZA BARTOSZ PKS OPOKA TRZEBINIA
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ TG SOKÓŁ ZAKOPANE
PALACZ GRZEGORZ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
13-16
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG
KONSTANTYN PAWEŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW
MATUSIAK ŁUKASZ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
STRZAŁKA MAREK OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
17-24
BAŁUSZEK KAMIL PKS OPOKA TRZEBINIA
BOCHENEK MARIUSZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
CHYC TOMASZ TG SOKÓŁ ZAKOPANE
KLIMAS ŁUKASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
PAJDO KONRAD UKS "GULON" ZAKLICZYN
PIĄSTKA MICHAŁ UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
ROSIEK MICHAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA
WALICZEK WOJCIECH TG SOKÓŁ ZAKOPANE
25-32
BUKOWSKI ADRIAN UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KAIM ADRIAN KS SPEKTRUM SŁOPNICE
LENART MAREK ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
MALIK MATEUSZ UKS "GULON" ZAKLICZYN
PACH ŁUKASZ KS SPEKTRUM SŁOPNICE
PIETRZAK ANTONI KS GORCE NOWY TARG
PIS MARCIN LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
WOJCIACZYK ANTONI PKS PORTA KRAKÓW
33-40
CELARY MATEUSZ UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
KAPIK KRZYSZTOF OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
KOŁODZIEJ SZYMON KS SPEKTRUM SŁOPNICE
MICHALCZYK JAKUB UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
PIETRZAK MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG
STACH SEBASTIAN UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
WĄSIK MARCIN KS GORCE NOWY TARG
WIERZCHOWIEC PIOTR UKS "GULON" ZAKLICZYN
41-48
OLEŚ PAWEŁ UKS "JOLA" KRAKÓW
NOWAK TOMASZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
ROZUM DAWID UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KOPCZYK ADRIAN PKS OPOKA TRZEBINIA
LENART KAZIMIERZ ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
STACH PAWEŁ UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
ŚLAZYK PAWEŁ ZMCH YMCA KRAKÓW
WIELGOSZ MIROSŁAW PKS OPOKA TRZEBINIA
49 LEWICKI PIOTR UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum