Wyniki 10 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 5 dni
Janosik 5 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 660
Posty na Forum 2132
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1321
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer 5 dni
Janosik 5 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek12 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 04-12-2017 07:55
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Krzysztof Kapik 61
2. Mariusz Bochenek 58
3. Stefan Flak 55
4. Adrian Gadawski 52
5-6. Jacek Skalda 49
Czesław Kamiński 49
7-8. Paweł Ślazyk 46
Janusz Seweryn 46
9-12. Antoni Wojciaczyk 43
Paweł Oleś 43
Marcin Pojnar 43
Jakub Biel 43
13-16. Dariusz Woźny 40
Tadeusz Szymoniak 40
Maciej Kucharski 40
Mirosław Sitko 40
17-24. Krzysztof Petka 37
Sławomir Bzowy 37
Tomasz Janik 37
Ryszard Woźniak 37
Angelika Janik 37
Ziemowit Sowiński 37
Bogdan Palczyński 37
Stanisław Kurdziel 37
25-32. Józef Knapczyk 34
Zbigniew Repetowski 34
Łukasz Bieńczycki 34
Jacek Szelest 34
Alojzy Nowak 34
Szymon Gonet 34
Marek Kochmański 34
Tadeusz Rutkowski 34
Komentarze
BOCHMAR dnia listopad 15 2011 14:03:38
Jestem na pudle a Stefan zaraz zaraz za mną!!!smiley
tomo dnia listopad 16 2011 10:28:29
smileyJestes na pudle-przypadki chodzą przecież po ludziach... ale kto jest 4 ty? Oszlifowany diament żabieński za którego do dzis ani jednego srebrnika nie widać.....smiley
czkamyk dnia listopad 16 2011 18:26:23
Tomo jest do zgarnięcia trochę srebrników, więc zapraszamy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum