Wyniki 10 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:08:54
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:08:54
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Krzysztof Kapik 61
2. Mariusz Bochenek 58
3. Stefan Flak 55
4. Adrian Gadawski 52
5-6. Jacek Skalda 49
Czesław Kamiński 49
7-8. Paweł ¦lazyk 46
Janusz Seweryn 46
9-12. Antoni Wojciaczyk 43
Paweł Ole¶ 43
Marcin Pojnar 43
Jakub Biel 43
13-16. Dariusz WoĽny 40
Tadeusz Szymoniak 40
Maciej Kucharski 40
Mirosław Sitko 40
17-24. Krzysztof Petka 37
Sławomir Bzowy 37
Tomasz Janik 37
Ryszard WoĽniak 37
Angelika Janik 37
Ziemowit Sowiński 37
Bogdan Palczyński 37
Stanisław Kurdziel 37
25-32. Józef Knapczyk 34
Zbigniew Repetowski 34
Łukasz Bieńczycki 34
Jacek Szelest 34
Alojzy Nowak 34
Szymon Gonet 34
Marek Kochmański 34
Tadeusz Rutkowski 34
Komentarze
BOCHMAR dnia listopad 15 2011 14:03:38
Jestem na pudle a Stefan zaraz zaraz za mn±!!!smiley
tomo dnia listopad 16 2011 10:28:29
smileyJestes na pudle-przypadki chodz± przecież po ludziach... ale kto jest 4 ty? Oszlifowany diament żabieński za którego do dzis ani jednego srebrnika nie widać.....smiley
czkamyk dnia listopad 16 2011 18:26:23
Tomo jest do zgarnięcia trochę srebrników, więc zapraszamy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum