5 kolejka - III liga - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
5 kolejka - III liga
3 Liga Tenis Stołowykolejka 5 /05.11.2011/

25 KS Podwawelski II Kraków - UKS Zarabie Myślenice 8-10
26 TG Sokół Gniazdo Zakopane - ULKS Lachowice I 3-10
27 Chomik- Szczytniki-Gdów - WITMAR- Podwawelski I Kraków 3-10
28 PKS Opoka II Trzebinia - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 7-10
29 GOK Spytkowice - KS Gorce II Nowy Targ 0-10
30 ULKS Lachowice II - MKS KSOS I Kraków 10-7
Komentarze
BOCHMAR dnia październik 31 2011 16:03:17
1 KS Podwawelski II Kraków - UKS Zarabie Myślenice 1
2 TG Sokół Gniazdo Zakopane - ULKS Lachowice I 2
3 Chomik- Szczytniki-Gdów - WITMAR- Podwawelski I Kraków 2
4 PKS Opoka II Trzebinia - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ X
5 GOK Spytkowice - KS Gorce II Nowy Targ 2
6 ULKS Lachowice II - MKS KSOS I Kraków X
FilipU dnia październik 31 2011 20:45:17
Podw II- Zarabie / 2
Sokół-Lach I /2
Chomik-Witmar /2
Opoka-Orkan /2( tu statystycznie wychodzi remis ale myślę, że Orkan się przełamie)
Spytkowice-Gorce/2
Lach II-KSOS/ 2
obserwator dnia październik 31 2011 22:08:33
1 KS Podwawelski II Kraków - UKS Zarabie Myślenice /1 dużo tu bedzie zależeć od składów drużyn
2 TG Sokół Gniazdo Zakopane - ULKS Lachowice I/ 2
3 Chomik- Szczytniki-Gdów - WITMAR- Podwawelski I Kraków /2
4 PKS Opoka II Trzebinia - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ /1 młodzi u siebie mogą namieszać smiley
5 GOK Spytkowice - KS Gorce II Nowy Targ /2
6 ULKS Lachowice II - MKS KSOS I Kraków /1 punkty lachowicom bardziej potrzebne smiley jest motywacja choć skład niestabiny smiley
pajorass dnia listopad 01 2011 08:14:44
Podwawelski II - Zarabie 2
Zakopane - ULKS Lachowice I 2
Chomik- WITMAR 2
Opoka - Orkan x
Spytkowice -Gorce 2
Lachowice II - KSOS x
doktorek dnia listopad 01 2011 19:11:12
Podwawelski II - Zarabie /2
Zakopane - ULKS Lachowice I /2
Chomik- WITMAR /2
Opoka - Orkan /1
Spytkowice -Gorce /2
Lachowice II - KSOS /2
Jugador dnia listopad 01 2011 19:56:54
Podwawelski II - Zarabie 2
Zakopane - ULKS Lachowice I 2
Chomik- WITMAR 2
Opoka - Orkan x
Spytkowice -Gorce 2
Lachowice II - KSOS x
bombel dnia listopad 01 2011 21:50:37
Podwawelski II - Zarabie /2
Zakopane - ULKS Lachowice I /2
Chomik- WITMAR /2
Opoka - Orkan /1
Spytkowice -Gorce /2
Lachowice II - KSOS /2
Blady dnia listopad 02 2011 10:48:35
Podwawelski II - Zarabie 1
Zakopane - ULKS Lachowice I 2
Chomik- WITMAR 2
Opoka - Orkan 2
Spytkowice -Gorce 2
Lachowice II - KSOS 2
FilipU dnia listopad 04 2011 08:49:20
ranking po 4 kolejkach( jakby ktoś mógł mnie sprawdzić byłbym wdzięczny bo robiłem go na piechotę, acha za wytypowanie remisu dawałem dwa punkty)

Blady 18
Doktorek 17,5
Pajorass 17
San Gin 17
Bochmar 16
Koeman 14
Bombel 13
Obserwator 12
Alien 11
Rafał 10
Jugador 4,5
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum