Wyniki II WTK juniorek/ów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:03:45
BOCHMAR 2 dni
FilipU 5 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 9

Twoje IP to: 54.81.0.22

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer23:03:45
BOCHMAR 2 dni
FilipU 5 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 7 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK juniorek/ów
WTK30.10.2011 w Zakliczynie rozegrano II WTK Juniorek i Juniorów .

klasyfikacja końcowa
JUNIOREK

1. BEJSKA Agata
2. GALUS Katarzyna
3. LECH Katarzyna
4. JA¦KOWIEC Klaudia
5. KRZYSIEK Paulina ( ??? )
6. KŁAPUT Natalia
7. CIE¦LICA Martyna
8. LECH Elżbieta
9-12. KOSMAL Kinga
¦LIWA Alicja
GRAJNY Marta
SUTOR Gabriela
13-16. DANAJ Natalia
KRZYSIEK Paulina ( ??? )
ZAWADZKA Emilia
KOŁODZIEJ Ewa
17-24. LEWANDOWSKA Agata
DREWNIANY Ewelina
PIOTROWSKA Kinga
WYCZÓŁKOWSKA Karolina
WEISS Kinga
JANIK Angelika
BRACH Agnieszka
PIETRZAK Agnieszka
25-28. BOLSĘGA Iwona
RUSIN Jolanta
KOSTRZEWA Natalia
BOLSĘGA Sylwia
29-32 JUSZYŃSKA Natalia
NOWAK Aneta
FROLIK Natalia
WARPACHA Aleksandra


klasyfikacja końcowa
JUNIORÓW


1. KACZOR Jan
2. MAGULSKI Damian
3. WˇSIK Marcin
4. BOLSĘGA Paweł
5. MATUSIAK Łukasz
6. RAJTAR Marek
7. SUBIK Filip
8. KAPIK Krzysztof
9-12. KAIM Adrian
OSIKA Cezary
SMUGA Mariusz
PIETRZAK Mateusz
13-16. NOWAK Tomasz
MICHALCZYK Jakub
GAIK Krystian
ZLEZARCZYK Rafał
17-24. PIETRZAK Antoni
ROSIEK Michał
KRASNY Michał
ROZUM Dawid
ZIMNICKI Tomasz
KOŁODZIEJ Szymon
DUDZIAK Damian
PIS Marcin
25-32. OSTANEK Michał
ZALEWSKI Krzysztof
SUŁKOWSKI Michał
GALUS Mateusz
ZAKRZYŃSKI Wojciech
PIˇSTKA Michał
WĘGRZYN Łukasz
CELARY Mateusz
33-48. TWARÓG Mariusz
TROJANOWSKI Adrian
KSIˇŻEK Kamil
SUŁKOWSKI Bartosz
SUŁKOWSKI Kacper
OPIŁO Arkadiusz
ADAMCZYK MICHAŁ
BIEŃCZYCKI Łukasz
OLESIAK Grzegorz
WIERZCHOWIEC Piotr
PACH Mateusz
NOWAK Patryk
NOWAK Janusz
SĘK Krzysztof
NOSEK Artur
KOSMAL Dawid
49 KĘSEK Damian
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum