Wyniki II WTK juniorek/ów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:32:08
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:32:08
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK juniorek/ów
WTK30.10.2011 w Zakliczynie rozegrano II WTK Juniorek i Juniorów .

klasyfikacja końcowa
JUNIOREK

1. BEJSKA Agata
2. GALUS Katarzyna
3. LECH Katarzyna
4. JAŚKOWIEC Klaudia
5. KRZYSIEK Paulina ( ??? )
6. KŁAPUT Natalia
7. CIEŚLICA Martyna
8. LECH Elżbieta
9-12. KOSMAL Kinga
ŚLIWA Alicja
GRAJNY Marta
SUTOR Gabriela
13-16. DANAJ Natalia
KRZYSIEK Paulina ( ??? )
ZAWADZKA Emilia
KOŁODZIEJ Ewa
17-24. LEWANDOWSKA Agata
DREWNIANY Ewelina
PIOTROWSKA Kinga
WYCZÓŁKOWSKA Karolina
WEISS Kinga
JANIK Angelika
BRACH Agnieszka
PIETRZAK Agnieszka
25-28. BOLSĘGA Iwona
RUSIN Jolanta
KOSTRZEWA Natalia
BOLSĘGA Sylwia
29-32 JUSZYŃSKA Natalia
NOWAK Aneta
FROLIK Natalia
WARPACHA Aleksandra


klasyfikacja końcowa
JUNIORÓW


1. KACZOR Jan
2. MAGULSKI Damian
3. WĄSIK Marcin
4. BOLSĘGA Paweł
5. MATUSIAK Łukasz
6. RAJTAR Marek
7. SUBIK Filip
8. KAPIK Krzysztof
9-12. KAIM Adrian
OSIKA Cezary
SMUGA Mariusz
PIETRZAK Mateusz
13-16. NOWAK Tomasz
MICHALCZYK Jakub
GAIK Krystian
ZLEZARCZYK Rafał
17-24. PIETRZAK Antoni
ROSIEK Michał
KRASNY Michał
ROZUM Dawid
ZIMNICKI Tomasz
KOŁODZIEJ Szymon
DUDZIAK Damian
PIS Marcin
25-32. OSTANEK Michał
ZALEWSKI Krzysztof
SUŁKOWSKI Michał
GALUS Mateusz
ZAKRZYŃSKI Wojciech
PIĄSTKA Michał
WĘGRZYN Łukasz
CELARY Mateusz
33-48. TWARÓG Mariusz
TROJANOWSKI Adrian
KSIĄŻEK Kamil
SUŁKOWSKI Bartosz
SUŁKOWSKI Kacper
OPIŁO Arkadiusz
ADAMCZYK MICHAŁ
BIEŃCZYCKI Łukasz
OLESIAK Grzegorz
WIERZCHOWIEC Piotr
PACH Mateusz
NOWAK Patryk
NOWAK Janusz
SĘK Krzysztof
NOSEK Artur
KOSMAL Dawid
49 KĘSEK Damian
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum