Wyniki II WTK juniorek/ów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 5 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 5 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Blady 9 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 52.91.185.49

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 694
Posty na Forum 2168
Komentarzy 4581
Księga Go¶ci
Newsy 1360
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6629
Ostatnio Widziani
losfer 5 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 5 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Blady 9 tygodni
doktorek 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik13 tygodni
alek22 tygodni
BOCHMAR29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK juniorek/ów
WTK30.10.2011 w Zakliczynie rozegrano II WTK Juniorek i Juniorów .

klasyfikacja końcowa
JUNIOREK

1. BEJSKA Agata
2. GALUS Katarzyna
3. LECH Katarzyna
4. JA¦KOWIEC Klaudia
5. KRZYSIEK Paulina ( ??? )
6. KŁAPUT Natalia
7. CIE¦LICA Martyna
8. LECH Elżbieta
9-12. KOSMAL Kinga
¦LIWA Alicja
GRAJNY Marta
SUTOR Gabriela
13-16. DANAJ Natalia
KRZYSIEK Paulina ( ??? )
ZAWADZKA Emilia
KOŁODZIEJ Ewa
17-24. LEWANDOWSKA Agata
DREWNIANY Ewelina
PIOTROWSKA Kinga
WYCZÓŁKOWSKA Karolina
WEISS Kinga
JANIK Angelika
BRACH Agnieszka
PIETRZAK Agnieszka
25-28. BOLSĘGA Iwona
RUSIN Jolanta
KOSTRZEWA Natalia
BOLSĘGA Sylwia
29-32 JUSZYŃSKA Natalia
NOWAK Aneta
FROLIK Natalia
WARPACHA Aleksandra


klasyfikacja końcowa
JUNIORÓW


1. KACZOR Jan
2. MAGULSKI Damian
3. WˇSIK Marcin
4. BOLSĘGA Paweł
5. MATUSIAK Łukasz
6. RAJTAR Marek
7. SUBIK Filip
8. KAPIK Krzysztof
9-12. KAIM Adrian
OSIKA Cezary
SMUGA Mariusz
PIETRZAK Mateusz
13-16. NOWAK Tomasz
MICHALCZYK Jakub
GAIK Krystian
ZLEZARCZYK Rafał
17-24. PIETRZAK Antoni
ROSIEK Michał
KRASNY Michał
ROZUM Dawid
ZIMNICKI Tomasz
KOŁODZIEJ Szymon
DUDZIAK Damian
PIS Marcin
25-32. OSTANEK Michał
ZALEWSKI Krzysztof
SUŁKOWSKI Michał
GALUS Mateusz
ZAKRZYŃSKI Wojciech
PIˇSTKA Michał
WĘGRZYN Łukasz
CELARY Mateusz
33-48. TWARÓG Mariusz
TROJANOWSKI Adrian
KSIˇŻEK Kamil
SUŁKOWSKI Bartosz
SUŁKOWSKI Kacper
OPIŁO Arkadiusz
ADAMCZYK MICHAŁ
BIEŃCZYCKI Łukasz
OLESIAK Grzegorz
WIERZCHOWIEC Piotr
PACH Mateusz
NOWAK Patryk
NOWAK Janusz
SĘK Krzysztof
NOSEK Artur
KOSMAL Dawid
49 KĘSEK Damian
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

FilipU
10/12/2018 12:00
Zapraszamy na memoriał Wróblewskiego. hala Bronowianki 16.12.2018. Szczegóły na stronie KOZTS. Brak wpisowego.Zgłoszenia na tiny.pl/thwbk

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Archiwum