Wyniki Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.196.26.1

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Turnieje Tenis StołowyW Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano XXI Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

Kobiety
Kategoria do 35 lat
Rybarczyk Anna
Krzysztofik Dorota
Holańska-Jędrzejewska Małgorzata
Faryś-Haraźny Nina
Krawczyk Anna
Małopolskie
Świętokrzyskie
Świętokrzyskie
Lubelskie

Kategoria 36-45 lat
Barska Beata
Tkacz Kamila
Krzysztoporska Katarzyna
Bielas Katarzyna
Michalczyk Ewa
Ozdoba Zofia
Nowakiewicz Danuta
Świętokrzyskie
Śląskie

Mężczyźni
Kategoria do 40 lat
Krupa Sebastian
Piękoś Albert
Kamiński Czesław
Kostrubiec Piotr
Zwoliński Piotr
Graczyk Jacek
Szajstek Sebastian
Poświatowski Radosław
Wlazło Dariusz
Stępień Mirosław
Pańtak Hubert
Mojżesz Sebastian
Marcak Sławomir
Drobczuk Piotr
Kaczor Artur
Tomiczek Tomasz

Kategoria 41-50 lat
Kieroński Adam
Antosiak Jarosław
Ostrowski Sławomir
Chmielewski Tomasz
Pawłowski Andrzej
Pabich Bogusław
Tomecki Laurent
Szurgot Piotr
Lipowski Daniel
Wiśniowski Waldemar
Ochnik Mariusz
Ciekański Jacek
Chudzik Dariusz
Ziomek Zygmunt
Łopuszański Grzegorz
Lenart Wiesław
Szlecht Jarosław
Przeklasa Marek
Piętka Dariusz
Banasik Tomasz
Dziedzic Maciej
Marzec Robert

Kategoria 51-60 lat
Krawczyk Bolesław
Rozwadowski Adam
Głodek Andrzej
Tadajewski Henryk
Szczegielniak Andrzej
Dębiec Jerzy
Kasendra Jan
Gaborski Ireneusz
Skrobisz Andrzej
Respondowski Jan
Wierzbowski Jerzy
Harmata Leszek
Krześniak Ireneusz
Kobylecki Zbigniew
Łosicki Jan
Jacewicz Krzysztof
Skrzypiec Ryszard

Kategoria 61-70 lat
Magdoń Marian
Nowak Jan
Wiewiór Marek
Dudek Adam
Krzysiek Stefan
Tomaszewski Eugeniusz
Duczkowski Lech
Pasternak Bogdan
Olszowy Edmund
Sybis Roman

Kategoria pow. 70 lat
Kwodawski Marian
Sznajderski Adam
Krawczyk Roman
Rajch Stanisław
Kurek Tadeusz
Czopiński Antoni
Kategoria zawodników zrzeszonych
Zemła Piotr
Świder Dariusz
Cichocki Aleksander
Tebecio Wojciech
Marczak
Mądry Robert
Łukasik Radosław

Drużynówka

Śląskie - Piotr Zemła, Laurent Tomecki, Sebastian Krupa

Lubelskie - Radosław Łukasik, Andrzej Pawłowski, Mariusz Ochnik

Podkarpackie - Jarosław Antosiak, Ewa Michalczyk, Barska Beata

Pomorskie - Aleksander Cichocki, Dariusz Świder, Andrzej Skrobisz

Warmińsko-Mazurskie - Krawczyk Bolesław, Tadajewski Henryk, Szczegielniak Andrzej

Łódzkie - Bogusław Pabich, Dariusz Wlazło, Roman Krawczyk

Świętokrzyskie - Artur Kaczor, Ireneusz Gaborski, Kamila Tkacz

Mazowieckie - Dariusz Chudzik, Anna Rybarczyk, Katarzyna Bielak
Komentarze
tomo dnia październik 29 2011 08:28:52
smileyW kategorii Pań gentelmani winni napisać 18 i powyżej)))....
choć kategoria 36-45 jest bardzo satysfakcjonująca dla niektórych Dam..
Gratulacje dla złotego Adama i czterograniastego Tomka!!smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum