Wyniki Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 3 dni
Holly 4 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 5 tygodni

Gości Online: 11

Twoje IP to: 54.81.71.187

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 3 dni
Holly 4 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik14 tygodni
BOCHMAR14 tygodni
FilipU16 tygodni
doktorek16 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Turnieje Tenis StołowyW Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano XXI Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

Kobiety
Kategoria do 35 lat
Rybarczyk Anna
Krzysztofik Dorota
Holańska-Jędrzejewska Małgorzata
Faryś-Haraźny Nina
Krawczyk Anna
Małopolskie
Świętokrzyskie
Świętokrzyskie
Lubelskie

Kategoria 36-45 lat
Barska Beata
Tkacz Kamila
Krzysztoporska Katarzyna
Bielas Katarzyna
Michalczyk Ewa
Ozdoba Zofia
Nowakiewicz Danuta
Świętokrzyskie
Śląskie

Mężczyźni
Kategoria do 40 lat
Krupa Sebastian
Piękoś Albert
Kamiński Czesław
Kostrubiec Piotr
Zwoliński Piotr
Graczyk Jacek
Szajstek Sebastian
Poświatowski Radosław
Wlazło Dariusz
Stępień Mirosław
Pańtak Hubert
Mojżesz Sebastian
Marcak Sławomir
Drobczuk Piotr
Kaczor Artur
Tomiczek Tomasz

Kategoria 41-50 lat
Kieroński Adam
Antosiak Jarosław
Ostrowski Sławomir
Chmielewski Tomasz
Pawłowski Andrzej
Pabich Bogusław
Tomecki Laurent
Szurgot Piotr
Lipowski Daniel
Wiśniowski Waldemar
Ochnik Mariusz
Ciekański Jacek
Chudzik Dariusz
Ziomek Zygmunt
Łopuszański Grzegorz
Lenart Wiesław
Szlecht Jarosław
Przeklasa Marek
Piętka Dariusz
Banasik Tomasz
Dziedzic Maciej
Marzec Robert

Kategoria 51-60 lat
Krawczyk Bolesław
Rozwadowski Adam
Głodek Andrzej
Tadajewski Henryk
Szczegielniak Andrzej
Dębiec Jerzy
Kasendra Jan
Gaborski Ireneusz
Skrobisz Andrzej
Respondowski Jan
Wierzbowski Jerzy
Harmata Leszek
Krześniak Ireneusz
Kobylecki Zbigniew
Łosicki Jan
Jacewicz Krzysztof
Skrzypiec Ryszard

Kategoria 61-70 lat
Magdoń Marian
Nowak Jan
Wiewiór Marek
Dudek Adam
Krzysiek Stefan
Tomaszewski Eugeniusz
Duczkowski Lech
Pasternak Bogdan
Olszowy Edmund
Sybis Roman

Kategoria pow. 70 lat
Kwodawski Marian
Sznajderski Adam
Krawczyk Roman
Rajch Stanisław
Kurek Tadeusz
Czopiński Antoni
Kategoria zawodników zrzeszonych
Zemła Piotr
Świder Dariusz
Cichocki Aleksander
Tebecio Wojciech
Marczak
Mądry Robert
Łukasik Radosław

Drużynówka

Śląskie - Piotr Zemła, Laurent Tomecki, Sebastian Krupa

Lubelskie - Radosław Łukasik, Andrzej Pawłowski, Mariusz Ochnik

Podkarpackie - Jarosław Antosiak, Ewa Michalczyk, Barska Beata

Pomorskie - Aleksander Cichocki, Dariusz Świder, Andrzej Skrobisz

Warmińsko-Mazurskie - Krawczyk Bolesław, Tadajewski Henryk, Szczegielniak Andrzej

Łódzkie - Bogusław Pabich, Dariusz Wlazło, Roman Krawczyk

Świętokrzyskie - Artur Kaczor, Ireneusz Gaborski, Kamila Tkacz

Mazowieckie - Dariusz Chudzik, Anna Rybarczyk, Katarzyna Bielak
Komentarze
tomo dnia październik 29 2011 08:28:52
smileyW kategorii Pań gentelmani winni napisać 18 i powyżej)))....
choć kategoria 36-45 jest bardzo satysfakcjonująca dla niektórych Dam..
Gratulacje dla złotego Adama i czterograniastego Tomka!!smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum