Wyniki 6 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:44:04
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:44:05
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Rafał Utylski 60
2. Jakub Biel 57
3. Paweł Konstantyn 54
4. Antoni Wojciaczyk 51
5-6. Adrian Gadawski 48
Stefan Flak 48
7-8. Jacek Skalda 45
Wiesław Rygiel 45
9-12. Janusz Seweryn 42
Czesław Kamiński 42
Mariusz Bochenek 42
Stanisław Kurdziel 42
13-16. Paweł Ślazyk 39
Marcin Pojnar 39
Grzegorz Kluzek 39
Tomasz Janik 39
17-24. Łukasz Bieńczycki 36
Zbigniew Repetowski 36
Marek Kochmański 36
Maciej Gonet 36
Szymon Gonet 36
Sławomir Bzowy 36
Tadeusz Szymoniak 36
Radosław Morek 36
25-31. Bogdan Palczyński 33
Alojzy Nowak 33
Bogdan Wełna 33
Angelika Janik 33
Ziemowit Sowiński 33
Ryszard Woźniak 33
Paweł Podolec 33
Komentarze
Koeman dnia październik 19 2011 06:45:12
Narzekac to moge ja. Cwiercfinalista ucieka do domu (ze strachu) jak tak dalej pojdzie to walkowerem bede wygrywal turniejesmiley
losfer dnia październik 19 2011 11:27:31
Spoko spoko, nie wszyscy pouciekają :-) - a swoją drogą to jak wszystkie wygrywasz to co się dziwisz, że się ludzie zniechęcają? smiley
doktorek dnia październik 19 2011 12:51:21
A ja z kolei narzekam że od roku a może i dłużej nie mogę zagrać z Koemanem, kiedyś mnie prześladował na WTK-ach.
grzehk dnia październik 19 2011 21:44:24
Hm.... na co by tu ponarzekać.....
Wiem...: Było strasznie mało osób, a doktorek puścił mnie do gry tak niespodziewanie, ze mnie ograł - SkaldaN, yyyy tzn Skandal!!!!
BOCHMAR dnia październik 20 2011 09:55:44
Nikt nie uciekł Koeman - powody były innesmiley - swoją drogą to dobry sposób aby cię zniechęcić do przychodzenia - mały eksperyment - Koeman przychodzi i wszyscy po kolei oddają mu wygraną walkoweremsmiley))!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum