Wyniki I OTK młodzików/czek i juniorów/rek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki I OTK młodzików/czek i juniorów/rek
OTKW I OTK-u rozegranym w Gdańsku Krzysztof Kapik (KS Podwawelski) wygrał w kategorii młodzików.
Krzysztof Petka (KS Podwawelski) był 14-ty, natomiast Agelika Janik (KS Podwawelski) zajęła 17 miejsce.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MŁODZICZEK
1 ŚLĄZAK JULIA 18.06.99 MKS JEDYNKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 138 130 8
2 WĘGRZYN_A ANNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 126 120 6
3 HENNIG KATARZYNA 30.08.99 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO&POMOR. 118 110 8
4 WĘGRZYN_K KATARZYNA 09.01.01 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 118 110 8
5 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 108 100 8
6 JANUŚ KAROLINA 23.03.99 MOSIR MOSM TYCHY ŚLĄSKIE 106 100 6
7 DZIADKOWIEC ANETA 28.03.99 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO&POMOR. 106 100 6
8 KOCOŃ SANDRA 22.03.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO&POMOR. 106 100 6
9 ZIEMKIEWICZ WIKTORIA 01.04.00 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 98 90 8
10 WITKOWSKA JULIA 10.07.99 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 96 90 6
11 SZCZUKA AGATA 28.12.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO&POMOR. 96 90 6
12 KOZUBEK MAGDA 14.12.99 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 96 90 6
13 WÓJCIK JULIA 12.04.00 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 88 80 8
14 CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 86 80 6
15 KASZUBA EWELINA 04.02.00 UKS WARTA KOSTRZYN N/O LUBUSKIE 86 80 6
16 BŁAŻEJEWICZ ZUZANNA 13.01.01 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO&POMOR. 86 80 6
17 JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 77 73 4
18 PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 77 73 4
19 RICHERT WERONIKA 07.02.99 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 77 73 4
20 BORSZOWSKA ALICJA 09.03.99 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 77 73 4
21 UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 72 68 4
22 MAŃKIEWICZ MAJA 28.07.99 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.&MAZURSKIE 72 68 4
23 SOKOŁOWSKA JOANNA 15.03.01 KOKIS KOLNO PODLASKIE 70 68 2
24 KAWECKA NATALIA 08.01.99 MTS KWIDZYN POMORSKIE 70 68 2
25 GIERACH KATARZYNA 07.05.00 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 67 63 4
26 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 65 63 2
27 MOLSKA PAULINA 30.07.00 UKS BIELANY 273 WARSZAWA MAZOWIECKIE 65 63 2
28 PELCZAR WERONIKA 09.08.01 KKTS KROSNO PODKARPACKIE 65 63 2
29 GÓRNA ALEKSANDRA 09.03.99 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 62 58 4
30 MAŚLAK JOANNA 11.11.99 GLKS ORLĘTA CZACZ WIELKOPOLSKIE 60 58 2
31 KULIGA KATARZYNA 06.11.99 KTS GOSIR KROŚCIENKO WYŻ. PODKARPACKIE 60 58 2
32 ŁEBEK ALICJA 29.03.99 KS "UNIA" LUBISZYN&TARNÓW LUBUSKIE 60 58 2
33 SAKOWICZ EWELINA 15.03.99 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA PODLASKIE 56 54 2
34 BRAŚ JULIA 22.04.00 KTS MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 56 54 2
35 PIASECKA KAROLINA 22.02.99 UKS GIM&TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 54 54 0
36 MATWISZYN NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 54 54 0
37 ŁOŻYŃSKA AGATA 05.07.00 UZTS BARCIN KUJAWSKO&POMOR. 50 50 0
38 DANAJ NATALIA 04.02.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI MAŁOPOLSKIE 50 50 0
39 BOŻEK WERONIKA 01.09.00 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 50 50 0
40 ZAKRZEWSKA AGATA 16.02.00 GKTS "WIĄZOWNA" WIĄZOWNA MAZOWIECKIE 50 50 0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MŁODZIKÓW
1 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 138 130 8
2 GIERACH JAKUB 28.01.99 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 128 120 8
3 NALEPA KAMIL 05.02.99 UKS GIM#TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 118 110 8
4 MAJCHRZAK ADRIAN 08.11.99 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 116 110 6
5 KAWIAK KRYSTIAN 27.11.99 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.#MAZURSKIE 108 100 8
6 DZIADEK KAMIL 21.03.00 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 108 100 8
7 KULCZYCKI SAMUEL 09.08.02 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 106 100 6
8 WALASZEK PRZEMYSŁAW 25.05.00 UKS BOBRY BOBROWNIKI LUBELSKIE 106 100 6
9 WŁOSTOWSKI JAKUB 20.06.99 KTS WYSOKIE MAZOW. PODLASKIE 96 90 6
10 LIS DANIEL 17.07.99 UKS OLESNO MAŁOPOLSKIE 96 90 6
11 MISZKURKA JAKUB 06.02.01 SSCK HALS WARSZAWA MAZOWIECKIE 96 90 6
12 BOŻEK PATRYK 08.06.99 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 94 90 4
13 SZCZEPANEK MICHAŁ 05.08.99 UMKS KSIĘŻAK ŁOWICZ ŁÓDZKIE 86 80 6
14 PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 86 80 6
15 KOWAL ADRIAN 06.01.99 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 84 80 4
15 MROZIK DAWID 25.06.99 MKS SOKÓŁ ORZESZE ŚLĄSKIE 84 80 4
17 URBANOWICZ KAMIL 27.07.99 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.#MAZURSKIE 77 73 4
18 JASZEWSKI PAWEŁ 19.06.99 LKS "PIAST" ŁASIN KUJAWSKO#POMOR. 75 73 2
19 STĄPOR RAFAŁ 15.04.99 UKS "SPARTAKUS" KOLBUSZOWA GRN. PODKARPACKIE 75 73 2
20 BALCERZAK DAWID 26.01.00 SKTS SŁUPCA WIELKOPOLSKIE 73 73 0
21 ŻUK ARKADIUSZ 31.08.99 UKTS "ALFA" RADZYŃ PODLASKI LUBELSKIE 72 68 4
22 DZIEMBAŁA DAWID 12.02.99 LKTS VICTORIA HAŻLACH ŚLĄSKIE 72 68 4
23 SZALIŃSKI MIKOŁAJ 25.11.00 SSCK HALS WARSZAWA MAZOWIECKIE 72 68 4
24 ZAPART WOJCIECH 27.01.99 LKS "ORZEŁ" STANICA ŚLĄSKIE 70 68 2
25 WŁOSZEK SYLWESTER 09.07.99 KTS "SYGNAŁ" LUBLIN LUBELSKIE 69 63 6
26 STANISZEWSKI_K KAMIL 11.04.99 UKS KOSYNIER SOBOWIDZ POMORSKIE 69 63 6
27 BARANOWSKI MATEUSZ 31.01.00 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 65 63 2
28 KLOCEK KAMIL 26.06.99 PUKS ARKA ŁĘTOWNIA PODKARPACKIE 65 63 2
29 PIWEK MACIEJ 30.10.00 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 60 58 2
30 ZAJĄC KACPER 23.05.00 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 60 58 2
31 PISZCZATOWSKI PAWEŁ 20.08.99 KTS WYSOKIE MAZOW. PODLASKIE 60 58 2
32 HAŁAS WOJCIECH 31.01.00 MLKS ŁOBZONKA WYRZYSK WIELKOPOLSKIE 60 58 2
33 KUKKUK ADAM 01.11.99 ATS STARGARD SZCZ. ZACHODNIOPOMOR. 54 52 2
34 PETAŚ KACPER 15.07.00 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.#MAZURSKIE 54 52 2
35 WACHOWIAK ŁUKASZ 02.09.00 LKS SPÓŁDZIELCA KOBYLIN WIELKOPOLSKIE 54 52 2
36 WITKOWSKI JAKUB 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 52 52 0
37 KOMANDZIK RAFAŁ 22.04.99 UKS WOLEJ RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 52 52 0
38 STANISZEWSKI_M MICHAŁ 16.04.00 UKS KOSYNIER SOBOWIDZ POMORSKIE 52 52 0
39 ZANDECKI JAN 20.01.01 NIESTOWARZYSZONY MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 52 52 0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA JUNIOREK
1 NOWACKA PAULINA 28.02.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 236 230 6
2 MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 218 210 8
3 NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 198 190 8
4 KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 198 190 8
5 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 178 170 8
6 CIĘSZCZYK NATALIA 03.03.95 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 176 170 6
7 SZYMAŃSKA_O OLGA 19.03.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 176 170 6
8 DZIADKOWIEC MARTYNA 19.09.95 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO*POMOR. 174 170 4
9 WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 158 150 8
10 JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 158 150 8
11 KRAJEWSKA MARTA 10.04.95 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 158 150 8
12 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 156 150 6
13 KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 146 140 6
14 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN LUBELSKIE 146 140 6
15 ŻBIKOWSKA MONIKA 25.05.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 146 140 6
16 LIS MARTA 23.03.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.*MAZURSKIE 144 140 4
17 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KTS „SYGNAŁ” LUBLIN LUBELSKIE 134 130 4
18 ANDRACZEK JESSIKA 02.01.94 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 134 130 4
19 FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 132 130 2
20 DĄBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96 MOKS SŁONECZNY STOKBIAŁYSTOK PODLASKIE 132 130 2
21 OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 114 110 4
22 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.*MAZURSKIE 114 110 4
23 LEGIERSKA GABRIELA 09.09.95 MKS CIESZKO CIESZYN ŚLĄSKIE 112 110 2
24 WOŹNIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.*MAZURSKIE 112 110 2
25 SAMSEL ZUZANNA 10.08.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 94 90 4
26 NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO*POMOR. 94 90 4
27 WŁUCZYŃSKA KSENIA 27.04.94 UMKS KSIĘŻAK ŁOWICZ ŁÓDZKIE 92 90 2
28 LEŚNICKA ALEKSANDRA 24.05.94 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 92 90 2
29 SZYMAŃSKA_M MARTA 14.12.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 84 80 4
30 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 84 80 4
31 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 82 80 2
32 KOCH AGNIESZKA 04.10.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 82 80 2
33 PALACZ KATARZYNA 18.05.94 IKTS NOTEĆ INOWROCŁAW KUJAWSKO*POMOR. 75 73 2
34 BONIKOWSKA ALEKSANDRA 03.07.95 KS ELTA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 75 73 2
35 WIECHUŁA PATRYCJA 28.08.96 NIESTOWARZYSZONA MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 75 73 2
36 CHRZĄSTOWSKA ALICJA 11.10.94 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 73 73 0
37 SZLAPA SYLWIA 03.02.95 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 73 73 0
38 BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 73 73 0
39 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 73 73 0
40 JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 73 73 0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA JUNIORÓW
1 KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYKMAXIMUSTORUŃ KUJAWSKOPOMOR. 238 230 8
2 BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 218 210 8
3 DYJAS JAKUB 09.10.95 KST ELEKTRYKMAXIMUSTORUŃ KUJAWSKOPOMOR. 198 190 8
4 WITKOWSKI ANTONI 02.02.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 198 190 8
5 DZIKOWSKI MATEUSZ 20.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKOPOMOR. 178 170 8
6 FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 178 170 8
7 PUCHALSKI KAMIL 07.09.94 LUKS "TREFL" ZAMOŚĆ LUBELSKIE 176 170 6
8 SANKOWSKI MARCIN 28.08.95 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 176 170 6
9 BORTNOWSKI RADOSŁAW 04.02.94 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 158 150 8
10 WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.MAZURSKIE 156 150 6
11 DYKOWSKI MATEUSZ 16.03.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 156 150 6
12 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 156 150 6
13 ROJ WOJCIECH 29.04.94 BISTS BIELSKO BIAŁA ŚLĄSKIE 146 140 6
14 ROZWADOWSKI PAWEŁ 16.01.95 LUKS "TREFL" ZAMOŚĆ LUBELSKIE 146 140 6
15 WOSKOWICZ MARCIN 25.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKOPOMOR. 144 140 4
16 GIZA BARTOSZ 23.05.96 PKS OPOKA TRZEBINIA MAŁOPOLSKIE 144 140 4
17 KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 134 130 4
18 BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLASKIE 134 130 4
19 JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 KS LCEZ LUBLIN LUBELSKIE 134 130 4
20 GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW DOLNOŚLASKIE 132 130 2
21 WŁÓCZKO KRZYSZTOF 30.10.96 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK PODLASKIE 114 110 4
22 DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLASKIE 114 110 4
23 GAJEWSKI FILIP 28.05.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 112 110 2
24 CYRNEK PIOTR 16.10.95 KSTS KROSNO PODKARPACKIE 112 110 2
25 RAKOWSKI TOMASZ 29.01.94 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 94 90 4
26 DOBEK MARCIN 21.05.94 KSTS KROSNO PODKARPACKIE 94 90 4
27 UZARCZYK WITOLD 01.04.94 LKS OMEGA KLESZCZÓW ŁÓDZKIE 94 90 4
28 WERECKI ALEKSANDER 14.02.99 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 92 90 2
29 BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN DOLNOŚLĄSKIE 84 80 4
30 KAMIŃSKI MIKOŁAJ 09.01.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 84 80 4
31 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 84 80 4
32 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 82 80 2
33 PILARSKI JAKUB 16.01.94 LKS TAJFUNSKRA OSTRÓW WLKP WIELKOPOLSKIE 73 73 0
34 PIASECKI MICHAŁ 06.02.94 UKS "CZARNI" PIESZCZ ZACHODNIOPOMOR. 73 73 0
35 KLECZKOWSKI KAMIL 06.06.94 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 73 73 0
36 SÓJKA STANISŁAW 22.09.94 UKS WOLEJ RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 73 73 0
37 SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 73 73 0
38 DZIAMBA ROBERT 18.12.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKOPOMOR. 73 73 0
39 SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKOPOMOR. 73 73 0
40 PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYKMAXIMUSTORUŃ KUJAWSKOPOMOR. 73 73 0
Komentarze
czkamyk dnia październik 08 2011 21:22:28
Doktorku ja bym podkreślił temat bo chyba pierwszy taki sukces Krzysia.Nawet na czerwono smiley
Ciekawe ile dał KOZTS kasy na ten sukces?!!!!!!!!!!
Yanek dnia październik 09 2011 16:01:02
Doktorku dzięki za umieszczenie tematu. Krzyś Kapik pokazał kawał pięknego tenisa i udowodnił, że psychika też może być jego mocną stroną. Niesamowicie zagrał Krzyś Petka, który zrobił ostatnio spore postępy. Angela pokazała, że nawet jak nie idzie to i tak plan minimum wykona. Cała trójka Krakusów zagra więc w kolejnym OTK z listy i to w pierwszej kategorii (a będzie to na Memoriale Ś.P. Stanisława Wcisły w Krakowie).
KOLEJARZ dnia październik 09 2011 18:34:17
Gratulacje dla całej trójki zawodników oraz dla trenera,który potrafił przygotować ich na te zawody
alek dnia październik 09 2011 23:58:13
No i jak tu nie gratulować zawodnikom i trenerowi... Wielkie brawa ! Tak Trzymać!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum