Wyniki 4 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:39:18
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:39:19
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Rafał Utylski 68
2. Stefan Flak 65
3. Jakub Biel 62
4. Grzegorz Kluzek 59
5-6. Wiesław Rygiel 56
Mariusz Bochenek 56
7-8. Mirosław Różyczka 53
Czesław Kamiński 53
9-12. Łukasz Szata 50
Marcin Pojnar 50
Katja Sivakova 50
Krzysztof Petka 50
13-16. Sebastian Biały 47
Alojzy Nowak 47
Paweł Stach 47
Jacek Skalda 47
17-24. Janusz Seweryn 44
Paweł Ciećko 44
Bogdan Palczyński 44
Jacek Szelest 44
Arkadiusz Florek 44
Antoni Wojciaczyk 44
Adrian Gadawski 44
Ziemowit Sowiński 44
25-32. Ryszard WoĽniak 41
Łukasz Bieńczycki 41
Stanisław Kurdziel 41
Maciej Gonet 41
Radosław Morek 41
Marek Kochmański 41
Sławomir Bzowy 41
Krzysztof Kapik 41
33-39. Zbigniew Repetowski 38
Szymon Gonet 38
Tadeusz Rutkowski 38
Józef Knapczyk 38
Angelika Janik 38
Tadeusz Szymoniak 38
Damian Jedynak 38
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum