Wyniki 4 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Rafał Utylski 68
2. Stefan Flak 65
3. Jakub Biel 62
4. Grzegorz Kluzek 59
5-6. Wiesław Rygiel 56
Mariusz Bochenek 56
7-8. Mirosław Różyczka 53
Czesław Kamiński 53
9-12. Łukasz Szata 50
Marcin Pojnar 50
Katja Sivakova 50
Krzysztof Petka 50
13-16. Sebastian Biały 47
Alojzy Nowak 47
Paweł Stach 47
Jacek Skalda 47
17-24. Janusz Seweryn 44
Paweł Ciećko 44
Bogdan Palczyński 44
Jacek Szelest 44
Arkadiusz Florek 44
Antoni Wojciaczyk 44
Adrian Gadawski 44
Ziemowit Sowiński 44
25-32. Ryszard Woźniak 41
Łukasz Bieńczycki 41
Stanisław Kurdziel 41
Maciej Gonet 41
Radosław Morek 41
Marek Kochmański 41
Sławomir Bzowy 41
Krzysztof Kapik 41
33-39. Zbigniew Repetowski 38
Szymon Gonet 38
Tadeusz Rutkowski 38
Józef Knapczyk 38
Angelika Janik 38
Tadeusz Szymoniak 38
Damian Jedynak 38
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum