Wyniki 4 turnieju cyklu jesień-zima 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

BOCHMAR 2 dni
losfer 2 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 1 tydzień
alek 3 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 23.20.245.192

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
BOCHMAR 2 dni
losfer 2 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 1 tydzień
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik15 tygodni
FilipU17 tygodni
doktorek17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 turnieju cyklu jesień-zima 2011
cykl jesień-zima 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Rafał Utylski 68
2. Stefan Flak 65
3. Jakub Biel 62
4. Grzegorz Kluzek 59
5-6. Wiesław Rygiel 56
Mariusz Bochenek 56
7-8. Mirosław Różyczka 53
Czesław Kamiński 53
9-12. Łukasz Szata 50
Marcin Pojnar 50
Katja Sivakova 50
Krzysztof Petka 50
13-16. Sebastian Biały 47
Alojzy Nowak 47
Paweł Stach 47
Jacek Skalda 47
17-24. Janusz Seweryn 44
Paweł Ciećko 44
Bogdan Palczyński 44
Jacek Szelest 44
Arkadiusz Florek 44
Antoni Wojciaczyk 44
Adrian Gadawski 44
Ziemowit Sowiński 44
25-32. Ryszard WoĽniak 41
Łukasz Bieńczycki 41
Stanisław Kurdziel 41
Maciej Gonet 41
Radosław Morek 41
Marek Kochmański 41
Sławomir Bzowy 41
Krzysztof Kapik 41
33-39. Zbigniew Repetowski 38
Szymon Gonet 38
Tadeusz Rutkowski 38
Józef Knapczyk 38
Angelika Janik 38
Tadeusz Szymoniak 38
Damian Jedynak 38
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum