1 kolejka - III liga - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus15:56:11
Blady15:58:05
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus15:56:11
Blady15:58:05
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
1 kolejka - III liga
3 Liga Tenis StołowyCzas zacząć nowy sezon. Faworyci do zwycięstwa i do spadku ? Pewnie jacyś są ale zobaczymy po pierwszej kolejce jakie składy.

kolejka 1 /01.10.2011/
1 UKS Zarabie Myślenice - GOK Spytkowic 10-0
2 ULKS Lachowice II - ULKS Lachowice I 1-10
3 WITMAR-Podwawelski I Kraków - KS Podwawelski II Kraków 10-4
4 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - TG Sokół Zakopane 9-9
5 Chomik- Szczytniki-Gdów - KS Gorce II Nowy Targ 5-10
6 PKS Opoka II Trzebinia - MKS KSOS I Kraków 10-5

Jak co roku chyba jakieś obstawki.
Komentarze
Jugador dnia wrzesień 26 2011 19:47:05
GOK Spytkowice - UKS Zarabie Myślenice -2
ULKS Lachowice II - ULKS Lachowice I- x2
WITMAR-Podwawelski I Kraków - KS Podwawelski II Kraków -x2
UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - TG Sokół Zakopane -1
Chomik- Szczytniki-Gdów - KS Gorce II Nowy Targ -x2
PKS Opoka II Trzebinia - MKS KSOS I Kraków -1x
smiley
obserwator dnia wrzesień 26 2011 21:42:08
GOK Spytkowice - UKS Zarabie Myślenice -2
ULKS Lachowice II - ULKS Lachowice I- 2
WITMAR-Podwawelski I Kraków - KS Podwawelski II Kraków -1
UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - TG Sokół Zakopane -1
Chomik- Szczytniki-Gdów - KS Gorce II Nowy Targ -2
PKS Opoka II Trzebinia - MKS KSOS I Kraków -1
obserwator dnia wrzesień 26 2011 21:55:19
tabela końcowa
1.LACHOWICE I
2.WITMAR
3.ORKAN
4.ZARABIE
5.CHOMIK
6.OPOKA II
7.LACHOWICE II
8.OSKIR II
9.KSOS
10.GORCE II
11.SOKÓŁ
12.SPYTKOWICE

NO I GITARA smiley NIECH SIĘ DZIEJE CO CHCE
obserwator dnia wrzesień 26 2011 21:57:16
PROSZĘ UZNAĆ MI KOREKTĘ
w meczu 5. chomik-gorce II /1x
Jugador dnia wrzesień 26 2011 22:08:46
Widze, że Lachowice typowane są na drużyny bedące na czele grupy "awansującej" i "spadkowej". Oby sie sprawdziło bo to miłe chłopaki smiley
FilipU dnia wrzesień 26 2011 22:09:21
1 gok- zarabie 2
2LachII- LAch I 2
3. Witmar- Podw II 1
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 1
6.Opoka-KSOS 2

W bukmachera to już nie ma co się bawić bo sponsor zeszłorocznej imprezy alien obiecał flaszkę za wygraną i tyle skończyło się na obietnicy.
doktorek dnia wrzesień 27 2011 10:51:24
Na stronie KOZTS w terminarzu jest że Myślenice są gospodarzem w meczu ze Spytkowicami i tak też zmieniłem.
pajorass dnia wrzesień 27 2011 14:36:07
1 gok- zarabie 2
2LachII- LAch I 2
3. Witmar- Podw II x (jezeli nowy sponsor sie wystawi do skladu i zagra krzysiu to realnesmiley smiley
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 2
6.Opoka-KSOS x
BOCHMAR dnia wrzesień 27 2011 15:01:28
1 gok- zarabie 2
2LachII- LAch I 2
3. Witmar- Podw II x2
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 2
6.Opoka-KSOS 2

smiley
black dnia wrzesień 28 2011 17:27:24
San Gin-jesteś niepoprawnym optymistą-prędzej p.ABP-e postawi 0,5 p.Adamowi D., niż Alien zwyciężcy bukmacherki smiley smiley
BOCHMAR dnia wrzesień 28 2011 20:00:12
1.LACHOWICE I
2.WITMAR
3.ORKAN
4.PODWAWELSKI II
5.SOKÓŁ
6.CHOMIK
7.KSOS
8.ZARABIE
9.GORCE II
10.OPOKA
11.LACHOWICE II
12.SPYTKOWICE

smiley
alien dnia wrzesień 28 2011 22:14:21
San gin : nie podliczyłem chyba tego do końca - po tym co się działo na Bronowiance i co wyprawia tam kilku ... ( nie nazwę ich - bo brakuje mi jednego słowa do opisu - a nie chciałbym przedłużać posta )
to trochę oderwałem się od bukmachera.
Ale jak wygrałeś - to flaszka jak najbardziej czeka - to może na meczyk z wami przyniosę ? :>

Może ktoś w tym roku poprowadzi statystyki ?
moje typy to :

1 gok- zarabie 2
2LachII- LAch I 2
3. Witmar- Podw II 1
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 1
6.Opoka-KSOS 1

i tabela :
1. Lachowice
2. Witmar
3. Zarabie
4. Orkan
5. Trzebinia
6. Chomik
7. Podwawelski II
8. Ksos
9. Sokół
10. Gorce II
11. Lachowice II
12. Spytkowice
Koeman dnia wrzesień 28 2011 22:57:55
Pobawie sie z wami w typowanie:

1 gok- zarabie 2
2 LachII- LAch I 2
3 Witmar- Podw II 1
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 2
6.Opoka-KSOS 2
doktorek dnia wrzesień 30 2011 11:43:01
Ja też obstawie

1 gok- zarabie 2
2 LachII- Lach I 2
3 Witmar- Podw II 1
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 2
6.Opoka-KSOS 1x

a tabelka taka
1. Lachowice
2. Witmar
3. Orkan
4. Podwawelski II
5. Gorce II
6. Zarabie
7.Trzebinia
8.Chomik
9.Ksos
10.Sokół
11.Lachowice II
12.Spytkowice
FilipU dnia wrzesień 30 2011 12:10:37
Tabela:
1.Witmar
2.Lachowice
3.ORKAN
4.Zarabie
5.Podwawelski
6.KSOS
7.Chomik
8.Opoka
9.Sokół
10.Gorce II
11.Lachowice II
12.Spytkowice
Blady dnia wrzesień 30 2011 12:11:59
1 gok- zarabie 2
2 LachII- Lach I 2
3 Witmar- Podw II 1
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 2
6.Opoka-KSOS 1

a tabelka taka
1. Witmar
2. Lachowice
3. Orkan
4. Gorce II
5. Podwawelski II
6. Zarabie
7.Chomik
8.Lachowice II
9.Trzebinia
10.Sokół
11.Ksos
12.Spytkowice
katapult dnia wrzesień 30 2011 12:59:28
1 gok- zarabie 2
2LachII- LAch I 2
3. Witmar- Podw II 2

1. Witmar
2. Lachowice
3. Gorce
4. Podwawelski II
5. KSOS
6. Zarabie
7.Chomik
8.Lachowice II
9.Orkan
10.Sokół
11.Trzebinia
12.Spytkowice
katapult dnia wrzesień 30 2011 13:00:18
4 Orkan-Sokół 1
5 Chomik-Gorce 2
6.Opoka-KSOS 2
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum