Wyniki 1 GPP Weteranów - Jastrzębie Zdrój - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 GPP Weteranów - Jastrzębie Zdrój
Weterani1 Grand Prix Polski weteranów wygrali:
Alina Zborowska, Dorota Paluch, Artur Szołtysek, Tadeusz Durka, Marian Strzałka, Bernard Oślizło, Zdzisław Orzechowski, Remigiusz Kacperczyk.

końcowe klasyfikacje

gra pojedyncza kobiet - kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. 004 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 050 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4.
100 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 210
054 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
5-6.
063 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 195
062 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 CHORZÓW ŚLĄSKIE 195
Link

gra pojedyncza kobiet - kategoria 50-64 lat (roczniki 1948-1962)
1. 057 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 051 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3. 016 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 215
4. 067 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 205
5-6. - JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 195
126 DROZDA Jolanta 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7. 108 KURCZEWSKA Anna 1956 KUŹNICA PODLASKIE 185
Link

gra pojedyncza kobiet - kategoria 60-64 lat (roczniki 1948-1952)
1-2. 026 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 240
017 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 240

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 40-49 lat (roczniki 1963-1972)
1. - SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 250
2. 079 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 230
3-4.
- KACZOREK Marek 1963 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 210
086 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-6.
- IHAS Jerzy 1972 PRUCHNA ŚLĄSKIE 195
014 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 195
7-8.
- NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 ZAKOPANE MAŁOPOLSKIE 180
066 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 180
9-12.
091 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 160
141 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 160
138 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 160
- PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160
13. 023 BERKA Ryszard 1972 NAKŁO NAD NOTECIĄ KUJAWSKO-POMORSKIE 140
14. 090 MOROZ Artur 1963 RADOM MAZOWIECKIE 130
15. 142 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 123
16. 042 OKONEK Bogusław 1972 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 117
17-18.
063 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 113
095 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 113
19-20.
064 ŚLAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107
039 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 107
21-24.
123 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 100
103 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
111 TOLKO Adam 1972 BOGUSZE PODLASKIE 100
132 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 RĄBIEŃ ŁÓDZKIE 100
Link

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 50-59 lat (roczniki 1953-1962)
1. 104 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 250
2. 096 JÓZALA Waldemar 1957 WIELUŃ ŁÓDZKIE 230
3-4.
052 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 210
106 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
085 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 195
113 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ŚLĄSKIE 195
7-8.
084 RÓŻALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 180
114 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 180
9-12.
073 PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
044 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 160
140 HNATÓW Leszek 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 160
083 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 160
13. 065 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 140
14. 122 BADOWSKI Krzysztof 1957 ŻORY ŚLĄSKIE 130
15. 077 TOBOREK Wiesław 1957 OŁAWA DOLNOŚLĄSKIE 123
16. 137 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 117
17-18.
082 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 ŻORY ŚLĄSKIE 113
128 WOLNY Marek 1955 KATOWICE ŚLĄSKIE 113
19-20.
131 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 107
- WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 107
21-23.
046 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 100
089 SULIS Sławomir 1958 RADOM MAZOWIECKIE 100
- RYBAK Kazimierz 1961 ŻORY ŚLĄSKIE 100
Link

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 60-64 lat (roczniki 1948-1952)
1. 121 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 250
2. - GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 230
3-4.
112 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
015 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 210
5-6.
069 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 195
034 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 195
7-8.
107 JACKIEWICZ Antoni 1952 SOKÓŁKA PODLASKIE 180
116 MARCHALEWICZ Wacław 1951 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 180
9. 061 WRZÓD Jerzy 1951 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 170
Link

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 65-69 lat (roczniki 1943-1947)
1. 060 OŚLIZŁO Bernard 1947 SKRZYSZÓW ŚLĄSKIE 250
2. 094 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 230
3-4.
003 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 210
093 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6.
028 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 195
110 MACKIEWICZ Edmund 1946 SOKÓŁKA PODLASKIE 195
7-8.
105 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 180
081 PAWŁOWSKI Lech 1947 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 180
Link

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 70-74 lat (roczniki 1938-1942)
1. 018 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 250
2. 048 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4.
030 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 210
001 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 210
5-6.
009 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 195
040 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
7-8.
059 SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 180
139 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 180
9-12.
011 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
088 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 160
- RDEST Ryszard 1940 CZELADŹ ŚLĄSKIE 160
101 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
Link

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1937 i starsi)
1. 056 KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 250
2. 049 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4.
118 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
021 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 210
5-6.
078 ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 195
068 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 195
7-8.
012 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 180
130 BULA Karol 1936 RADZIONKÓW ŚLĄSKIE 180
9-12.
125 WOJTCZAK Tadeusz 1936 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160
035 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 160
119 CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
055 PŁONKA Henryk 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 160
Link


opracował Marek Przybyłowicz Sędzia Główny Stefan Kostur
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum