Terminarz 3 ligi małopolskiej zachód - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.81.110.186

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz 3 ligi małopolskiej zachód
3 Liga Tenis Stołowy

Terminarz rozgrywek w tenisie stołowym - sezon 2011/2012
III LIGA mężczyzn I runda
woj. małopolskie - zachód


kolejka 1 01.10.2011 wynik uwagi
1 GOK Spytkowice UKS Zarabie Myślenice Godz.17.00
2 ULKS Lachowice II ULKS Lachowice I Godz.15.00
3 WITMAR-Podwawelski I Kraków KS Podwawelski II Kraków Godz.15.00
4 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ TG Sokół Zakopane Godz.12.00
5 Chomik- Szczytniki-Gdów KS Gorce II Nowy Targ Godz.12.00
6 PKS Opoka II Trzebinia MKS KSOS I Kraków Godz.12.00

kolejka 2 15.10.2011 wynik uwagi
7 UKS Zarabie Myślenice ULKS Lachowice II Godz.15.00
8 ULKS Lachowice I GOK Spytkowice Godz.15.00
9 TG Sokół Zakopane WITMAR- Podwawelski I Kraków Godz.12.00
10 KS Podwawelski II Kraków UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.15.00
11 KS Gorce II Nowy Targ PKS Opoka II Trzebinia Godz.12.00
12 MKS KSOS I Kraków Chomik- Szczytniki-Gdów Godz.12.00

kolejka 3 22.10.2011 wynik uwagi
13 Chomik- Szczytniki-Gdów UKS Zarabie Myślenice Godz.12.00
14 PKS Opoka II Trzebinia ULKS Lachowice I Godz.12.00
15 MKS KSOS I Kraków WITMAR- Podwawelski I Kraków Godz.12.00
16 KS Gorce II Nowy Targ UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.12.00
17 GOK Spytkowice TG Sokół Zakopane Godz.17.00
18 ULKS Lachowice II KS Podwawelski II Kraków Godz.15.00

kolejka 4 29.10.2011 wynik uwagi
19 UKS Zarabie Myślenice PKS Opoka II Trzebinia Godz.15.00
20 ULKS Lachowice I Chomik- Szczytniki-Gdów Godz.15.00
21 WITMAR- Podwawelski I Kraków KS Gorce II Nowy Targ Godz.15.00
22 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ MKS KSOS I Kraków Godz.10.00
23 TG Sokół Zakopane ULKS Lachowice II Godz.12.00
24 KS Podwawelski II Kraków GOK Spytkowice Niedz.G.14.00

kolejka 5 05.11.2011 wynik uwagi
25 KS Podwawelski II Kraków UKS Zarabie Myślenice Godz.15.00
26 TG Sokół Zakopane ULKS Lachowice I Godz.12.00
27 Chomik- Szczytniki-Gdów WITMAR- Podwawelski I Kraków Godz.12.00
28 PKS Opoka II Trzebinia UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.12.00
29 GOK Spytkowice KS Gorce II Nowy Targ Godz.17.00
30 ULKS Lachowice II MKS KSOS I Kraków Godz.15.00

kolejka 6 12.11.2011 wynik uwagi
31 UKS Zarabie Myślenice TG Sokół Zakopane Godz.15.00
32 ULKS Lachowice I KS Podwawelski II Kraków Godz.15.00
33 WITMAR- Podwawelski I Kraków PKS Opoka II Trzebinia Godz.15.00
34 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Chomik- Szczytniki-Gdów Godz.12.00
35 KS Gorce II Nowy Targ ULKS Lachowice II Godz.12.00
36 MKS KSOS I Kraków GOK Spytkowice Godz.12.00

kolejka 7 19.11.2011 wynik uwagi
37 MKS KSOS I Kraków UKS Zarabie Myślenice Godz.12.00
38 KS Gorce II Nowy Targ ULKS Lachowice I Godz.12.00
39 GOK Spytkowice WITMAR- Podwawelski I Kraków Godz.17.00
40 ULKS Lachowice II UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.15.00
41 KS Podwawelski II Kraków PKS Opoka II Trzebinia Godz.15.00
42 TG Sokół Zakopane Chomik- Szczytniki-Gdów Godz.12.00

kolejka 8 03.12.2011 wynik uwagi
43 UKS Zarabie Myślenice KS Gorce II Nowy Targ Godz.15.00
44 ULKS Lachowice I MKS KSOS I Kraków Godz.15.00
45 WITMAR- Podwawelski I Kraków ULKS Lachowice II Godz.15.00
46 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ GOK Spytkowice Godz.12.00
47 PKS Opoka II Trzebinia TG Sokół Zakopane Godz.12.00
48 Chomik- Szczytniki-Gdów KS Podwawelski II Kraków Godz.12.00

kolejka 9 10.12.2011 wynik uwagi
49 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ UKS Zarabie Myślenice Godz.12.00
50 WITMAR- Podwawelski I Kraków ULKS Lachowice I Godz.15.00
51 KS Podwawelski II Kraków KS Gorce II Nowy Targ Niedz.G.14.00
52 TG Sokół Zakopane MKS KSOS I Kraków Godz.12.00
53 GOK Spytkowice PKS Opoka II Trzebinia Godz.17.00
54 ULKS Lachowice II Chomik- Szczytniki-Gdów Godz.15.00

kolejka 10 07.01.2012 wynik uwagi
55 UKS Zarabie Myślenice WITMAR- Podwawelski I Kraków Godz.15.00
56 ULKS Lachowice I UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.15.00
57 KS Gorce II Nowy Targ TG Sokół Zakopane Godz.12.00
58 MKS KSOS I Kraków KS Podwawelski II Kraków Godz.12.00
59 PKS Opoka II Trzebinia ULKS Lachowice II Godz.12.00
60 Chomik- Szczytniki-Gdów GOK Spytkowice Godz.12.00

kolejka 11 21.01.2012 wynik uwagi
61 ULKS Lachowice I UKS Zarabie Myślenice Godz.15.00
62 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ WITMAR- Podwawelski I Kraków Godz.12.00
63 MKS KSOS I Kraków KS Gorce II Nowy Targ Godz.12.00
64 KS Podwawelski II Kraków TG Sokół Zakopane Godz.15.00
65 Chomik- Szczytniki-Gdów PKS Opoka II Trzebinia Godz.12.00
66 GOK Spytkowice ULKS Lachowice II Godz.17.00

UWAGA !! Terminy rezerwowe : 8.10.2011, 26.11.2011, 17.12.2011, 14.01.2012

Gospodarz spotkania może wyznaczyć inną godzinę rozegrania meczu najpóźniej 7 dni przed terminem i zobowiązany jest poinformować WGiD KOZTS, WSS Jerzy Kumala 12 6343805 oraz drużynę przeciwną. Przełożenie meczu na inny termin dokonuje WGiD KOZTS na wniosek klubu i za zgodą drużyny przeciwnej. Gospodarz spotkania zobowiązany jest do podania wyniku meczu po jego zakończeniu e-mailem : krakowski@pzts.pl, liga@kozts.pl


Kraków 14.09.2011 r. Przewodniczący WGiD KOZTS
Andrzej Wieczorek
TABELA
1 KS Podwawelski II Kraków
2 KS Gorce II Nowy Targ
3 WITMAR- Podwawelski I Kraków
4 Chomik- Szczytniki-Gdów
5 MKS KSOS I Kraków
6 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ
7 ULKS Lachowice I
8 GOK Spytkowice
9 TG Sokół Zakopane
10 ULKS Lachowice II
11 UKS Zarabie Myślenice
12 PKS Opoka II Trzebinia



Komentarze
obserwator dnia wrzesień 22 2011 20:38:12
póki co to ciężko się rozczytać kto jest kto i jak się nazywa smiley
alek dnia wrzesień 22 2011 22:15:13
Z zadowoleniem pozwolę sobie poczekać do końca rozgrywek w tym sezonie
grzehk dnia wrzesień 24 2011 12:42:17
Co to za chomiksmiley
KOLEJARZ dnia październik 02 2011 18:13:10
Chomik to sponsor smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum