Wyniki I WTK - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki I WTK
WTKWyniki:

kategoria : SENIORZY

1 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 90
2 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 85
3 KLAG TOMASZ 23.10.80 PKS OPOKA TRZEBINIA 81
4 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 77
5 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 PKS OPOKA TRZEBINIA 74
6 PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 72
7-8 STRZAŁKA MAREK 25.11.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 69
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 69
9-12 BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
13-16 MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
BOCHENEK MARIUSZ 25.05.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 53
KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 53
17-24 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 40
OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
OSIKA JANUSZ 01.12.88 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 40
25-32 WALICZEK WOJCIECH 07.07.88 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 25
KONSTANTYN PAWEŁ 05.07.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 25
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LKS OLIMPIA BUCZE 25
SZCZEBAK JERZY 05.11.75 UKS "JOLA" KRAKÓW 25
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 25
BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25
33-48 MRYC HENRYK 22.07.37 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
HARMACIŃSKI ADRIAN 28.09.93 MKS KSOS KRAKÓW 17
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 17
GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 17
ZALEWSKI KRZYSZTOF 21.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 17
BUJAK MICHAŁ 25.05.97 MKS KSOS KRAKÓW 17
KURDZIEL STANISŁAW 22.04.56 KS "CONTRA 06" KRAKÓW 17
ZLEZARCZYK RAFAŁ 26.03.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE 17
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
KIERSKI SZYMON 04.05.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
WOJCIACZYK ANTONI 13.06.63 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
KOCHMAŃSKI MAREK 12.02.83 KS "ŁAŃCUT" ŁAŃCUT 17
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW 17
49-54 BISZCZAD BARTOSZ 22.12.92 KS "CONTRA 06" KRAKÓW 15
PIETRZAK MATEUSZ 01.08.95 KS GORCE NOWY TARG 15
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 15
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 15
RYŚ BARTOSZ 22.11.94 ZMCH YMCA KRAKÓW 15
LENART KAZIMIERZ 12.07.52 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 15
55-64 GADAWSKI ADRIAN 31.10.90 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 13
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 13
RYŚ PIOTR 21.06.96 ZMCH YMCA KRAKÓW 13
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 13
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 20.01.67 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 13
BIEŃCZYCKI ŁUKASZ 18.10.97 PKS PORTA KRAKÓW 13
RUTKOWSKI TADEUSZ 03.06.60 GMKS ZIELONKI 13
WIERZCHOWIEC PIOTR 13
FLOREK ARKADIUSZ 05.04.93 MKS KSOS KRAKÓW 13
PACH MATEUSZ 13
65-66 DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW 10
KRASNY MICHAŁ 10.04.95 MKS KSOS KRAKÓW 10

kategoria : SENIORKI
1 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 90
2 KRUŻEL PAULINA 21.03.88 KS GORCE NOWY TARG 85
3 KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG 81
4 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 77
5 JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 74
6 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 72
7-8 DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 69
LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 69
9-12 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
JURZAK MAGDALENA 19.03.92 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 62
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 62
OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ 62
13-16 CIEŚLICA MARTYNA 20.03.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 53
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
17 ŚLIWA ALICJA 08.02.98 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 48
18 GRAJNY MARTA 24.10.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 46
19-20 WEISS KINGA 30.09.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 42
JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 42



kategoria : JUNIORZY

1 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 70
2 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 66
3 BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
4 WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 59
5 ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 57
6 GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 55
7-8 KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 52
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 52
9-10 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 49
SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 49
11-12 SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 45
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 45
13-14 DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW 41
PIĄSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 41
15-16 RYŚ BARTOSZ 22.11.94 ZMCH YMCA KRAKÓW 38
KACHEL MATEUSZ 10.09.96 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 38
17-20 PIS MARCIN 19.05.96 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 32
CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 32
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 32
PIETRZAK MATEUSZ 01.08.95 KS GORCE NOWY TARG 32
21-24 KACHEL TOMASZ 22.09.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 25
SUSKI KAROL 14.08.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 25
PIETRZAK ANTONI 27.01.98 KS GORCE NOWY TARG 25
OSTANEK MICHAŁ 13.05.98 MKS "SKAWA" WADOWICE 25
25-27 DZIAŁEK MATEUSZ 15.06.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 18
GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 18
28-32 GALUS MATEUSZ 19.02.01 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 13
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 13
ZIMNICKI TOMASZ 22.07.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 13
FIRLIT PRZEMYSŁAW 01.06.95 MOSIR TUCHÓW 13
BŁĄKAŁA PAWEŁ BRZESKO 13
33-48 GOŁDA GABRIEL 29.06.97 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
KASPRZYK ARKADIUSZ 10.02.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 10
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 10
BOGUNIA ARTUR 06.06.96 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
GAWLIK PAWEŁ 02.05.96 MKS KSOS KRAKÓW 10
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
KRASNY MICHAŁ 10.04.95 MKS KSOS KRAKÓW 10
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW 10
RYŚ PIOTR 21.06.96 ZMCH YMCA KRAKÓW 10
SUŁKOWSKI MICHAŁ 06.06.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 10
KCIUK KAMIL 08.02.94 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
ZALEWSKI KRZYSZTOF 21.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 10
ZAKRZYŃSKI WOJCIECH 22.04.97 UKS ZARABIE MYŚLENICE 10
SUŁKOWSKI KACPER 04.07.99 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
49-55 ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 9
ZLEZARCZYK RAFAŁ 26.03.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE 9
SUŁKOWSKI BARTOSZ 30.03.02 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 9
PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 9
BIEŃCZYCKI ŁUKASZ 18.10.97 PKS PORTA KRAKÓW 9
ZBYLUT ARKADIUSZ 05.09.97 MOSIR TUCHÓW 9
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 9
56-61 KOSMAL DAWID 12.04.04 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 8
KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 8
KULIŚ MATEUSZ KRAKÓW 8
STRĘK HUBERT KRAKÓW 8
CIEPIELA GERARD KRAKÓW 8
ROSIEK TOMASZ 05.07.99 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 8


kategoria : JUNIORKI

1 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 70
2 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 66
3 JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
4 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 59
5 JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 57
6 LECH ELŻBIETA 07.07.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 55
7 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 53
8 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 51
9-10 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 49
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 49
11-12 GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 45
ŚLIWA ALICJA 08.02.98 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 45
13-14 GRAJNY MARTA 24.10.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 41
PIOTROWSKA KINGA 06.03.98 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 41
15-16 ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 38
KOSTRZEWA NATALIA 15.06.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 38
17-20 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 32
PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE 32
LEWANDOWSKA AGATA 13.11.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 32
PIETRZAK AGNIESZKA 15.03.00 KS GORCE NOWY TARG 32
21-24 PIS AGNIESZKA 26.03.95 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 25
WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
RUSIN JOLANTA 08.03.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
DANAJ NATALIA 04.02.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 25
25-28 ŁOPATA JOANNA 09.09.97 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 18
BISZCZAD ADRIANNA 02.09.95 KS "CONTRA 06" KRAKÓW 18
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 18
JABŁOŃSKA KINGA 04.04.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
29-31 FROLIK NATALIA 08.02.00 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 13
SUŁKOWSKA MARTA 22.02.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 13
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 13


kategoria : KADECI

1 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 60
2 MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 57
3 RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 54
4 BUJAK MICHAŁ 25.05.97 MKS KSOS KRAKÓW 52
5 LIS DANIEL 17.07.99 UKS OLESNO 50
6 OSTANEK MICHAŁ 13.05.98 MKS "SKAWA" WADOWICE 48
7 GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 46
8 PIETRZAK ANTONI 27.01.98 KS GORCE NOWY TARG 44
9-12 STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 40
BIL MAKSYMILIAN 10.08.98 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 40
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
DAWIDOWSKI ALEKSANDER 23.07.97 UKS OLESNO 40
13-16 WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 33
TROJANOWSKI ADRIAN 06.05.97 KS START NOWY SĄCZ 33
PIÓRO ERYK 10.03.99 MKS TARNOVIA TARNÓW 33
BŁĄKAŁA PAWEŁ BRZESKO 33
17-24 GALUS MATEUSZ 19.02.01 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 24
PAJĄK DAWID 17.01.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 24
ZAKRZYŃSKI WOJCIECH 22.04.97 UKS ZARABIE MYŚLENICE 24
KUCHARSKI BARTOSZ 20.12.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 24
PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 24
JANISZEWSKI KAMIL 16.03.97 UKS OLESNO 24
ZBYLUT ARKADIUSZ 05.09.97 MOSIR TUCHÓW 24
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 24
25-32 KASIŃSKI STANISŁAW 03.04.97 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 13
OLESIAK GRZEGORZ 18.11.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 13
SUŁKOWSKI KACPER 04.07.99 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 13
KACHEL TOMASZ 22.09.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 13
SUŁKOWSKI BARTOSZ 30.03.02 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 13
DZIADEK DOMINIK 16.01.98 UKS ZARABIE MYŚLENICE 13
NOWAK PATRYK 16.06.97 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 13
TATARCZUCH RAFAŁ 04.05.98 UKS OLESNO 13
33-48 MOREK RADOSŁAW 18.03.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 8
GĄDEK MATEUSZ 28.04.98 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 8
ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 8
SŁOMKA DOMINIK 10.06.97 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 8
LECH SYLWESTER 24.12.98 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 8
BRATOWNIK SEBASTIAN 06.07.01 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 8
PAWLUSIAK JAKUB 05.06.98 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 8
LECHOWSKI DOMINIK KOŹMICE WIELKIE 8
CHOLEWA DARIUSZ 29.11.98 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 8
PNIACZEK DOMINIK 20.03.99 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 8
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 8
KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 8
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 8
SALA SEBASTIAN 21.01.97 ZMCH YMCA KRAKÓW 8
GOŁDA GABRIEL 29.06.97 MKS "SKAWA" WADOWICE 8
STANKIEWICZ TOMASZ 05.01.98 MKS KSOS KRAKÓW 8
49-63 BURY MATEUSZ 19.03.99 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 7
GONET SZYMON KRAKÓW 7
BIEŃCZYCKI ŁUKASZ 18.10.97 PKS PORTA KRAKÓW 7
KOŁOS ARKADIUSZ 05.01.01 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 7
KUTAJ MAKSYMILIAN 26.01.02 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 7
ROSIEK TOMASZ 05.07.99 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 7
KAIM MICHAŁ 02.05.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 7
DORECKI KAMIL OLESNO 7
FRAŚ PAWEŁ 02.02.98 MKS "SKAWA" WADOWICE 7
PODSIADŁO DOMINIK 20.08.98 MKS KSOS KRAKÓW 7
IWASZKO DOMINIK 11.08.97 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 7
STOPKA WOJCIECH 25.02.99 KS GORCE NOWY TARG 7
GEMBACZ MARCIN 23.09.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 7
CHMIELAK PIOTR 06.11.99 KS GORCE NOWY TARG 7
KOSMAL DAWID 12.04.04 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 7

kategoria : KADETKI

1 LECH ELŻBIETA 07.07.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 60
2 JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 57
3 DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 54
4 ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 52
5 ŚLIWA ALICJA 08.02.98 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 50
6 GRAJNY MARTA 24.10.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 48
7 PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE 46
8 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 44
9-12 CHYL KINGA 30.11.99 LKS OLIMPIA BUCZE 40
PIOTROWSKA KINGA 06.03.98 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 40
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
ŁOPATA JOANNA 09.09.97 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 40
13-16 BOLSĘGA IWONA 07.08.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 33
KOZIOŁ SANDRA 03.12.00 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 33
PODOBIŃSKA MAŁGORZATA 24.08.98 MKS RADOŚĆ GORLICE 33
DANAJ NATALIA 04.02.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 33
17-24 JUSZYŃSKA NATALIA 21.03.99 MKS RADOŚĆ GORLICE 24
PIETRZAK AGNIESZKA 15.03.00 KS GORCE NOWY TARG 24
FROLIK NATALIA 08.02.00 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 24
SZPILSKA ROKSANA 30.12.98 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 24
TUMIDAJEWICZ PAULA 29.08.98 MKS RADOŚĆ GORLICE 24
KOZIOŁ ZUZANNA 04.02.02 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 24
RAJZER ALEKSANDRA 12.04.00 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 24
GĄDEK NATALIA 07.08.01 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 24
25-26 WARPACHA ALEKSANDRA 12.09.98 MKS "SKAWA" WADOWICE 15
PYTEL ALEKSANDRA 02.07.02 LKS OLIMPIA BUCZE 15

kategoria : MŁODZICY
1 PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 50
2 PIÓRO ERYK 10.03.99 MKS TARNOVIA TARNÓW 47
3 MOREK RADOSŁAW 18.03.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 44
4 ZAKRZYŃSKI DOMINIK 16.07.99 UKS ZARABIE MYŚLENICE 42
5 PNIACZEK DOMINIK 20.03.99 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 40
6 BRATOWNIK SEBASTIAN 06.07.01 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 39
7 ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 38
8 OLESIAK GRZEGORZ 18.11.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 36
9-12 KOŁOS ARKADIUSZ 05.01.01 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 33
SUŁKOWSKI BARTOSZ 30.03.02 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 33
GALUS MATEUSZ 19.02.01 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 33
SUŁKOWSKI KACPER 04.07.99 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 33
13-16 PIÓRECKI PIOTR 14.05.99 CKIS SKAWINA 28
CHMIELAK PIOTR 06.11.99 KS GORCE NOWY TARG 28
ROSIEK TOMASZ 05.07.99 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 28
JAŚKIEWICZ RAFAŁ 28
17-24 STOPKA WOJCIECH 25.02.99 KS GORCE NOWY TARG 20
KOSIBA MICHAŁ 20
STEFANIAK PAWEŁ 06.03.99 UKS LEPIETNICA KLIKUSZOWA 20
GEMBACZ MARCIN 23.09.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 20
KAIM MICHAŁ 02.05.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 20
KOSMAL DAWID 12.04.04 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 20
ADAMUS SEBASTIAN 20
BURY MATEUSZ 19.03.99 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 20
25-32 RYPEL MIKOŁAJ 24.04.99 UKS LEPIETNICA KLIKUSZOWA 11
BUKOWSKI OSKAR 10.01.01 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 11
OJCZYK JAKUB 11
TALAGA SAMUEL 16.06.99 UKS ZARABIE MYŚLENICE 11
MOSKAŁA GRZEGORZ 11
KUPIEC ANDRZEJ 30.11.99 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 11
CIUREJ RADOSŁAW 16.07.99 MKS TARNOVIA TARNÓW 11
DANAJ DAWID 18.08.01 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 11
33-40 PAPIEŻ FILIP 22.01.01 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 7
WRONA BARTŁOMIEJ 7
LASKOWSKI MACIEJ 7
ŻABA ANDRZEJ 7
ZAWADZKI OSKAR 27.12.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 7
DZIEDZIC PIOTR 7
BRANDYS JAKUB 20.04.01 CKIS SKAWINA 7
WOLANIN GRZEGORZ 06.08.99 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 7
41-48 BIAŁY SZYMON 24.10.01 CKIS SKAWINA 5
SZCZYRBAK RAFAŁ 24.10.00 CKIS SKAWINA 5
RAJZER KRZYSZTOF 02.07.03 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 5
WIERZBIŃSKI MARIUSZ 5
CEFAL SEBASTIAN 10.04.01 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 5
PIETRZAK JAKUB 5
KLINOWSKI BARTOSZ 13.04.99 CKIS SKAWINA 5
BIEŃCZYCKI JAKUB 5
49 ROKOWSKI DAWID 4
50 PIS KONRAD 3

kategoria : MŁODZICZKI

1 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 50
2 ZAJĄC AGNIESZKA 04.11.99 MKS "SKAWA" WADOWICE 47
3 GĄDEK NATALIA 07.08.01 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 44
4 KOZIOŁ SANDRA 03.12.00 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 42
5 PIETRZAK AGNIESZKA 15.03.00 KS GORCE NOWY TARG 40
6 DANAJ NATALIA 04.02.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 39
7-8 FROLIK NATALIA 08.02.00 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 37
CHYL KINGA 30.11.99 LKS OLIMPIA BUCZE 37
9-12 JUSZYŃSKA NATALIA 21.03.99 MKS RADOŚĆ GORLICE 33
RAJZER ALEKSANDRA 12.04.00 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 33
KITA OLIWIA 17.02.00 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 33
NOWAK ALEKSANDRA 24.02.00 MKS "SKAWA" WADOWICE 33
13-14 KOZIOŁ ZUZANNA 04.02.02 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 29
KOWALCZYK ZUZANNA KS GORCE NOWY TARG 29
15-16 PYTEL ALEKSANDRA 02.07.02 LKS OLIMPIA BUCZE 26
PADOŁ GABRIELA MKS RADOŚĆ GORLICE 26
17-20 KOSTRZEWA JULIA 01.07.99 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 23
MILEWSKA ELIZA 11.02.02 LKS OLIMPIA BUCZE 23
WOŹNIAK MARIA MKS "SKAWA" WADOWICE 23
GACH KLAUDIA KS GORCE NOWY TARG 23
21-23 PYTEL PAULINA 05.08.01 LKS OLIMPIA BUCZE 17
PROCHOWNIK ANNA 20.09.99 CKIS SKAWINA 17
KUPIEC ZOFIA 24.02.03 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17

Uwaga: Przynależność klubowa w wielu przypadkach nieaktualna z powodu opóźnień w składaniu deklaracji zmiany klubu a tym samym zatwierdzenia jej w programie PZTS w Warszawie.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum