Wyniki 12 turnieju cyklu wakacje 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita22:03:33
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 35.153.135.60

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6662
Ostatnio Widziani
Mamasita22:03:33
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady12 tygodni
Marthinus12 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 12 turnieju cyklu wakacje 2011
cykl wakacje 2011 Podwawelskie Grand PrixZanim zginie kartka z wynikami to wpiszę szybko wyniki 12 turnieju.
Nie uda się zgadn±ć wyników 9 i 10 turnieju, nie bardzo grajki pamiętaj± z kim grali a je¶li już to nie byli pewni który to był turniej.

1. Rafał Utylski
2. Katja Sivakova
3. Mariusz Smuga
4. Krzysztof Kapik
5-6
Paweł Konstantyn
Krzysztof Zalewski
7-8
Mirosław Różyczka
Jacek Skalda
9-12
Jan Kaczor
Sebastian Biały
Tomasz Janik
Paweł Stach
13-16
Antoni Wojciaczyk
Bogdan Wełna
Tadeusz Szymoniak
Bogdan Palczyński
17-22
Maciej Gonet
Stanisław Kurdziel
Krzysztof Petka
Sławomir Bzowy
Jerzy ¦miałek
Rafał Glazer
23-26
Ziemowit Sowiński
Zbigniew Kwater
Angelika Janik
Tadeusz Rutkowski
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O ktĂłrej zaczynajÄ… siÄ™ turnieje wakacyjne?

tomekjez
14/07/2019 20:09
Wyniki 3 turnieju Wakacyjnego z 10.07: 1Piegza 2Bruzda 3BodnarMi -4Dąbrowski 5-6Wojdyła, Skrzypek 7-8Dymek,BodnarMa 9-12Apostoł, Pasieczny, GalaB, Bodziony 13-16GalaD, Nowak, Dietrich, Wala 17-19U

tomekjez
08/07/2019 23:52
Wyniki 2 turnieju Wakacyjnego z 8.07: 1Skrzypek Grzegorz 2Dudziak 3Bruzda 4Apostoł 5Wala 6Janiszewski 7Nowak 8Pasieczny Jan 9-10 Urban Piotr, Taler

Archiwum