Wyniki 7 turnieju cyklu wakacje 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady17:01:22
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady17:01:22
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 turnieju cyklu wakacje 2011
cykl wakacje 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 57
2. Wiesław Rygiel 54
3. Rafał Utylski 51
4. Sebastian Biały 48
5-6. Łukasz Klimas 45
Jakub Biel 45
7-8. Zbigniew Kwater 42
Paweł ¦lazyk 42
9-12. Jerzy ¦miałek 39
Marcin Pojnar 39
Stefan Flak 39
Mirosław Różyczka 39
13-16. Krzysztof Petka 36
Jerzy Szczebak 36
Alojzy Nowak 36
Tadeusz Szymoniak 36
17-24. Adam Bułat 33
Bogdan Wełna 33
Adrian Harmaciński 33
Tadeusz Rutkowski 33
Marek Rajtar 33
Tomasz Kruk 33
Stanisław Kurdziel 33
Marcin Guzik 33
25-28. Maciej Gonet 30
Bogdan Palczyński 30
Aleksander Sienko 30
Tomasz Osiak 30
Komentarze
ziemegh dnia lipiec 25 2011 14:31:04
zapomniales o mnie, nic nie zwojowalem co prawda ale do podsumowania sie przyda smiley ps. ZieSow
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum