Wyniki 5 turnieju cyklu wakacje 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 11

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu wakacje 2011
cykl wakacje 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 61
2. Paweł Stach 58
3. Jakub Biel 55
4. Wiesław Rygiel 52
5-6. Łukasz Klimas 49
Marcin Pojnar 49
7-8. Stefan Flak 46
Mirosław Różyczka 46
9-12. Tadeusz Rutkowski 43
Marek Strzałka 43
Krzysztof Kapik 43
Grzegorz Kluzek 43
13-16. Stanisław Kurdziel 40
Zbigniew Repetowski 40
Paweł Ślazyk 40
Damian Dąbrowski 40
17-24. Marcin Guzik 37
Tadeusz Szymoniak 37
Marek Rajtar 37
Jacek Skalda 37
Adrian Harmaciński 37
Ziemowit Sowiński 37
Bogdan Wełna 37
Maciej Gonet 37
25-32. Jerzy Śmiałek 34
Alojzy Nowak 34
Krzysztof Petka 34
Aleksander Sienko 34
Tomasz Kruk 34
Dawid Taler 34
Marek Kochmański 34
Adam Bułat 34
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum