Wyniki 3 turnieju cyklu wakacje 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.81.110.186

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 3 turnieju cyklu wakacje 2011
cykl wakacje 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Łukasz Białczyk 62
2. Stefan Flak 59
3. Krzysztof Kapik 56
4. Jacek Skalda 53
5-6. Marcin Pojnar 50
Grzegorz Kluzek 50
7-8. Paweł Ślazyk 47
Paweł Stach 47
9-12. Antoni Wojciaczyk 44
Jakub Biel 44
Wiesław Rygiel 44
Mariusz Smuga 44
13-16. Krzysztof Petka 41
Tadeusz Szymoniak 41
Czesław Kamiński 41
Stanisław Kurdziel 41
17-24. Bogdan Wełna 38
Marek Rudny 38
Adrian Harmaciński 38
Tomasz Pietrzak 38
Jan Kaczor 38
Tomasz Janik 38
Rafał Glazer 38
Bogdan Palczyński 38
25-32. Ryszard Woźniak 35
Sławomir Bzowy 35
Tadeusz Rutkowski 35
Marek Rajtar 35
Dawid Taler 35
Zbigniew Repetowski 35
Angelika Janik 35
Ziemowit Sowiński 35
33. Adam Bułat 32
Komentarze
losfer dnia lipiec 05 2011 10:04:15
Dostałem odpowiedź, więc zedytowałem
doktorek dnia lipiec 06 2011 09:38:11
..aaaaa jakaś punktacja po 3 turniejachsmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum