Wyniki 1 turnieju cyklu wakacje 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Go¶ci Online: 15

Twoje IP to: 54.224.89.34

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 turnieju cyklu wakacje 2011
cykl wakacje 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 68
2. Rafał Utylski 65
3. Łukasz Klimas 62
4. Paweł Stach 59
5-6. Michał Bujak 56
Jan Kaczor 56
7-8. Sebastian Biały 53
Mirosław Różyczka 53
9-12. Jakub Biel 50
Paweł ¦lazyk 50
Katja Sivakova 50
Maciej Gonet 50
13-16. Krzysztof Kapik 47
Mariusz Bochenek 47
Janusz Seweryn 47
Marek Rajtar 47
17-24. Jacek Skalda 44
Piotr Bujak 44
Wiesław Rygiel 44
Jerzy Szczebak 44
Angelika Janik 44
Stanisław Kurdziel 44
Marcin Pojnar 44
Mariusz Smuga 44
25-32. Zbigniew Repetowski 41
Ziemowit Sowiński 41
Damian Dudziak 41
Tomasz Pietrzak 41
Dawid Taler 41
Ryszard WoĽniak 41
Krzysztof Petka 41
Tadeusz Rutkowski 41
33-39. Bogdan Palczyński 38
Dariusz Dulian 38
Tomasz Kruk 38
Zbigniew Mucha 38
Damian D±browski 38
Sławomir Bzowy 38
Radosław Morek 38
Komentarze
doktorek dnia czerwiec 28 2011 14:12:19
Dla przypomnienia gramy też w pi±tki, je¶li dobrze sobie przypominam to rok temu zaczynali¶my wcze¶niej (o której godzinie ? 17.00 ; 17.15) z tyłu gra o 3 miejsce
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum