Mistrzostwa Europy weteranów - Liberec - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:01:18
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:01:18
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Mistrzostwa Europy weteranów - Liberec
WeteraniME weteranów: 52. Polaków w turnieju głównym

Od poniedziałku w Libercu rozgrywane są Mistrzostwa Europy weteranów w tenisie stołowym. Do turnieju głównego udało się awansować 52. reprezentantom naszego kraju.

Początek turnieju głównego w czwartek.

Rywale Polaków w 1. rundzie:

kobiety - 40-49 lat:

Katarzyna Bielak (POL) - Claudia Piccu (GER)

Alina Zborowska (POL) - Olga Biryukova (RUS)

Katarzyna Krzysztoforska (POL) - Fulya Diker (TUR)

kobiety - 50-59 lat:

Halina Siewert (POL) - Valeriya Akulenko (RUS)

Danuta Nowakiewicz (POL) - Christiane Pape (GER)

Ewa Michalczyk (POL) - Doris Sonntag (GER)

Teresa Gregorczyk (POL) - wolny los

kobiety - 60-64 lat:

Grażyna Rumińska (POL) - wolny los

Alicja Skrzypicka (POL) - wolny los

kobiety - 80-84 lat:

Danuta Książek (POL) - Antonina Dobrynina (RUS)

mężczyźni - 40-49 lat:

Paweł Paga (POL) - Jogenes Senorin (ENG)

Krzysztof Piotrowski (POL) - wolny los

Dariusz Barychta (POL) - wolny los

Zbigniew Ficner (POL) - Albert Leisen (GER)

Mariusz Bochenek (POL) - Miroslav Kolar (SVK)

Marek Strzałka (POL) - Daniel Pisarcik (SVK)

Piotr Zemła (POL) - Miroslav Hrdy (CZE)

Sebastian Iwanicki (POL) - Thorsten Winter (GER)

Adam Kleczkowski (POL) - Jozef Szocs (HUN)

Krzysztof Olszewski (POL) - wolny los

Jacek Wieczerzak (POL) - Roger Johansson (SWE)

Ronbert Derkowski (POL) - Patrick Neumann (GER)

Zdzisław Paliwoda (POL) - Steffen Gamann (GER)

Witold Nowakowski (POL) - Dmitry Abramenko (ISR)

Andrzej Cabański (POL) - wolny los

Tomasz Makowski (POL) - Alexandr Momzerov (RUS)

mężczyźni - 50-59 lat:

Mirosław Lewczuk (POL) - Vladimir Rakosnik (CZE)

Stanisław Magdoń (POL) - Josef Kwasniak (GER)

Waldemar Cabański (POL) - Hans-Jorgen Matern (GER)

Antoni Biedziuk (POL) - Pavel Spacek (CZE)

Władysław Zbylut (POL) - Johann Ossner (GER)

Wiesław Rygiel (POL) - Thomas Schmitz (GER)

Janusz Żukowski (POL) - Kjell Hanen (NOR)

mężczyźni - 60-64 lat:

Marian Woźniak (POL) - wolny los

Marek Wlekliński (POL) - Miroslav Siske (CZE)

Jerzy Przygoda (POL) - wolny los

Adam Trela (POL) - Zdenek Balusek (CZE)

Stanisław Janicki (POL) - Ladislav Kuchar (CZE)

Edmund Renkel (POL) - wolny los

mężczyźni - 65-69 lat:

Franciszek Dulkowski (POL) - wolny los

Eugeniusz Górecki (POL) - wolny los

mężczyźni - 70-74 lat:

Remigiusz Kacperczyk (POL) - Manfred Sinnhofer (GER)

Ryszard Banaszkiewicz (POL) - Manfred Meyer (GER)

Jan Hreczuch (POL) - Rolf Schubert (GER)

Henryk Mryc (POL) - Jozef Szabo (SVK)

Zdzisław Orzechowski (POL) - Ladislav Sejpka (CZE)

Henryk Glura (POL) - Manfred Brocker (GER)

Marian Kwodawski (POL) - Adolf Propfe (GER)

mężczyźni - 75-79 lat:

Stefan Zerdzicki (POL) - wolny los

Bogdan Gorczyca (POL) - Karel Jezek (CZE)

Karol Bula (POL) - wolny los

mężczyźni - 80-84 lat:

Zbigniew Jankowski (POL) - wolny los

opracował Mateusz PRZYBYŁ www.e-pingpong.pl
Komentarze
doktorek dnia czerwiec 23 2011 14:53:49

http://www.evc2011.com/results/MS40_CH.html

BOCHENEK Mariusz http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1869
grupowe:
MS40 GR34 2011-06-20 11:30 8 (Hall A) BAKALAR (CZE) BOCHENEK (POL) 3 : 0 (6, 6, 9)
MS40 GR34 2011-06-20 11:30 8 (Hall A)
GRAWERT (GER) BOCHENEK (POL) 2 : 3 (5, -9, 7, -5, -10)
MS40 GR34 2011-06-20 11:30 8 (Hall A)
BOCHENEK (POL) KAKER (SVN) 3 : 0 (10, 5, 4)

debel w grupach:
MD40 GR12 2011-06-21 11:30 81 (Hall C)
VENDELBO (DEN)
PERSSON (SWE) BOCHENEK (POL)
STRZALKA (POL) 2 : 3 (8, -10, 7, -9, -10)
MD40 GR12 2011-06-21 11:30 81 (Hall C)
SKACELIK (CZE)
VALENTA (CZE) BOCHENEK (POL)
STRZALKA (POL) 3 : 1 (5, -9, 10, 7)
MD40 GR12 2011-06-21 11:30 81 (Hall C)
WOLF (GER)
TIMAN (ISR) BOCHENEK (POL)
STRZALKA (POL) 0 : 3 (0, 0, 0)

singiel turniej główny:
MS40 256 2011-06-23 11:30 1 (Hall A)
KOLAR (SVK) BOCHENEK (POL) 0 : 3 (-12, -5, -10)
MS40 128 2011-06-23 15:00 14 (Hall A)
BOCHENEK (POL) GROGER (GER) 3 : 0 (12, 6, 6)
MS40 64 2011-06-23 17:30 23 (Hall A)
() BOCHENEK (POL)

STRZALKA Marek http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1927

grupowe:
MS40 GR62 2011-06-20 14:00 10 (Hall A)
BOHL (GER) STRZALKA (POL) 0 : 3 (-10, -10, -5)
MS40 GR62 2011-06-20 14:00 10 (Hall A)
STUDENOVSKY (CZE) STRZALKA (POL) 1 : 3 (-9, 8, -8, -8)
MS40 GR62 2011-06-20 14:00 10 (Hall A)
STRZALKA (POL) KRSIAK (SVK) 3 : 1 (7, -6, 10, 10)

singiel turniej główny:
MS40 256 2011-06-23 11:30 4 (Hall A)
PISARCIK (SVK) STRZALKA (POL) 1 : 3 (-13, -1, 10, -4)
MS40 128 2011-06-23 15:00 17 (Hall A)
NEUMAIER (GER) STRZALKA (POL) 3 : 1 (-9, 9, 3, 6)


RYGIEL Wiesław http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1922

w grupach:
MS50 GR071 2011-06-20 11:30 57 (Hall B )
ARMSTRONG (ENG) RYGIEL (POL) 0 : 3 (-4, -2, -4)
MS50 GR071 2011-06-20 11:30 57 (Hall B )
KRETSCHMER (GER) RYGIEL (POL) 2 : 3 (-3, -3, 1, 7, -9)
MS50 GR071 2011-06-20 11:30 57 (Hall B )
RYGIEL (POL) SCHLOPATH (GER) 2 : 3 (-2, -9, 6, 4, -9)

debel w grupach:
MD50 GR26 2011-06-21 11:30 52 (Hall B )
KRAMER (GER)
MAIER (GER) RYGIEL (POL)
WITKOWSKI (POL) 3 : 1 (-6, 6, 7, 6)
MD50 GR26 2011-06-21 11:30 52 (Hall B )
KASPAREK (CZE)
KRATOCHVIL (CZE) RYGIEL (POL)
WITKOWSKI (POL) 3 : 0 (7, 7, 4)
MD50 GR26 2011-06-21 11:30 52 (Hall B )
KOFOD (DEN)
LARSEN (DEN) RYGIEL (POL)
WITKOWSKI (POL) 3 : 0 (5, 6, 8)

singiel turniej główny:
MS50 256 2011-06-23 10:30 9 (Hall A)
RYGIEL (POL) SCHMITZ (GER) 2 : 3 (8, -9, 6, -8, -11)

MRYC Henryk http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1905
w grupach:
MS70 GR49 2011-06-20 19:00 35 (Hall B )
JEKABSONS (LAT) MRYC (POL) 3 : 2 (-7, 10, 6, -5, 5)
MS70 GR49 2011-06-20 19:00 35 (Hall B )
WALTER (GER) MRYC (POL) 0 : 3 (-7, -5, -7)
MS70 GR49 2011-06-20 19:00 35 (Hall B )
MRYC (POL) GOLLNICK (GER) 3 : 0 (6, 6, 8)

debel w grupach:
MD70 GR03 2011-06-21 16:30 29 (Hall B )
BORG (SWE)
MAGNUSSON (SWE) MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL) 1 : 3 (-9, 10, -10, -7)
MD70 GR03 2011-06-21 16:30 29 (Hall B )
GOLLNICK (GER)
KOSCHINSKI (GER) MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL) 2 : 3 (-10, 9, -8, 9, -7)
MD70 GR03 2011-06-21 16:30 29 (Hall B )
KLEMM (GER)
PESCHKE (GER) MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL) 1 : 3 (7, -6, -5, -5)

debel turniej główny:
MD70 32 2011-06-24 15:30 20 (Hall A)
()
() MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL)

singiel turniej główny:
MS70 128 2011-06-23 13:00 7 (Hall A)
MRYC (POL) SZABO (SVK) 3 : 1 (-10, 1, 6, 6)
MS70 64 2011-06-23 16:30 20 (Hall A)
MRYC (POL) MAGNUSSON (SWE)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum