Wyniki Mistrzostw Polski Weteranów - Toruń 10-12.06.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Polski Weteranów - Toruń 10-12.06.2011
WeteraniINDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW - TORUŃ

gra pojedyncza kobiet - kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 330
2. 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 305
3-4.
184 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 280
109 NOWACKA Dorota 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 280
5-6.
112 CIEŚLA Magdalena 1964 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 255
173 WOŹNIAK Agnieszka 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 255
7-8.
111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 235
004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 235

gra podwójna kobiet - kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. PALUCH Dorota / ZBOROWSKA Alina
2. BIELAK Katarzyna / OSIŃSKA Anna
3-4.
BEZIUK Elżbieta / NOWACKA Dorota
KRZYSZTOFORSKA Katarzyna / MICHALCZYK Ewa
5. CIEŚLA Magdalena / WOŹNIAK Agnieszka
szczegóły K-40-49

gra pojedyncza kobiet - kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 005 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 330
2. 185 MARUSZCZAK Anna 1955 LUBLIN LUBELSKIE 305
3-4.
006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 280
007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 280
5-6.
221 SIEWERT Halina 1957 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE 255
010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 255
7-8.
011 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 235
242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 235
9. 220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 220

gra podwójna kobiet - kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. GNIEWEK Walentyna / SZATKO-NOWAK Jolanta
2. GREGORCZYK Teresa / NOWAKIEWICZ Danuta
3-4.
BROMBOSZCZ Barbara / SKRZYPICKA Alicja
MARUSZCZAK Anna / SIEWERT Halina
5. KIERSZNICKA Halina / RUMIŃSKA Grażyna
szczegóły K-50-59

gra pojedyncza kobiet - kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 012 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 330
2. 014 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 305
3. 013 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNOŚLĄSKIE 280
szczegóły K-60-64

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 015 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 330
2. 030 DERKOWSKI Robert 1969 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 305
3-4.
016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 280
276 KALITA Artur 1970 RADOM MAZOWIECKIE 280
5-6.
019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 255
163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 255
7-8.
160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 235
020 ŚWIRK Robert 1969 OŚWIĘCIM MAŁOPOLSKIE 235
9-12.
018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 205
116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 205
120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 205
118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 205
13-16.
025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 170
119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 170
124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 170
223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 170
17-24.
017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 140
036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 140
179 SUSZYCKI Rafał 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 140
031 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 140
023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 140
028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 140
258 PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 140
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 140
25-32.
114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 120
165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 120
121 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 120
176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 120
175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 120
022 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 120
222 WIDYŃSKI Janusz 1963 ROKITNO LUBELSKIE 120
187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 120
33. 166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 110
34. 032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 100
35-36.
157 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 90
186 MOLENDA Adam 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 90
37-40.
108 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 80
115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 80
027 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 80
224 SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 80
41-48.
042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 70
041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 70
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 70
226 KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 70
227 ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 70
264 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 70
039 KORDYLEWSKI Piotr 1970 KONIN WIELKOPOLSKIE 70
035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 70
49-58.
158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 60
188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 60
038 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 60
040 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 60
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 60
117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 60
159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 60
162 POLITOWSKI Jarosław 1970 PŁOCK MAZOWIECKIE 60
281 SURWIŁO Piotr 1964 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 60
164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 60

gra podwójna mężczyzn - kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. PAGA Paweł / WIECZERZAK Jacek
2. KLECZKOWSKI Adam / RACHAŃSKI Artur
3-4.
SZOŁTYSEK Artur / ŚWIRK Robert
NOWAKOWSKI Witold / ZEMŁA Piotr
5-8.
CHMIELEWSKI Tomasz / FURTAK Krzysztof
PALIWODA Zdzisław / ŚWIĄTEK Dariusz
DERKOWSKI Robert / SUSZYCKI Rafał
BARTYCHA Dariusz / UNRUH Marek
9-16.
KIEŁBIK Jerzy / MOLENDA Adam
SNARSKI Krzysztof / WIDYŃSKI Janusz
BARUCH Dariusz / ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
JASKULSKI Grzegorz / RYBACZEK Marek
KALINA Leszek / PLACEK Krzysztof
OLSZEWSKI Radosław / PIOTROWSKI Krzysztof
OLSZEWSKI Krzysztof / ZIELIŃSKI Artur
FOLWARSKI Wojciech / WOJEWÓDZKI Tomasz
17-27.
LIPOWSKI Daniel / SZEPAROWICZ Piotr
BOCHENEK Mariusz / STRZAŁKA Marek
MATEJEK Mariusz / STEFAŃCZYK Bogusław
IWANICKI Sebastian / KRAUSE Krzysztof
ANTOSIAK Jacek / ŻYCKI Paweł
DZIEDZIŃSKI Marek / ŁUGOWSKI Jarosław
PIECHNIK Roman / SKOWROŃSKI Dariusz
GUZIŃSKI Mirosław / SOSNOWSKI Grzegorz
KORCZAK Tomasz / POLITOWSKI Jarosław
KALITA Artur / SOBKÓW Zbigniew
GUMIŃSKI Grzegorz / OKRUCH Jarosław
szczegóły M-40-49

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 045 KUCHARSKI Leszek 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 330
2. 047 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 305
3-4.
191 MARUSZCZAK Jarosław 1957 LUBLIN LUBELSKIE 280
048 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 280
5-6.
262 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ŚLĄSKIE 255
137 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 255
7-8.
168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 235
200 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 235
9-12.
266 PIETRZNIAK Zbigniew 1956 PRUSZCZ GDAŃSKI POMORSKIE 205
238 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 205
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 205
193 KIEŁBIK Jerzy 1957 KAJETANY MAZOWIECKIE 205
13-16.
196 PŁOCHARSKI Jarosław 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 170
201 KAMIŃSKI Marek 1958 SOCHOCIN MAZOWIECKIE 170
199 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 170
060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
17-24.
192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 140
241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 140
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 140
194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 140
140 WĄCZEK Roman 1959 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 140
058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 140
049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 140
061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 140
25-32.
052 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 120
130 KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 120
062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 120
107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 120
269 BERNACKI Jan 1957 NOWY STAW POMORSKIE 120
126 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 120
275 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 120
138 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 120
33. 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 110
34. 056 JÓZALA Waldemar 1957 WIELUŃ ŁÓDZKIE 100
35-36.
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 90
229 MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 90
37-40.
125 BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 80
195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 80
134 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 80
218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 80
41-48.
230 GŁODEK Andrzej 1960 KŁOCZEW LUBELSKIE 70
169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 70
239 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 70
127 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 70
132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 70
136 PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 70
053 HNATÓW Leszek 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 70
063 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 70
49-63.
171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 60
279 BIAŁEK Grzegorz 1956 PIŁA WIELKOPOLSKIE 60
243 SZUMLAS Adam 1959 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 60
135 OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 60
198 RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 60
231 TYLSKI Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 60
278 ZIELIŃSKI Piotr 1959 BRZOZÓWKA KUJAWSKO-POMORSKIE 60
131 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 60
156 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 60
202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 60
277 SKROCKI Dariusz 1957 KWIDZYN POMORSKIE 60
064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 60
129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 60
263 RYBARCZYK Bronisław 1961 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 60
133 OLECHNOWICZ Marian 1956 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 60

gra podwójna mężczyzn - kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. KUCHARSKI Leszek / MADEJ Bogusław
2. MAŁKUS Paweł / MARUSZCZAK Jarosław
3-4.
DURKA Tadeusz / WĄCZEK Roman
PRZYBYŁOWICZ Marek / RYGIEL Wiesław
5-8.
FOMIN Yuriy / LEWCZUK Mirosław
KASTRAU Zenon / POTRYKUS Wojciech
KAMIŃSKI Marek / RYBARCZYK Bronisław
GNIEWEK Andrzej / STRZAŁKA Marian
9-16.
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar / GRABOWSKI Henryk
GŁÓD Andrzej / MAGDOŃ Stanisław
HNATÓW Leszek / JAŚKIEWICZ Jacek
BIEDZIUK Antoni / ŻUKOWSKI Janusz
MOLĘDA Jan / WIELGUS Stefan
MŁOTKOWSKI Krzysztof / OSTROWSKI Wiesław
PĘDA Leszek / WĘGROWICZ Wojciech
IWUĆ Stefan / ZBYLUT Władysław
17-26.
OPIOŁA Tomasz / PITALA Stanisław
NAWROCKI Andrzej / PŁOCHARSKI Jarosław
KOSEWSKI Witold / PRUSIŃSKI Henryk
DOBRZELECKI Bogusław / PIETRZNIAK Zbigniew
CYWIŃSKI Roman / OSTROWSKI Zbigniew
LASKOWSKI Marek / ZAWADZKI Marek
GRAJKOWSKI Jan / SZUMLAS Adam
BIAŁEK Grzegorz / MASIUKIEWICZ Władysław
FARMUZ Bernard / PŁOTEK Wiesław
KRAWCZYK Andrzej / WITKOWSKI Waldemar
szczegóły M-50-59

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 257 TRELA Adam 1950 PRZEDMIEŚCIE DALSZE MAZOWIECKIE 330
2. 065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 305
3-4.
071 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 280
204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 280
5-6.
067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 255
070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 255
7-8.
246 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 235
205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 235
9-12.
144 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 205
232 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 205
069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 205
068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 205
13. 180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
14. 182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 175
15-16.
207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160
206 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
17-20.
147 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 140
143 JODANIEWSKI Leszek 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 140
245 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 140
181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 140
21-22.
145 PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 137
072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 137

gra podwójna mężczyzn - kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. RENKEL Edmund / WOŹNIAK Marian
2. OFIARSKI Marek / PUU Aarne
3-4.
GŁUCHOWSKI Jerzy / MARKIEWICZ Jan
JANICKI Stanisław / WRZESIŃSKI Edmund
5-8.
FINKOWSKI Marian / TRELA Adam
KOWALCZYK Lech / PYTKOWSKI Tadeusz
KIEDROWICZ Jerzy / WOJNARSKI Janusz
OLBIŃSKI Janusz / ŻYWOTEK Sylwester
9-11.
PRZEWŁOCKI Leszek / WLEKLIŃSKI Marek
URBAŃSKI Adam / STASIEŁOWICZ Romuald
JODANIEWSKI Leszek / PŁOTEK Krzysztof
szczegóły M-60-64

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK POMORSKIE 330
2. 248 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 305
3-4.
208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 280
075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 280
5-6.
183 PAWLAK Leon 1944 WARSZAWA MAZOWIECKIE 255
234 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 255
7-8.
149 DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 235
272 MOTOWIDŁO Józef 1943 GDYNIA POMORSKIE 235
9. 255 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 220
10. 148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 210
11-12.
151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 195
076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 195
13-16.
078 POMOHACI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
077 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 170
172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 170
17. 152 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 DREZDENKO LUBUSKIE 150

gra podwójna mężczyzn - kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. DULKOWSKI Franciszek / GÓRECKI Eugeniusz
2. MATRACKI Zygmunt / PIŃSKI Mariusz
3-4.
DUCZKOWSKI Lech / PAWLAK Leon
BUDREWICZ Benedykt / DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
5-8.
MOTOWIDŁO Józef / TELUK Tadeusz
MAGDOŃ Marian / ŁĘPICKI Andrzej
ESKI Roman / GĘSICKI Marian
JAROSZYŃSKI Franciszek / SAJDAK Marek
szczegóły M-65-69

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 330
2. 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 305
3-4.
083 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 280
080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 280
5-6.
253 KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 255
086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 255
7-8.
085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 235
084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 235
9-12.
153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 205
210 JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 205
082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 205
087 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 205
13. 154 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 185
14. 213 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 175
15-16.
274 BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
270 GLINIECKI Sylwester 1941 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
17-20.
091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 140
271 PYKA Józef 1937 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 140
212 JANISZEWSKI Stanisław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 140
235 WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 140
21-22.
090 WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 137
254 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 137

gra podwójna mężczyzn - kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. GLURA Henryk / ROSZAK Ryszard
2. BANASZKIEWICZ Ryszard / KACPERCZYK Remigiusz
3-4.
HNYDA Adam / KWODAWSKI Marian
ORZECHOWSKI Zdzisław / SZOPA Tadeusz
5-8.
WASZAK Edward / WIECZOREK Stanisław
KARCZMARCZYK Mirosław / WYRZYKOWSKI Marian
MRYC Henryk / SZEWCZUK Ryszard
GOSPODARCZYK Wiesław / JAGNIĄTKOWSKI Wiesław
9-10.
CHABIERSKI Czesław / JANISZEWSKI Stanisław
GLINIECKI Sylwester / PYKA Józef
szczegóły M-70-74

gra pojedyncza mężczyzn - kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1. 236 HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 330
2. 215 CZYBLIS Eugeniusz 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 305
3-4.
273 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE 280
214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 280
5-6.
095 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 255
216 ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 255
7-8.
237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 235
097 MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 235
9. 268 PIASECKI Tadeusz 1936 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 220
10. 093 BULA Karol 1936 RADZIONKÓW ŚLĄSKIE 210
11-12.
155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 195
096 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 195
13-15.
098 MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 170
280 TARGOSIŃSKI Jan 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
256 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 170

gra podwójna mężczyzn - kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1. NOWAK Edward / PIASECKI Tadeusz
2. GORCZYCA Bogusław / SZNAJDERSKI Adam
3-4.
JOŃSKI Zbigniew / ŻERDZICKI Stefan
CZYBLIS Eugeniusz / HANCKO Bolesław
5-7.
BULA Karol / MUNIO Hieronim
LESZCZYNA Paweł / MAŚLAK Marian
DOJKA Lech / GROMADZKI Zbigniew
szczegóły M+75

gra mieszana
1. NOWAKOWSKI Witold / PALUCH Dorota
2. OLSZEWSKI Krzysztof / ZBOROWSKA Alina
3-4.
ŚWIĄTEK Dariusz / BIELAK Katarzyna
WIECZERZAK Jacek / MICHALCZYK Ewa
5-8.
PIOTROWSKI Krzysztof / NOWACKA Dorota
ZEMŁA Piotr / KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
PIECHNIK Roman / OSIŃSKA Anna
MARUSZCZAK Jarosław / MARUSZCZAK Anna
9-16.
WOŹNIAK Marian / SKRZYPICKA Alicja
ZIELIŃSKI Artur / GREGORCZYK Teresa
SUSZYCKI Rafał / BEZIUK Elżbieta
BIEDZIUK Antoni / CIEŚLA Magdalena
SZOŁTYSEK Artur / SIEWERT Halina
RENKEL Edmund / KIERSZNICKA Halina
GNIEWEK Andrzej / GNIEWEK Walentyna
WĄCZEK Roman / RUMIŃSKA Grażyna
17-20.
HNATÓW Leszek / BROMBOSZCZ Barbara
HNYDA Adam / SZATKO-NOWAK Jolanta
LIPOWSKI Daniel / NOWAKIEWICZ Danuta
KIEŁBIK Jerzy / WOŹNIAK Agnieszka
szczegóły gra mieszana

opracował Marek Przybyłowicz Sędzia Główny Andrzej Jesiołowski
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum