Wyniki 16 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:15:55
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 1 tydzień
alek 5 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.224.121.67

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer23:15:55
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 1 tydzień
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 16 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 55
2. Łukasz Białczyk 52
3. Wiesław Rygiel 49
4. Krzysztof Kapik 46
5-6. Paweł Ślazyk 43
Paweł Stach 43
7-8. Marcin Pojnar 40
Stanisław Kurdziel 40
9-12. Mariusz Bochenek 37
Angelika Janik 37
Jacek Skalda 37
Jakub Biel 37
13-16. Maciej Gonet 34
Zbigniew Repetowski 34
Sławomir Bzowy 34
Tadeusz Szymoniak 34
17-24. Jacek Zając 31
Alojzy Nowak 31
Antoni Wojciaczyk 31
Bogdan Wełna 31
Szymon Zych 31
Mirosław Różyczka 31
Grzegorz Kluzek 31
Bogdan Palczyński 31
25-26. Dawid Taler 28
Ziemowit Sowiński 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum