Wyniki Mistrzostw Województwa Żaków i Żaczek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer00:48:20
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer00:48:20
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Województwa Żaków i Żaczek
Wyniki Mistrzostw Województwa Żaków i Żaczek rozegranych w Zespole Szkół Elektrycznych w Krakowie przy ul. Kamieńskiego 49 w dniu 28.05.2011 (Sobota).

Dziękujemy serdecznie współorganizatorowi Mistrzostw Województwa Żaków : Dyrekcji Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 , Zarz±dowi Klubu Sportowego OSKiR Podwawelski oraz rodzicom zawodników tego klubu, a także trenerowi Tomaszowi Janikowi za szczególne zaangażowanie w przygotowanie imprezy, piękne nagrody oraz zorganizowanie loterii dla młodzieży i bufetu.
Impreza zorganizowana przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Żaczki indywidualnie :

1. Angelika Janik - OSKiR Podwawelski
2. Sandra Kozioł - UKS Magnum KoĽmice Wielkie
3. Natalia Danaj - UKS Rokicie Szczytniki
4. Pietrzak Agnieszka - KS Gorce Nowy Targ
5. Kozioł Zuzanna - LUKS Skrzyszów
6. Rajzer Aleksandra - LUKS Sobolik
7-8
G±dek Natalia - LUKS Sobolik
Frolik Natalia - ULKS Lachowice
9-12
Padoł Gabriela - Rado¶ć Gorlice
Pytel Aleksandra - LKS Olimpia Bucze
Kupiec Zofia - UKS Rokicie Szczytniki
Garb Aleksandra - KS Gorce Nowy Targ
13-16
Gach Klaudia - KS Gorce Nowy Targ
Filiczak Ewa - ULKTS Jaroszowiec
Pytel Paulina - LKS Olimpia Bucze
Bodziony Gabriela - MKS Rado¶ć Gorlice
17-18
Kowalczyk Zuzanna - KS Gorce Nowy Targ
Michalik Kinga - MKS Rado¶ć Gorlice

Żacy indywidualnie :

1. Radosław Morek - OSKiR Podwawelski
2. Jacek Zaj±c - KS Prudniczanka
3. Galus Mateusz - LUKS Skrzyszów
4. Bratownik Sebastian - LUKS Sobolik
5. Kołos Arkadiusz - UKS Rokicie Szczytniki
6. Gembacz Marcin - KS Spektrum Słopnice
7-8
Nowak Kamil - ULKTS Jaroszowiec
Danaj Dawid - UKS Rokicie Szczytniki
9-12
Kosmal Dawid - KS Spektrum Słopnice
Kaim Michał - KS Spektrum Słopnice
Bukowski Oskar - LUKS Sobolik
Papież Filip - KS Spektrum Słopnice
13-16
Szczyrbak Rafał - C KIS Skawina
Dziedzic Piotr - KS Spektrum Słopnice
Cefal Sebastian - LUKS Sobolik
Zawadzki Oskar - UKS Rokicie Szczytniki
17-24
Sopata Jakub - CKIS Skawina
Główczyk Bartosz - OSKiR Podwawelski
Kutaj Maksymilian - UKS Rokicie Szczytniki
Pis Konrad - LUKS Skrzyszów
Palczewski Wojciech - LUKS Sobolik
Mroszczak Grzegorz - MKS Rado¶ć Gorlice
Wcisło Szymon - UKS Rokicie Szczytniki
Królikowski Bartosz - KS Gorce Nowy Targ
…………………………………………………………………………………………………………….
Gra podwójna żaczek :

1. Janik Angelika-OSKiR Podwawelski – Kozioł Sandra – UKS Magnum KoĽmice Wielkie
2. Danaj Natalia- UKS Rokicie Szczytniki- Pietrzak Agnieszka- KS Gorce Nowy Targ
3. G±dek Natalia- LUKS Sobolik – Rajzer Aleksandra- LUKS Sobolik
4. Pytel Aleksandra- LKS Olimpia Bucze – Pytel Paulina- LKS Olimpia Bucze

5-8
Filiczak Ewa- ULKTS Jaroszowiec- Michalik Kinga- Rado¶ć Gorlice
Bodziony Gabriela-MKS Rado¶ć Gorlice – Padoł Gabriela – MKS Rado¶ć Gorlice
Garb Aleksandra – KS Gorce Nowy Targ- Gach Klaudia – KS Gorce Nowy Targ
Kowalczyk Zuzanna – KS Gorce Nowy Targ- Kupiec Zofia- UKS Rokicie Szczytniki

Gra podwójna żaków :

1. Morek Radosław-OSKiR Podwawelski – Galus Mateusz – LUKS Skrzyszów
2. Zaj±c Jacek –KS Pr±dniczanka – Kołos Arkadiusz – UKS Rokicie Szczytniki
3. Kosmal Dawid – KS Spektrum Słopnice – Danaj Dawid – UKS Rokicie Szczytniki
4. Zawadzki Oskar – UKS Rokicie Szczytniki – Kutaj Maksymilian – UKS Rokicie Szczytniki
5-8
Szczyrbak Rafał – CKIS Skawina – Sopata Jakub – CKIS Skawina
Bratownik Sebastian – LUKS Sobolik- Bukowski Oskar- LUKS Sobolik
Kaim Michał – KS Spektrum Słopnice – Gembacz Marcin – KS Spektrum Słopnice
Papież Filip – KS Spektrum Słopnice – Dziedzic Piotr – KS Spektrum Słopnice
9-12
Cefal Sebastian – LUKS Sobolik – Palczewski Wojciech – LUKS Sobolik
Główczyk Bartosz – OSKiR Podwawelski – Wcisło Szymon – UKS Rokicie Szczytniki
Nowak Kamil – ULKTS Jaroszowiec – Pis Konrad – LUKS Skrzyszów
Królikowski Bartosz – KS Gorce Nowy Targ – Mroszczak Grzegorz – KS Gorce Nowy Targ

Ľródło KOZTS
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum