Skład 3 ligi małopolska zachód w sezonie 2011/12 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:28:11
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:28:11
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Skład 3 ligi małopolska zachód w sezonie 2011/12
3 Liga Tenis Stołowy1. Zarabie Myślenice
2.Oskir Podwawelski I
3. Lachowice I
4.Orkan Nowy Targ
5.Koziniec
6.Gorce Nowy Targ II
7. KSOS Kraków
8. Sokół Zakopane
9.OSKIR Podwawelski II
10. Opoka Trzebinia
11. Rokicie Szczytniki
12 Lachowice II

P.S. Zakładam tak samo jak WGID, że Bronowianka nie zgłosi drużyny do tej klasy rozgrywkowej( deklaracje prezesów i zawodników)
Komentarze
doktorek dnia maj 29 2011 19:14:16
Dosłownie wczoraj wysłałem losferowi zestawienie lig. Zaraz to poszukam i wkleje tu bo ta wersja pokaże że III i IV liga powinna wyglądać inaczej.
doktorek dnia maj 29 2011 19:49:14
Regulamin mówi jak uzupełnić wakat w lidze po grach barażowych i minięciu terminu zgłoszeń drużyn, nie ma nic o deklaracjach ustnych.
Wiem że to strzał do własnej bramki (OSKiR w barażach). Może czas na Piwowarskiego który punktuje każde nie regulaminowe ruchy związku.
Teraz tabelki:

III liga Małopolska gr.zachód 2010/2011
1 ULKS Lachowice

2 KS Bronowianka Kraków II

3 UKS Top Koziniec

4 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

5 KS Gorce Nowy Targ II

6 MKS KSOS Kraków

TG Sokół Zakopane

8 OSKiR Podwawelski Kraków II

9 PKS Opoka Trzebinia II

10 ZMCh YMCA Kraków

11 KS Cracovia 1906 Kraków

12 KS Gorce Nowy Targ III



III liga sezon 2011/2012

1 UKS Zarabie Myślenice
2 OSKiR Podwawelski Kraków I
3 ULKS Lachowice
4 UKS Top Koziniec
5 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ
6 KS Gorce Nowy Targ II
7 MKS KSOS Kraków
8 TG Sokół Zakopane
9 UKS Rokicie Szczytniki
10 ULKS Lachowice II
11 baraż OSKiR Podwawelski Kraków II/MKS KSOS Kraków II/GOK Spytkowice
12 wolne miejsce Po KS Bronowianka Kraków II
Dla drugiej drużyny z barażu OSKiR Podwawelski Kraków II/MKS KSOS Kraków II/GOK Spytkowice

IV liga Kraków 2010/2011
1 UKS Rokicie Szczytniki

2* MKS KSOS Kraków II

3* OSKiR Podwawelski Kraków III

4 GMKS Zielonki

5 KS Górnik Wieliczka

6 UKS Zarabie Myślenice II

7 PKS Porta Kraków

8 UKS Magnum Koźmice Wielkie

9 MKS KSOS Kraków III

10 KS Contra 06 Kraków

11 MKS MOS Maraton Krzeszowice

12 LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko


IV liga Nowy Targ 2010/2011
1 ULKS Lachowice II

2 GOK Spytkowice

3 MKS Skawa Wadowice

4 ULKS Lachowice III

5 GKS Czarni Czarny Dunajec

6 UKS Lepietnica Klikuszowa

7 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ II



IV liga sezon 2011/2012
1 PKS Opoka Trzebinia II
2 ZMCh YMCA Kraków
3 KS Cracovia 1906 Kraków
4 przegrana drużyna z barażu o III ligę OSKiR Podwawelski Kraków II/ MKS KSOS Kraków II/(GOK Spytkowice nie dotyczy)
5 OSKiR Podwawelski Kraków III
6 GMKS Zielonki
7 KS Górnik Wieliczka
8 UKS Zarabie Myślenice II
9 PKS Porta Kraków
10 UKS Magnum Koźmice Wielkie
11 UKS Jola Kraków
12 baraż MKS KSOS Kraków III/UKS Rokicie Szczytniki II


V liga Kraków 2010/2011
1 UKS Jola Kraków

2 UKS Rokicie Szczytniki II

3* MKS KSOS Kraków IV

4* ZMCh YMCA Kraków II

5 PKS Porta Kraków II

6 UKS Magnum Koźmice Wielkie II

7 OSKiR Podwawelski Kraków IV

8 MKS KSOS Kraków V

9 ZMCh YMCA Kraków III


Na koniec przypomnienie regulaminu III ligi:
6.1. Procedura spadkowa odbywa się w następujących, kolejno przeprowadzanych krokach:
a) przeprowadza się awanse do ligi II,
smiley przeprowadza się spadki z ligi II,
c) do ligi IV spada bezpośrednio w kolejności od dołu tabeli tyle drużyn by w lidze pozostało
10 drużyn,
d) ostatnia (10) drużyna rozgrywa turniej barażowy z v-ce mistrzami lig IV,
e) pozostałe dwa miejsca zajmują mistrzowie lig IV.
6.2. Turniej barażowy, o którym mowa w pkt. d) rozgrywa się systemem gry jak w III lidze.
Uczestniczyć w nim mogą wyłącznie zawodnicy, którzy rozegrali w sezonie minimum dwa
mecze w swojej drużynie.
7. Przy pojawieniu się wolnych miejsc ligę uzupełnia się do 12 zespołów spośród zespołów
biorących udział w barażach o III ligę (w kolejności miejsc w turnieju barażowym),
a następnie drużyn spadających z III ligi (w kolejności zajętych miejsc na koniec sezonu).
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum