Skład 3 ligi małopolska zachód w sezonie 2011/12 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 4 tygodni
Blady 9 tygodni
Marthinus 9 tygodni

Go¶ci Online: 9

Twoje IP to: 54.221.145.174

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1375
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6654
Ostatnio Widziani
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 4 tygodni
Blady 9 tygodni
Marthinus 9 tygodni
Holly10 tygodni
Mamasita14 tygodni
Janosik17 tygodni
farokh18 tygodni
tomekjez32 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Skład 3 ligi małopolska zachód w sezonie 2011/12
3 Liga Tenis Stołowy1. Zarabie My¶lenice
2.Oskir Podwawelski I
3. Lachowice I
4.Orkan Nowy Targ
5.Koziniec
6.Gorce Nowy Targ II
7. KSOS Kraków
8. Sokół Zakopane
9.OSKIR Podwawelski II
10. Opoka Trzebinia
11. Rokicie Szczytniki
12 Lachowice II

P.S. Zakładam tak samo jak WGID, że Bronowianka nie zgłosi drużyny do tej klasy rozgrywkowej( deklaracje prezesów i zawodników)
Komentarze
doktorek dnia maj 29 2011 19:14:16
Dosłownie wczoraj wysłałem losferowi zestawienie lig. Zaraz to poszukam i wkleje tu bo ta wersja pokaże że III i IV liga powinna wygl±dać inaczej.
doktorek dnia maj 29 2011 19:49:14
Regulamin mówi jak uzupełnić wakat w lidze po grach barażowych i minięciu terminu zgłoszeń drużyn, nie ma nic o deklaracjach ustnych.
Wiem że to strzał do własnej bramki (OSKiR w barażach). Może czas na Piwowarskiego który punktuje każde nie regulaminowe ruchy zwi±zku.
Teraz tabelki:

III liga Małopolska gr.zachód 2010/2011
1 ULKS Lachowice

2 KS Bronowianka Kraków II

3 UKS Top Koziniec

4 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

5 KS Gorce Nowy Targ II

6 MKS KSOS Kraków

TG Sokół Zakopane

8 OSKiR Podwawelski Kraków II

9 PKS Opoka Trzebinia II

10 ZMCh YMCA Kraków

11 KS Cracovia 1906 Kraków

12 KS Gorce Nowy Targ III



III liga sezon 2011/2012

1 UKS Zarabie My¶lenice
2 OSKiR Podwawelski Kraków I
3 ULKS Lachowice
4 UKS Top Koziniec
5 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ
6 KS Gorce Nowy Targ II
7 MKS KSOS Kraków
8 TG Sokół Zakopane
9 UKS Rokicie Szczytniki
10 ULKS Lachowice II
11 baraż OSKiR Podwawelski Kraków II/MKS KSOS Kraków II/GOK Spytkowice
12 wolne miejsce Po KS Bronowianka Kraków II
Dla drugiej drużyny z barażu OSKiR Podwawelski Kraków II/MKS KSOS Kraków II/GOK Spytkowice

IV liga Kraków 2010/2011
1 UKS Rokicie Szczytniki

2* MKS KSOS Kraków II

3* OSKiR Podwawelski Kraków III

4 GMKS Zielonki

5 KS Górnik Wieliczka

6 UKS Zarabie My¶lenice II

7 PKS Porta Kraków

8 UKS Magnum KoĽmice Wielkie

9 MKS KSOS Kraków III

10 KS Contra 06 Kraków

11 MKS MOS Maraton Krzeszowice

12 LKS Nadwi¶lanka Nowe Brzesko


IV liga Nowy Targ 2010/2011
1 ULKS Lachowice II

2 GOK Spytkowice

3 MKS Skawa Wadowice

4 ULKS Lachowice III

5 GKS Czarni Czarny Dunajec

6 UKS Lepietnica Klikuszowa

7 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ II



IV liga sezon 2011/2012
1 PKS Opoka Trzebinia II
2 ZMCh YMCA Kraków
3 KS Cracovia 1906 Kraków
4 przegrana drużyna z barażu o III ligę OSKiR Podwawelski Kraków II/ MKS KSOS Kraków II/(GOK Spytkowice nie dotyczy)
5 OSKiR Podwawelski Kraków III
6 GMKS Zielonki
7 KS Górnik Wieliczka
8 UKS Zarabie My¶lenice II
9 PKS Porta Kraków
10 UKS Magnum KoĽmice Wielkie
11 UKS Jola Kraków
12 baraż MKS KSOS Kraków III/UKS Rokicie Szczytniki II


V liga Kraków 2010/2011
1 UKS Jola Kraków

2 UKS Rokicie Szczytniki II

3* MKS KSOS Kraków IV

4* ZMCh YMCA Kraków II

5 PKS Porta Kraków II

6 UKS Magnum KoĽmice Wielkie II

7 OSKiR Podwawelski Kraków IV

8 MKS KSOS Kraków V

9 ZMCh YMCA Kraków III


Na koniec przypomnienie regulaminu III ligi:
6.1. Procedura spadkowa odbywa się w następuj±cych, kolejno przeprowadzanych krokach:
a) przeprowadza się awanse do ligi II,
smiley przeprowadza się spadki z ligi II,
c) do ligi IV spada bezpo¶rednio w kolejno¶ci od dołu tabeli tyle drużyn by w lidze pozostało
10 drużyn,
d) ostatnia (10) drużyna rozgrywa turniej barażowy z v-ce mistrzami lig IV,
e) pozostałe dwa miejsca zajmuj± mistrzowie lig IV.
6.2. Turniej barażowy, o którym mowa w pkt. d) rozgrywa się systemem gry jak w III lidze.
Uczestniczyć w nim mog± wył±cznie zawodnicy, którzy rozegrali w sezonie minimum dwa
mecze w swojej drużynie.
7. Przy pojawieniu się wolnych miejsc ligę uzupełnia się do 12 zespołów spo¶ród zespołów
bior±cych udział w barażach o III ligę (w kolejno¶ci miejsc w turnieju barażowym),
a następnie drużyn spadaj±cych z III ligi (w kolejno¶ci zajętych miejsc na koniec sezonu).
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
19/06/2019 07:23
No to za parę dni walczymy w TOPie. Jak zwykle proszę o zgłaszanie się jak kogoś ma nie być by mogli wejść rezerwowi.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogÄ…cy, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

Archiwum