Skład 3 ligi małopolska zachód w sezonie 2011/12 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:12:00
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:12:00
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Skład 3 ligi małopolska zachód w sezonie 2011/12
3 Liga Tenis Stołowy1. Zarabie Myślenice
2.Oskir Podwawelski I
3. Lachowice I
4.Orkan Nowy Targ
5.Koziniec
6.Gorce Nowy Targ II
7. KSOS Kraków
8. Sokół Zakopane
9.OSKIR Podwawelski II
10. Opoka Trzebinia
11. Rokicie Szczytniki
12 Lachowice II

P.S. Zakładam tak samo jak WGID, że Bronowianka nie zgłosi drużyny do tej klasy rozgrywkowej( deklaracje prezesów i zawodników)
Komentarze
doktorek dnia maj 29 2011 19:14:16
Dosłownie wczoraj wysłałem losferowi zestawienie lig. Zaraz to poszukam i wkleje tu bo ta wersja pokaże że III i IV liga powinna wyglądać inaczej.
doktorek dnia maj 29 2011 19:49:14
Regulamin mówi jak uzupełnić wakat w lidze po grach barażowych i minięciu terminu zgłoszeń drużyn, nie ma nic o deklaracjach ustnych.
Wiem że to strzał do własnej bramki (OSKiR w barażach). Może czas na Piwowarskiego który punktuje każde nie regulaminowe ruchy związku.
Teraz tabelki:

III liga Małopolska gr.zachód 2010/2011
1 ULKS Lachowice

2 KS Bronowianka Kraków II

3 UKS Top Koziniec

4 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

5 KS Gorce Nowy Targ II

6 MKS KSOS Kraków

TG Sokół Zakopane

8 OSKiR Podwawelski Kraków II

9 PKS Opoka Trzebinia II

10 ZMCh YMCA Kraków

11 KS Cracovia 1906 Kraków

12 KS Gorce Nowy Targ III



III liga sezon 2011/2012

1 UKS Zarabie Myślenice
2 OSKiR Podwawelski Kraków I
3 ULKS Lachowice
4 UKS Top Koziniec
5 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ
6 KS Gorce Nowy Targ II
7 MKS KSOS Kraków
8 TG Sokół Zakopane
9 UKS Rokicie Szczytniki
10 ULKS Lachowice II
11 baraż OSKiR Podwawelski Kraków II/MKS KSOS Kraków II/GOK Spytkowice
12 wolne miejsce Po KS Bronowianka Kraków II
Dla drugiej drużyny z barażu OSKiR Podwawelski Kraków II/MKS KSOS Kraków II/GOK Spytkowice

IV liga Kraków 2010/2011
1 UKS Rokicie Szczytniki

2* MKS KSOS Kraków II

3* OSKiR Podwawelski Kraków III

4 GMKS Zielonki

5 KS Górnik Wieliczka

6 UKS Zarabie Myślenice II

7 PKS Porta Kraków

8 UKS Magnum Koźmice Wielkie

9 MKS KSOS Kraków III

10 KS Contra 06 Kraków

11 MKS MOS Maraton Krzeszowice

12 LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko


IV liga Nowy Targ 2010/2011
1 ULKS Lachowice II

2 GOK Spytkowice

3 MKS Skawa Wadowice

4 ULKS Lachowice III

5 GKS Czarni Czarny Dunajec

6 UKS Lepietnica Klikuszowa

7 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ II



IV liga sezon 2011/2012
1 PKS Opoka Trzebinia II
2 ZMCh YMCA Kraków
3 KS Cracovia 1906 Kraków
4 przegrana drużyna z barażu o III ligę OSKiR Podwawelski Kraków II/ MKS KSOS Kraków II/(GOK Spytkowice nie dotyczy)
5 OSKiR Podwawelski Kraków III
6 GMKS Zielonki
7 KS Górnik Wieliczka
8 UKS Zarabie Myślenice II
9 PKS Porta Kraków
10 UKS Magnum Koźmice Wielkie
11 UKS Jola Kraków
12 baraż MKS KSOS Kraków III/UKS Rokicie Szczytniki II


V liga Kraków 2010/2011
1 UKS Jola Kraków

2 UKS Rokicie Szczytniki II

3* MKS KSOS Kraków IV

4* ZMCh YMCA Kraków II

5 PKS Porta Kraków II

6 UKS Magnum Koźmice Wielkie II

7 OSKiR Podwawelski Kraków IV

8 MKS KSOS Kraków V

9 ZMCh YMCA Kraków III


Na koniec przypomnienie regulaminu III ligi:
6.1. Procedura spadkowa odbywa się w następujących, kolejno przeprowadzanych krokach:
a) przeprowadza się awanse do ligi II,
smiley przeprowadza się spadki z ligi II,
c) do ligi IV spada bezpośrednio w kolejności od dołu tabeli tyle drużyn by w lidze pozostało
10 drużyn,
d) ostatnia (10) drużyna rozgrywa turniej barażowy z v-ce mistrzami lig IV,
e) pozostałe dwa miejsca zajmują mistrzowie lig IV.
6.2. Turniej barażowy, o którym mowa w pkt. d) rozgrywa się systemem gry jak w III lidze.
Uczestniczyć w nim mogą wyłącznie zawodnicy, którzy rozegrali w sezonie minimum dwa
mecze w swojej drużynie.
7. Przy pojawieniu się wolnych miejsc ligę uzupełnia się do 12 zespołów spośród zespołów
biorących udział w barażach o III ligę (w kolejności miejsc w turnieju barażowym),
a następnie drużyn spadających z III ligi (w kolejności zajętych miejsc na koniec sezonu).
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum