Wyniki IX Grand Prix Polski Weteranów - Radom 21-22.05.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki IX Grand Prix Polski Weteranów - Radom 21-22.05.2011
WeteraniOstatnie GPP przed mistrzostwami w Toruniu odbyło się w Radomiu. Jak było ? niech uczestnicy opisz± sami. Najmłodsz± kategorię wygrał Artur Kalita.

klasyfikacje końcowe
kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 250
2. 173 WO¬NIAK Agnieszka 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 230
3. 111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 220
4-5.
004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 200
003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 200

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 185 MARUSZCZAK Anna 1955 LUBLIN LUBELSKIE 250
2-3. 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 225
220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 225
4. 242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 205
5. 221 SIEWERT Halina 1957 SIEMIANOWICE ¦LˇSKIE ¦LˇSKIE 200
6-8.
BRAK KURCZEWSKA Anna 1956 KU¬NICA PODLASKIE 185
010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 185
259 RODO Marta 1953 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 185

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 012 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250
2. 014 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNO¦LˇSKIE 230
3. 013 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNO¦LˇSKIE 210

mężczyĽni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 276 KALITA Artur 1970 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 230
3-4.
028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 210
179 SUSZYCKI Rafał 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6.
163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 195
165 ¦WIˇTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 195
7-8.
258 PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 180
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
9-12.
BRAK PODKAŃSKI Marcin 1970 RADOM MAZOWIECKIE 160
175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 160
025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
13-16.
187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 125
021 ANTOSIAK Daniel 1970 DUBIECKO PODKARPACKIE 125
186 MOLENDA Adam 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
018 ŻOŁˇDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 125
17. 223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 115
18. 224 SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 110
19-20.
035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 107
032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107
21-22.
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 103
110 ¦LAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 103
23-24.
222 WIDYŃSKI Janusz 1963 ROKITNO LUBELSKIE 97
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 97
25-28.
041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 93
BRAK MOROZ Artur 1963 RADOM MAZOWIECKIE 93
264 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 93
036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
29-32.
176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 87
042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 87
BRAK CZORNIK Grzegorz 1970 KRUPSKI MŁYN ¦LˇSKIE 87
166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 87
33-40.
BRAK WITERSKI Andrzej 1964 RADOM MAZOWIECKIE 70
188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 70
BRAK MŁOCEK Jacek 1970 RZYKI MAŁOPOLSKIE 70
040 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 70
034 PROKUSKI Leszek 1968 DĘBICA PODKARPACKIE 70
159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 70
117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 70

mężczyĽni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 046 LEWCZUK Mirosław 1959 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 230
3-4.
049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 210
048 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 210
5-6.
241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 195
262 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ¦LˇSKIE 195
7-8.
060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 180
064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 180
9-12.
199 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
192 KOSEWSKI Witold 1961 DˇBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
200 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160
13-16.
062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125
129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 125
218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
17. 193 KIEŁBIK Jerzy 1957 KAJETANY MAZOWIECKIE 115
18. 063 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 110
19-20.
195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 107
201 KAMIŃSKI Marek 1958 SOCHOCIN MAZOWIECKIE 107
21-22.
230 GŁODEK Andrzej 1960 KŁOCZEW LUBELSKIE 103
275 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 103
23-24.
169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 97
BRAK KRUK Ryszard 1957 LIPSKO MAZOWIECKIE 97
25-28.
BRAK MAZIERSKI Tomasz 1956 RADOM MAZOWIECKIE 93
202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 93
057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 93
061 JA¦KIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 93
29-32.
BRAK WITERSKI Krzysztof 1961 RADOM MAZOWIECKIE 87
127 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 87
260 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 87
BRAK PŁACHTA Marek 1955 KOZIENICE MAZOWIECKIE 87
33-35. BRAK ŻUKOWSKI Jerzy 1955 SOKÓŁKA PODLASKIE 75
BRAK WRÓBEL Bogusław 1955 RADOM MAZOWIECKIE 75
BRAK RESPONDOWSKI Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 75

mężczyĽni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2. 257 TRELA Adam 1950 PRZEDMIE¦CIE DALSZE MAZOWIECKIE 230
3-4.
066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 210
204 WO¬NIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 210
5-6.
065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMY¦L PODKARPACKIE 195
144 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 195
7. 180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
8. 233 KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ¦WIETOKRZYSKIE 175
9-10.
246 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 165
207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 165
11-12.
BRAK SNOPEK Czesław 1951 RADOM MAZOWIECKIE 150
069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 150

mężczyĽni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. 248 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 250
2. 183 PAWLAK Leon 1944 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4.
BRAK MACKIEWICZ Edmund 1946 SOKÓŁKA PODLASKIE 210
255 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
5-6.
076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
077 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ¦LˇSKIE 180
209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 180
9. BRAK KURENKO Sergiusz 1944 RADOM MAZOWIECKIE 170

mężczyĽni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 250
2. 253 KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNO¦LˇSKIE 230
3-4.
079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 210
086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNO¦LˇSKIE 210
5-6.
082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
210 JAGNIˇTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE 180
085 HNYDA Adam 1938 ¦WIERKLANIEC ¦LˇSKIE 180
9-10.
090 WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 165
BRAK GOŁDA Kazimierz 1939 RADOM MAZOWIECKIE 165

mężczyĽni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1. 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2. 095 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNO¦LˇSKIE 230
3-4.
096 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 210
5-6.
256 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 195
155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 195
7-8.
098 MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 180
BRAK STEFAŃSKI Janusz 1936 RADOM MAZOWIECKIE 180

opracował Marek Przybyłowicz Sędzia Główny Krystian Kilar
Komentarze
BOCHMAR dnia maj 24 2011 08:07:51
Turniej bardzo dobrze zorganizowany - sala i stoły "nówki"smiley - ale jak to bywa w beczce miodu...itd. - brak zasłon na oknach i ok 16 na połowie stołów niewiele widaćsmiley
I drugi przytyk do organizatorów - ja ,Marek Strzałka i Paweł ¦lazyk jak jedyni z Krakowa startowali¶my w kat. 40-49 i Paweł z Markiem znaleĽli się na wej¶ciu w jednej grupie - próba mojej interwencji u sędziów nic nie dała - bredzili co¶ o kluczu wg którego zawodnicy s± dolosowywani do poszczególnych grup itd....
Impreza wieczorna piwko,¶piewy i grill - super.(z tego co pamiętamsmiley)!!!
BOCHMAR dnia maj 24 2011 08:08:58
Sorki za pomyłkę - z Krakowa jeszcze był Jacek Antosiak w naszej kategorii!-sorki Jackusmiley))
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum