Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady18:02:30
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Go¶ci Online: 15

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady18:02:30
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixTurniej nr 13:
1. Paweł Stach 61
2. Mirosław Różyczka 58
3. Tomasz Pietrzak 55
4. Krzysztof Kapik 52
5-6. Paweł Konstantyn 49
Tomasz Janik 49
7-8. Wiesław Rygiel 46
Marcin Pojnar 46
9-12. Janusz Seweryn 43
Angelika Janik 43
Tadeusz Szymoniak 43
Jakub Biel 43
13-16. Krzysztof Petka 40
Bogdan Palczyński 40
Paweł ¦lazyk 40
Rafał Glazer 40
17-24. Grzegorz Kluzek 37
Bogdan Wełna 37
Alojzy Nowak 37
Tadeusz Rutkowski 37
Antoni Wojciaczyk 37
Jacek Skalda 37
Sławomir Bzowy 37
Zbigniew Repetowski 37
25-32. Stanisław Kurdziel 34
Ryszard WoĽniak 34
Radosław Morek 34
Marek Kochmański 34
Maciej Gonet 34
Mariusz Bochenek 34
Marek Biesaga 34
Ziemowit Sowiński 34

Turniej nr 14:
1. Jakub Biel 59
2. Tomasz Janik 56
3. Łukasz Białczyk 53
4. Paweł Stach 50
5-6. Bogdan Wełna 47
Grzegorz Kluzek 47
7-8. Bogdan Palczyński 44
Janusz Seweryn 44
9-12. Maciej Gonet 41
Angelika Janik 41
Jacek Skalda 41
Tomasz Pietrzak 41
13-16. Zbigniew Repetowski 38
Ryszard WoĽniak 38
Alojzy Nowak 38
Stanisław Kurdziel 38
17-24. Wiesław Rygiel 35
Tadeusz Rutkowski 35
Mariusz Bochenek 35
Józef Knapczyk 35
Ziemowit Sowiński 35
Mirosław Różyczka 35
Sławomir Bzowy 35
Paweł Konstantyn 35
25-30. Marcin Pojnar 32
Radosław Morek 32
Antoni Wojciaczyk 32
Paweł ¦lazyk 32
Tadeusz Szymoniak 32
Marek Kochmański 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum