Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.196.215.69

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 663
Posty na Forum 2135
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1327
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6575
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni
Janosik 6 tygodni
BOCHMAR 6 tygodni
FilipU 8 tygodni
doktorek 8 tygodni
Holly11 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 30-01-2018 08:42
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixTurniej nr 13:
1. Paweł Stach 61
2. Mirosław Różyczka 58
3. Tomasz Pietrzak 55
4. Krzysztof Kapik 52
5-6. Paweł Konstantyn 49
Tomasz Janik 49
7-8. Wiesław Rygiel 46
Marcin Pojnar 46
9-12. Janusz Seweryn 43
Angelika Janik 43
Tadeusz Szymoniak 43
Jakub Biel 43
13-16. Krzysztof Petka 40
Bogdan Palczyński 40
Paweł ¦lazyk 40
Rafał Glazer 40
17-24. Grzegorz Kluzek 37
Bogdan Wełna 37
Alojzy Nowak 37
Tadeusz Rutkowski 37
Antoni Wojciaczyk 37
Jacek Skalda 37
Sławomir Bzowy 37
Zbigniew Repetowski 37
25-32. Stanisław Kurdziel 34
Ryszard WoĽniak 34
Radosław Morek 34
Marek Kochmański 34
Maciej Gonet 34
Mariusz Bochenek 34
Marek Biesaga 34
Ziemowit Sowiński 34

Turniej nr 14:
1. Jakub Biel 59
2. Tomasz Janik 56
3. Łukasz Białczyk 53
4. Paweł Stach 50
5-6. Bogdan Wełna 47
Grzegorz Kluzek 47
7-8. Bogdan Palczyński 44
Janusz Seweryn 44
9-12. Maciej Gonet 41
Angelika Janik 41
Jacek Skalda 41
Tomasz Pietrzak 41
13-16. Zbigniew Repetowski 38
Ryszard WoĽniak 38
Alojzy Nowak 38
Stanisław Kurdziel 38
17-24. Wiesław Rygiel 35
Tadeusz Rutkowski 35
Mariusz Bochenek 35
Józef Knapczyk 35
Ziemowit Sowiński 35
Mirosław Różyczka 35
Sławomir Bzowy 35
Paweł Konstantyn 35
25-30. Marcin Pojnar 32
Radosław Morek 32
Antoni Wojciaczyk 32
Paweł ¦lazyk 32
Tadeusz Szymoniak 32
Marek Kochmański 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
20/02/2018 21:12
Wyniki z wczoraj 1 Piegza 2 Morek 3 Juszkowski 4 Bolek 5-6 Bruzda, A. Janik 7-8 Biesaga, Wala 9-12 Kurdziel, G. Janik, Pietrzyk, Lodowski 13-15 Biel, Janiszewski, Mikrut

Marthinus
12/02/2018 14:04
Jeśli tylko ludzi będzie do pary smiley

losfer
12/02/2018 07:02
Dziś mnie nie będzie. Ale zgodnie z tradycją winien być turniej nietypowy. Proponuję deble - pary losowane smiley?

tomekjez
30/01/2018 16:14
3 Juszkowski, 4 Wala (o włos)

alek
30/01/2018 14:26
5.02.2018 TOP 12

Archiwum