Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixTurniej nr 13:
1. Paweł Stach 61
2. Mirosław Różyczka 58
3. Tomasz Pietrzak 55
4. Krzysztof Kapik 52
5-6. Paweł Konstantyn 49
Tomasz Janik 49
7-8. Wiesław Rygiel 46
Marcin Pojnar 46
9-12. Janusz Seweryn 43
Angelika Janik 43
Tadeusz Szymoniak 43
Jakub Biel 43
13-16. Krzysztof Petka 40
Bogdan Palczyński 40
Paweł ¦lazyk 40
Rafał Glazer 40
17-24. Grzegorz Kluzek 37
Bogdan Wełna 37
Alojzy Nowak 37
Tadeusz Rutkowski 37
Antoni Wojciaczyk 37
Jacek Skalda 37
Sławomir Bzowy 37
Zbigniew Repetowski 37
25-32. Stanisław Kurdziel 34
Ryszard WoĽniak 34
Radosław Morek 34
Marek Kochmański 34
Maciej Gonet 34
Mariusz Bochenek 34
Marek Biesaga 34
Ziemowit Sowiński 34

Turniej nr 14:
1. Jakub Biel 59
2. Tomasz Janik 56
3. Łukasz Białczyk 53
4. Paweł Stach 50
5-6. Bogdan Wełna 47
Grzegorz Kluzek 47
7-8. Bogdan Palczyński 44
Janusz Seweryn 44
9-12. Maciej Gonet 41
Angelika Janik 41
Jacek Skalda 41
Tomasz Pietrzak 41
13-16. Zbigniew Repetowski 38
Ryszard WoĽniak 38
Alojzy Nowak 38
Stanisław Kurdziel 38
17-24. Wiesław Rygiel 35
Tadeusz Rutkowski 35
Mariusz Bochenek 35
Józef Knapczyk 35
Ziemowit Sowiński 35
Mirosław Różyczka 35
Sławomir Bzowy 35
Paweł Konstantyn 35
25-30. Marcin Pojnar 32
Radosław Morek 32
Antoni Wojciaczyk 32
Paweł ¦lazyk 32
Tadeusz Szymoniak 32
Marek Kochmański 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum