Wyniki Mistrzostw Małopolski Weteranów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.81.110.186

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Małopolski Weteranów
WeteraniW Mistrzostwach Małopolski Weteranów wystartowało tylko 31 uczestników, prawie jak na Podwawelskim tyle że na 9-ciu stołach.

kategoria 75 - 79 lat
1. Jan Skrzypek
2. Ziemiański Lech
3. Zgała Marian
4. Żbik Jerzy

kategoria 60 - 64 lat
1. Urbański Adam Adam
2. Mryc Henryk Henryk
3. PUU Arne
4. Kazimierczak Jerzy
5. Szymoniak Tadeusz
6. Opiela Bronisław

kategoria 50 - 59 lat
1. Sobczak Krzysztof
2. Flak Stefan
3. Rygiel Wiesław
4. Opioła Tomasz
5. Kurdziel Stanisław
6. Wójtowicz Wojciech
7. Pyzik Stanisław
8. Repetowski Zbigniew
9-11
Szary Józef
Pitala Stanisław
Rutkowski Tadeusz

kategoria 40 - 49 lat
1. Kieroński Adam
2. Pushkarov Konstyantyn
3. Świrk Robert
4. Bochenek Mariusz
5-6
Dąbroś Stanisław
Chmielewski Tomasz
7-8
Skalda Jacek
Ślazyk Paweł
9-10
Kućmierczyk Tomasz
Palczyński Bogdan

W kategorii 40-49 Robert Świrk gładko ogrywa Pushkarova (od przodu), w finale przegrywa 2-3 z Adamem Kierońskim (mogło być 3-0 dla Adama) po czym "od tyłu" przegrywa zdecydowanie z Pushkarovem w grze o 2-gie miejsce.
Mariusz Bochenek przegrał ze Świrkiem, wygrał z Chmielewskim i Dąbrosiem i na koniec przegrał z Pushkarovem.
Boguś Palczyński ograł Tomka Kućmierczyka ( od przodu) mimo tego obaj zajeli to samo miejsce.
W kategorii 50-59 pamiętam wygraną i przegraną Wiesia Rygla ze Stefanem Flakiem (od przodu do przodu od tyłu do tyłu).

Nikt z nikim się nie kłócił, wszyscy przeżyli poza jedną deską która skończyła w koszu na śmieci, dlatego też nie napisałem że Mariusz wygrał z Bomblem gdyż temu drugiemu "zepsuła się" wspomniana deska przed zakończeniem meczu.
Szkoda że tak mało osób wystartowało w mistrzostwach, może za rok będzie lepiej.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum