OOM - Wyniki Mistrzostw Polski Kadetów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR20 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
OOM - Wyniki Mistrzostw Polski Kadetów
XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
KADETKI
GRAJEWO 4-8.05.2011

KLASYFIKACJA GIER POJEDYNCZYCH KADETEK

1 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 9
2 NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 7
3-4
KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 6
FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96 LKS BRZOSTOWIANKABRZOSTEK PODKARPACKIE 6
5-8
CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 5
KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 5
DĄBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96 UKS TS ÓSEMKA BIAŁYSTOK PODLASKIE 5
KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKIKRAKÓW MAŁOPOLSKIE 5
9-12
NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 4
GOSZTYŁA ANNA 23.11.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 4
OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 4
WOŹNIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 4
13-16
OLSZANOWSKA JOANNA 01.02.96 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 3
WIECHUŁA PATRYCJA 28.08.96 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 3
KLIMCZAK MONIKA 23.09.97 UKS RETURN PIASECZNO MAZOWIECKIE 3
KOCOŃ NATALIA 26.06.96 LKS LECH CZAPLINEK ZACHODNIOPOMOR. 3
17-24
BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 2
DRZOZGA JULIA 19.07.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 2
CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 2
PIĘTKA PATRYCJA 05.06.96 GKTS WIĄZOWNA WIĄZOWNA MAZOWIECKIE 2
DRELICH DOMINIKA 27.09.96 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 2
JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 2
WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA 28.08.96 KTS MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 2
LAU ALEKSANDRA 05.08.96 MLUKS NADWIŚLANINPŁOCK MAZOWIECKIE 2
25-32
GŁODEK KAMILA 12.06.96 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 1
KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 1
ROSŁANIEC_D DOMINIKA 20.12.97 KS PUZNÓWKA 1996 PUZNÓWKA MAZOWIECKIE 1
MACIĄG ANDŻELIKA 16.03.97 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 1
DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 1
KOCH AGNIESZKA 04.10.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 1
WOŁOWIEC DOMINIKA 04.02.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 1
KANAK MARTA 03.01.96 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 1

KLASYFIKACJA GIER POJEDYNCZYCH KADETÓW

1 ZATÓWKA PATRYK 10.04.97 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 9
2 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 7
3-4
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE MAŁOPOLSKIE 6
SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 6
5-8
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 5
GIEŁAŻYN MATEUSZ 07.05.96 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘB. POMORSKIE 5
KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 5
BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 5
9-12
SZYMCZYK JAN 24.07.97 UKS HURAGAN SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 4
WŁÓCZKO KRZYSZTOF 30.10.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE 4
FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 4
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 4
13-16
JEMILIANOWICZ SEBASTIAN 22.05.97 LUKS TOP WIERZBIĘCIN ZACHODNIOPOMOR. 3
KULIGOWSKI ALEKSANDER 05.07.96 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 3
KRZEWICKI MIKOŁAJ 17.10.96 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 3
PIASECKI RAFAŁ 30.03.96 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 3
17-24
DUDZIŃSKI JAKUB 07.02.96 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE 2
TOMASZUK TOMASZ 29.12.97 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 2
DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 2
TRUBIŁOWICZ KAMIL 08.08.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 2
TOMOŃ GRZEGORZ 17.07.96 KTS GOSIR KROŚCIENKO WYŻ. PODKARPACKIE 2
JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 2
PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 2
SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 2
25-32
LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 1
JAMRÓZ REMIGIUSZ 05.07.96 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 1
RESZKA MARCIN 03.07.96 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 1
BŁAJET MATEUSZ 04.03.96 SILESIA MIECHOWICE BYTOM ŚLĄSKIE 1
KUKLA ARKADIUSZ 07.04.97 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKAŁÓDZKIE 1
STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 1
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 1
CEMBROWICZ JAKUB 15.06.96 UKS NAŁĘCZ OSTRORÓG WIELKOPOLSKIE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum