OOM - Wyniki Mistrzostw Polski Kadetów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 4 dni
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni

Go¶ci Online: 2

Twoje IP to: 54.147.29.160

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 707
Posty na Forum 2182
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1374
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6652
Ostatnio Widziani
losfer 4 dni
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni
Holly 9 tygodni
Mamasita12 tygodni
Janosik15 tygodni
farokh17 tygodni
tomekjez31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
PustaMiska - akcja charytatywna
OOM - Wyniki Mistrzostw Polski Kadetów
XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
KADETKI
GRAJEWO 4-8.05.2011

KLASYFIKACJA GIER POJEDYNCZYCH KADETEK

1 BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 9
2 NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓ¦CICE OPOLSKIE 7
3-4
KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 6
FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96 LKS BRZOSTOWIANKABRZOSTEK PODKARPACKIE 6
5-8
CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 5
KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 5
DˇBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96 UKS TS ÓSEMKA BIAŁYSTOK PODLASKIE 5
KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKIKRAKÓW MAŁOPOLSKIE 5
9-12
NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 4
GOSZTYŁA ANNA 23.11.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 4
OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 4
WO¬NIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 4
13-16
OLSZANOWSKA JOANNA 01.02.96 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 3
WIECHUŁA PATRYCJA 28.08.96 MOSIR MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 3
KLIMCZAK MONIKA 23.09.97 UKS RETURN PIASECZNO MAZOWIECKIE 3
KOCOŃ NATALIA 26.06.96 LKS LECH CZAPLINEK ZACHODNIOPOMOR. 3
17-24
BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 2
DRZOZGA JULIA 19.07.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 2
CHRABˇSZCZ MARTA 13.06.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 2
PIĘTKA PATRYCJA 05.06.96 GKTS WIˇZOWNA WIˇZOWNA MAZOWIECKIE 2
DRELICH DOMINIKA 27.09.96 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 2
JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 2
WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA 28.08.96 KTS MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 2
LAU ALEKSANDRA 05.08.96 MLUKS NADWI¦LANINPŁOCK MAZOWIECKIE 2
25-32
GŁODEK KAMILA 12.06.96 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 1
KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 1
ROSŁANIEC_D DOMINIKA 20.12.97 KS PUZNÓWKA 1996 PUZNÓWKA MAZOWIECKIE 1
MACIˇG ANDŻELIKA 16.03.97 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 1
DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 1
KOCH AGNIESZKA 04.10.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 1
WOŁOWIEC DOMINIKA 04.02.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 1
KANAK MARTA 03.01.96 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 1

KLASYFIKACJA GIER POJEDYNCZYCH KADETÓW

1 ZATÓWKA PATRYK 10.04.97 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 9
2 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 7
3-4
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MY¦LENICE MAŁOPOLSKIE 6
SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 6
5-8
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 5
GIEŁAŻYN MATEUSZ 07.05.96 GKS TĘCZA NOWA WIE¦ LĘB. POMORSKIE 5
KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 5
BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ¦NIEŻNIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE 5
9-12
SZYMCZYK JAN 24.07.97 UKS HURAGAN SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 4
WŁÓCZKO KRZYSZTOF 30.10.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE 4
FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 4
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 4
13-16
JEMILIANOWICZ SEBASTIAN 22.05.97 LUKS TOP WIERZBIĘCIN ZACHODNIOPOMOR. 3
KULIGOWSKI ALEKSANDER 05.07.96 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 3
KRZEWICKI MIKOŁAJ 17.10.96 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 3
PIASECKI RAFAŁ 30.03.96 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 3
17-24
DUDZIŃSKI JAKUB 07.02.96 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE 2
TOMASZUK TOMASZ 29.12.97 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 2
DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ¦NIEŻNIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE 2
TRUBIŁOWICZ KAMIL 08.08.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 2
TOMOŃ GRZEGORZ 17.07.96 KTS GOSIR KRO¦CIENKO WYŻ. PODKARPACKIE 2
JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 UKS SP GO¦CIERADÓW LUBELSKIE 2
PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 2
SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 2
25-32
LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 1
JAMRÓZ REMIGIUSZ 05.07.96 MLKS ¦NIEŻNIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE 1
RESZKA MARCIN 03.07.96 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 1
BŁAJET MATEUSZ 04.03.96 SILESIA MIECHOWICE BYTOM ¦LˇSKIE 1
KUKLA ARKADIUSZ 07.04.97 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKAŁÓDZKIE 1
STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ¦WIĘTOKRZYSKIE 1
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 1
CEMBROWICZ JAKUB 15.06.96 UKS NAŁĘCZ OSTRORÓG WIELKOPOLSKIE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

FilipU
21/05/2019 11:32
powyżej 16 lat( urodzeni 2003 i starsi) Turniej otwarty nie potrzebna licencja pzts Opłaty: do lat 16 brak wpisowego, powyżej 16 wpisowe 5 zł

FilipU
21/05/2019 11:31
serdecznie zapraszam na otwarte Mistrzostwa KSOS w sobotę 25.05 2019 ul Francesco Nullo 23. Sala otwarta od 9.00. Kategorie do lat 12( rocznik 2007 i młodsi) od 13 lat( rocznik 2006) ; do lat15 (ro

Archiwum