WYNIKI VIII GPP Weteranów - Gniew 7-8.05.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 5 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.145.117.60

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 5 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
WYNIKI VIII GPP Weteranów - Gniew 7-8.05.2011
WeteraniWyniki końcowe VIII Grand Prix Polski Weteranów rozegrane w Gniewie:

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 112 CIEŚLA Magdalena 1964 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 250
2. 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4.
173 WOŹNIAK Agnieszka 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 210
111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 250

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 013 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNOŚLĄSKIE 250
szczegóły kobiety

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 021 ANTOSIAK Daniel 1970 DUBIECKO PODKARPACKIE 250
2. 017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 230
3-4.
114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 210
5-6.
165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 195
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
121 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 180
124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9-12.
223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 160
119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 160
025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
BRAK ŁATYŃSKI Wojciech 1969 CHEŁM LUBELSKIE 160
13-16.
224 SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 125
022 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 125
258 PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 125
17. 116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 115
18. 190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 110
19-20.
115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 107
187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 107
21-22.
041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 103
108 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 103
23-24.
264 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 97
164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 97
25-28.
016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 93
227 ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 93
027 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 93
226 KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
29-31.
188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 87
038 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 87
042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 87
szczegóły M40-49

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 137 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 250
2. 238 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 230
3-4.
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 210
266 PIETRZNIAK Zbigniew 1956 PRUSZCZ GDAŃSKI POMORSKIE 210
5-6.
132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
199 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
7-8.
061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 180
192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9-12.
060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
130 KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 160
262 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ŚLĄSKIE 160
13-16.
201 KAMIŃSKI Marek 1958 SOCHOCIN MAZOWIECKIE 125
200 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 125
265 PATER Edward 1958 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
133 OLECHNOWICZ Marian 1956 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 125
17. 168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 115
18. 138 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 110
19-20.
125 BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 107
126 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 107
21-22.
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 103
243 SZUMLAS Adam 1959 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 103
23-24.
136 PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 97
BRAK ANDRZEJCZAK Marek 1957 GDYNIA POMORSKIE 97
25-28.
263 RYBARCZYK Bronisław 1961 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 93
128 HARMATA Leszek 1957 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 93
134 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 93
131 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 93
29-32.
135 OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 87
156 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 87
107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 87
BRAK SKROCKI Dariusz 1957 KWIDZYN POMORSKIE 87
33-36.
202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 70
247 WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE 70
269 BERNACKI Jan 1957 NOWY STAW POMORSKIE 70
062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 70
szczegóły M50-59

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 230
3-4. 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 210
5-6. 207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 195
147 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 195
7. 143 JODANIEWSKI Leszek 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 185
8. 145 PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 175
9-10. 181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 165
072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 165
11. 267 MARSZAŁKOWSKI Ryszard 1949 PASŁĘK WARMIŃSKO-MAZURSKIE 150
szczegóły M60-64

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK POMORSKIE 250
2. 149 DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 230
3-4. 255 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
183 PAWLAK Leon 1944 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6. 234 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 195
148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 195
7. 208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
8. 151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 175
9-10. 075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 165
272 MOTOWIDŁO Józef 1943 GDYNIA POMORSKIE 165
11. 076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 150
szczegóły M65-69

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 250
2. 086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4. 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
274 BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
5-6. 154 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 195
153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 195
7-8. 271 PYKA Józef 1937 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
270 GLINIECKI Sylwester 1941 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
9. 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 170
szczegóły M70-74

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1. 273 NOWAK Edward 1936 GDAŃSK POMORSKIE 250
2. 237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4. 155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 210
268 PIASECKI Tadeusz 1936 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
5. 256 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 195
szczegóły +75

opracował Marek Przybyłowicz
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum