Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita22:05:08
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 35.153.135.60

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6662
Ostatnio Widziani
Mamasita22:05:08
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady12 tygodni
Marthinus12 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixTurniej 11:

1. Damian Zając 57
2. Krzysztof Kapik 54
3. Mirosław Różyczka 51
4. Marcin Pojnar 48
5-6. Grzegorz Kluzek 45
Łukasz Klimas 45
7-8. Antoni Wojciaczyk 42
Robert Wielgosz 42
9-12. Paweł Konstantyn 39
Marek Biesaga 39
Stanisław Kurdziel 39
Bogdan Palczyński 39
13-16. Tomasz Pietrzak 36
Zbigniew Repetowski 36
Rafał Glazer 36
Janusz Seweryn 36
17-23. Tadeusz Szymoniak 33
Paweł Ślazyk 33
Jakub Biel 33
Jacek Zając 33
Ziemowit Sowiński 33
Paweł Stach 33
Sławomir Bzowy 33
24-28. Ryszard Woźniak 30
Alojzy Nowak 30
Maciej Gonet 30
Józef Knapczyk 30
Tadeusz Rutkowski 30

Turniej 12:

1. Mariusz Bochenek 54
2. Damian Zając 51
3. Tomasz Janik 48
4. Paweł Konstantyn 45
5-6. Tomasz Pietrzak 42
Krzysztof Kapik 42
7-8. Stanisław Kurdziel 39
Czesław Kamiński 39
9-12. Angelika Janik 36
Alojzy Nowak 36
Bogdan Palczyński 36
Antoni Wojciaczyk 36
13-16. Marcin Pojnar 33
Paweł Ślazyk 33
Jakub Biel 33
Radosław Morek 33
17-24. Ziemowit Sowiński 30
Tadeusz Rutkowski 30
Ryszard Woźniak 30
Zbigniew Repetowski 30
Tadeusz Szymoniak 30
Sławomir Bzowy 30
Maciej Gonet 30
Bogdan Wełna 30
25. Jacek Zając 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

tomekjez
14/07/2019 20:09
Wyniki 3 turnieju Wakacyjnego z 10.07: 1Piegza 2Bruzda 3BodnarMi -4Dąbrowski 5-6Wojdyła, Skrzypek 7-8Dymek,BodnarMa 9-12Apostoł, Pasieczny, GalaB, Bodziony 13-16GalaD, Nowak, Dietrich, Wala 17-19U

tomekjez
08/07/2019 23:52
Wyniki 2 turnieju Wakacyjnego z 8.07: 1Skrzypek Grzegorz 2Dudziak 3Bruzda 4Apostoł 5Wala 6Janiszewski 7Nowak 8Pasieczny Jan 9-10 Urban Piotr, Taler

Archiwum