Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:29:58
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:29:58
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixTurniej 11:

1. Damian Zając 57
2. Krzysztof Kapik 54
3. Mirosław Różyczka 51
4. Marcin Pojnar 48
5-6. Grzegorz Kluzek 45
Łukasz Klimas 45
7-8. Antoni Wojciaczyk 42
Robert Wielgosz 42
9-12. Paweł Konstantyn 39
Marek Biesaga 39
Stanisław Kurdziel 39
Bogdan Palczyński 39
13-16. Tomasz Pietrzak 36
Zbigniew Repetowski 36
Rafał Glazer 36
Janusz Seweryn 36
17-23. Tadeusz Szymoniak 33
Paweł Ślazyk 33
Jakub Biel 33
Jacek Zając 33
Ziemowit Sowiński 33
Paweł Stach 33
Sławomir Bzowy 33
24-28. Ryszard Woźniak 30
Alojzy Nowak 30
Maciej Gonet 30
Józef Knapczyk 30
Tadeusz Rutkowski 30

Turniej 12:

1. Mariusz Bochenek 54
2. Damian Zając 51
3. Tomasz Janik 48
4. Paweł Konstantyn 45
5-6. Tomasz Pietrzak 42
Krzysztof Kapik 42
7-8. Stanisław Kurdziel 39
Czesław Kamiński 39
9-12. Angelika Janik 36
Alojzy Nowak 36
Bogdan Palczyński 36
Antoni Wojciaczyk 36
13-16. Marcin Pojnar 33
Paweł Ślazyk 33
Jakub Biel 33
Radosław Morek 33
17-24. Ziemowit Sowiński 30
Tadeusz Rutkowski 30
Ryszard Woźniak 30
Zbigniew Repetowski 30
Tadeusz Szymoniak 30
Sławomir Bzowy 30
Maciej Gonet 30
Bogdan Wełna 30
25. Jacek Zając 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum