Wyniki VII GPP weteranów - N owy Targ 16-17.04.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.81.139.56

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek 9 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki VII GPP weteranów - N owy Targ 16-17.04.2011
WeteraniVII GPP weteranów w Nowym Targu można zaliczyc do średnio udanych i zorganizowanych. Głównym powodem utrudnień było brak małej sali po grach grupowych z powodu gry kobiecej drużyny Gorc N.Targ w Barażu o ekstraklase. Na 8-miu stołach oczekiwanie na gry było dość długie.

klasyfikcje końcowe

kobiety 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 250
2. 004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 230

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2-3.
220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 225
242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 225
4-5.
010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 200
259 RODO Marta 1953 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 200

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 014 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 250

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 021 ANTOSIAK Daniel 1970 DUBIECKO PODKARPACKIE 250
2. 015 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 230
3-4.
163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 210
020 ŚWIRK Robert 1969 OŚWIĘCIM MAŁOPOLSKIE 210
5-6.
026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 195
119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 195
7-8.
165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 180
031 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 180
9-12.
160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 160
030 DERKOWSKI Robert 1969 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 160
019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
13-16.
035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
110 ŚLAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 125
032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
17-24.
226 KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 105
223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 105
022 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 105
018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 105
118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 105
258 PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 105
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 105
25. 025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 95
26. 187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 90
27-28.
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 88
041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 88
29-30.
264 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 87
117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 87
31-32.
BRAK PALCZYŃSKI Bogdan 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 86
219 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 86
33-36.
240 BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 70
159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 70
161 KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 70
040 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 70
37-40.
037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 53
043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 53
164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 53
BRAK KWEK Aleksander 1970 OŚWIĘCIM MAŁOPOLSKIE 53

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 238 FOMIN YURIY 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 250
2. 241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4.
060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
BRAK MADEJ Bogusław 1955 KOZY ŚLĄSKIE 195
228 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 195
7-8.
BRAK RYBAK Kazimierz 1961 ŻORY ŚLĄSKIE 180
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
9-12.
BRAK TOBOREK Wiesław 1957 OŁAWA DOLNOŚLĄSKIE 160
194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 160
061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 160
132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 160
13. 218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 140
14. 053 HNATÓW Leszek 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 130
15-16.
BRAK KURDZIEL Stanisław 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 120
129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 120
17-18.
BRAK SZMYD Zygmunt 1954 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 110
260 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 110
19-20.
058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 107
239 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 107
21-22.
057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 103
BRAK RYBARCZYK Bronisław 1961 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 103

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 230
3-4.
066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 210
068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
5-6.
069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 195
182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 195
7. 246 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185
8. 206 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 175
9-10.
232 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 165
072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 165
11. 067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 150

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. 248 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 250
2. BRAK CZYŻ Karol 1944 USTROŃ ŚLĄSKIE 230
3-4.
075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 210
077 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
BRAK PASZEK Władysław 1946 USTROŃ ŚLĄSKIE 195
249 WRÓBLEWSKI Marek 1945 KRAKÓW MAŁOPOLSKA 195
7. 078 POMOHACI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 185

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 250
2. 083 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 230
3-4. 253
KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 210
081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 210
5-6.
086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 195
084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195
7-8.
088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 180
079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 180
9. 085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 170
10. 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 155

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1. 216 ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 250
2. 095 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4.
093 BULA Karol 1936 RADZIONKÓW ŚLĄSKIE 210
096 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 195
097 MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 195
7-8.
094 CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 180
100 OGIEGŁO Józef 1936 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 180

Sędzia Główny Józef Guzik opracował Marek Przybyłowicz

agamar

Ogólnopolski Ranking Weteranów po 7 turniejach
kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250 240 250 250 250 250 0 1490
2 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 220 0 230 195 210 230 250 1335
3 111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 215 210 210 195 0 0 830
4 004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 205 0 195 180 0 0 230 810
5 002 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 230 0 210 195 0 0 0 635
6 184 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 180 210 210 0 0 600
7 109 NOWACKA Dorota 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 230 230 0 0 460
8 112 CIEŚLA Magdalena 1964 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 240 0 0 0 0 0 240
9 173 WOŹNIAK Agnieszka 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 0 0 195 0 0 0 0 195

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 190 225 200 180 180 0 200 1175
2 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 230 0 230 210 250 250 0 1170
3 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 220 0 210 230 0 230 250 1140
4 220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 0 0 0 195 210 210 225 840
5 008 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 205 0 210 210 195 0 0 820
6 011 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 190 225 190 0 0 195 0 800
7 185 MARUSZCZAK Anna 1955 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 250 250 0 0 0 500
8 005 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 250 0 0 0 230 0 0 480
9 242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 210 0 225 435
10 259 RODO Marta 1953 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 180 0 200 380
11 113 STURM Teresa 1958 PIŁA WIELKOPOLSKIE 0 250 0 0 0 0 0 250
12 009 JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 200 0 0 0 0 0 0 200

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 012 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250 250 250 0 0 250 0 1000
2 014 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 225 230 0 0 0 0 250 705
3 013 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNOŚLĄSKIE 225 0 0 0 0 0 0 225

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 195 160 210 195 195 230 160 1345
2 028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125 180 105 180 0 125 160 875
3 035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 103 180 160 180 0 93 125 841
4 018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 210 0 160 160 0 180 105 815
5 024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160 0 105 160 160 125 105 815
6 163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 0 0 250 250 0 0 210 710
7 165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 195 0 230 87 180 692
8 016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 230 210 0 0 0 250 0 690
9 017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 210 250 0 0 670
10 032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107 0 90 125 210 0 125 657
11 119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 0 250 0 0 0 210 195 655
12 031 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 110 0 0 195 160 0 180 645
13 026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 125 0 0 105 210 0 195 635
14 120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 230 210 0 0 195 0 635
15 036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 97 160 105 105 0 160 0 627
16 023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 160 0 0 160 160 0 125 605
17 160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 195 230 0 0 160 585
18 029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125 0 180 125 0 125 0 555
19 025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 195 0 0 0 103 95 553
20 124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 210 160 0 0 160 0 530
21 015 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 250 0 0 0 0 0 230 480
22 118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 195 0 0 0 180 105 480
23 223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 0 0 0 95 180 87 105 467
24 190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 0 0 60 88 107 97 88 440
25 179 SUSZYCKI Rafał 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 230 210 0 0 0 440
26 158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKIŁÓDZKIE 0 0 55 105 180 97 0 437
27 021 ANTOSIAK Daniel 1970 DUBIECKO PODKARPACKIE 180 0 0 0 0 0 250 430
28 020 ŚWIRK Robert 1969 OŚWIĘCIM MAŁOPOLSKIE 195 0 0 0 0 0 210 405
29 176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 0 0 105 160 0 125 0 390
30 037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 97 0 60 70 103 0 53 383
31 116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 115 160 0 0 0 105 380
32 114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 110 90 0 0 160 0 360
33 043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 87 0 0 105 97 0 53 342
34 117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 125 105 0 0 0 87 317
35 219 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 105 125 0 86 316
36 188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 0 0 90 105 0 103 0 298
37 157 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 180 0 0 115 0 295
38 115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 97 105 0 0 93 0 295
39 159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 50 70 97 0 70 287
40 022 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180 0 0 0 0 0 105 285
41 121 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 0 160 125 0 0 0 0 285
42 030 DERKOWSKI Robert 1969 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 115 0 0 0 0 0 160 275
43 042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 87 0 48 52 0 87 0 274
44 038 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 93 103 75 0 0 0 0 271
45 122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 125 55 0 0 87 0 267
46 174 BALAK Marian 1970 KOMORÓW MAZOWIECKIE 0 0 105 0 0 160 0 265
47 034 PROKUSKI Leszek 1968 DĘBICA PODKARPACKIE 103 0 0 0 160 0 0 263
48 110 ŚLAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 125 0 125 250
49 240 BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 88 87 0 70 245
50 175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 0 0 125 0 0 107 0 232
51 226 KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 55 0 70 105 230
52 027 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125 0 90 0 0 0 0 215
53 164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 0 0 45 0 0 107 53 205
54 227 ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 40 52 0 93 0 185
55 041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 93 0 0 0 0 0 88 181
56 187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 0 0 90 0 0 0 90 180
57 225 ANDREASIK Kazimierz 1966 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0 0 0 86 93 0 0 179
58 166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 85 0 0 93 0 178
59 162 POLITOWSKI Jarosław 1970 PŁOCK MAZOWIECKIE 0 0 90 87 0 0 0 177
60 040 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 93 0 0 0 0 0 70 163
61 108 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 160 0 0 0 0 0 160
62 244 KOZIK Mirosław 1968 JASŁO PODKARPACKIE 0 0 0 0 125 0 0 125
63 186 MOLENDA Adam 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 125 0 0 0 0 125
64 105 KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 125 0 0 0 0 0 125
65 161 KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 50 0 0 0 70 120
66 033 KACZOREK Marek 1963 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 107 0 0 0 0 0 0 107
67 258 PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 0 0 0 0 0 0 105 105
68 222 WIDYŃSKI Janusz 1963 ROKITNO LUBELSKIE 0 0 0 105 0 0 0 105
69 123 TOMCZAK Jarosław 1969 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 97 0 0 0 0 0 97
70-71 250 TYBUROWSKI Stanisław 1965 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0 0 0 0 93 0 0 93
251 WOJDYŁA Tadeusz 1962 KOŁACZYCE PODKARPACKIE 0 0 0 0 93 0 0 93
72 039 KORDYLEWSKI Piotr 1970 KONIN WIELKOPOLSKIE 93 0 0 0 0 0 0 93
73-74 177 PIETRZAK Dariusz 1969 NIESŁUCHOWO MAZOWIECKIE 0 0 90 0 0 0 0 90
189 ZAWADZKI Wojciech 1967 ŁOMIANKI MAZOWIECKIE 0 0 90 0 0 0 0 90
75 264 ANTOSIAK Jacek 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 0 0 87 87
76 224 SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 87 0 0 0 87
77 044 MROZIK Zbigniew 1968 ORNONTOWICE ŚLĄSKIE 87 0 0 0 0 0 0 87
78 167 WÓJCIK Sylwester 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 45 0 0 0 0 45

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 115 210 180 230 250 230 210 1425
2 046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 230 0 160 195 210 210 210 1215
3 050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195 160 105 195 160 195 180 1190
4 064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 100 230 250 125 125 93 0 923
5 059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125 210 105 160 180 125 0 905
6 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 0 180 230 107 160 210 0 887
7 061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 110 160 53 180 160 0 160 823
8 194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 125 210 210 0 160 705
9 049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 195 0 0 0 195 250 0 640
10 218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 160 115 180 0 140 595
11 228 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 0 0 0 210 115 0 195 520
12 238 FOMIN Yuriy 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 0 0 0 0 230 0 250 480
13 132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 195 125 0 0 0 160 480
14 057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125 0 0 125 110 0 103 463
15 191 MARUSZCZAK Jarosław 1957 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 210 250 0 0 0 460
16 137 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 0 250 210 0 0 0 0 460
17 058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 125 0 0 97 97 0 107 426
18 241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 195 0 230 425
19 195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 0 0 105 160 0 160 0 425
20 045 KUCHARSKI Leszek 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 250 0 160 0 0 0 0 410
21 048 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 210 0 195 0 0 0 0 405
22 062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 107 103 70 0 0 103 0 383
23 168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 180 0 0 195 0 375
24 202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 0 87 53 0 103 125 0 368
25 192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 195 0 0 160 0 355
26 129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 0 107 0 0 125 0 120 352
27 169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 70 107 0 160 0 337
28 229 MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 0 0 0 160 160 0 0 320
29 052 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 160 0 160 0 0 0 0 320
30 171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 86 125 0 107 0 318
31 193 KIEŁBIK Jerzy 1957 KAJETANY MAZOWIECKIE 0 0 125 180 0 0 0 305
32 239 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 0 0 0 103 93 0 107 303
33 053 HNATÓW Leszek 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 160 0 0 0 0 0 130 290
34 217 HOFFMANN Włodzimierz 1960 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 125 0 0 160 0 285
35 247 WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0 0 125 115 0 240
36 170 MĄKOSA Benedykt 1956 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 105 125 0 0 0 230
37 107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 93 0 0 0 125 0 218
38 260 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 107 0 110 217
39 128 HARMATA Leszek 1957 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 110 105 0 0 0 0 215
40 131 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 0 125 86 0 0 0 0 211
41 047 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 210 0 0 0 0 0 0 210
42 138 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 115 90 0 0 0 0 205
43 063 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 107 0 95 0 0 0 0 202
44 135 OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 93 105 0 0 0 0 198
45 262 MADEJ Bogusław 1955 WĘGIERSKA GÓRKA ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0 195 195
46 140 WĄCZEK Roman 1959 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 0 195 0 0 0 0 0 195
47 134 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 97 87 0 0 0 0 184
48 198 RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 88 93 0 0 0 181
49 142 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 0 180 0 0 0 0 0 180
50 051 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 ŻORY ŚLĄSKIE 180 0 0 0 0 0 0 180
51-52 126 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 160 0 0 0 0 0 160
139 SZYMASZEK Kazimierz 1952 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 160 0 0 0 0 0 160
53-54 054 JUCHNIK Henryk 1958 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 160 0 0 0 0 0 0 160
055 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 160 0 0 0 0 0 0 160
55 156 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 0 103 47 0 0 0 0 150
56 127 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 0 93 53 0 0 0 0 146
57-58 125 BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 125 0 0 0 0 0 125
130 KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 125 0 0 0 0 0 125
59 056 JÓZALA Waldemar 1957 WIELUŃ ŁÓDZKIE 125 0 0 0 0 0 0 125
60 230 GŁODEK Andrzej 1960 KŁOCZEW LUBELSKIE 0 0 0 110 0 0 0 110
61-62 196 PŁOCHARSKI Jarosław 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 0 0 105 0 0 0 0 105
197 SOBOCIŃSKI Roman 1961 PŁOŃSK MAZOWIECKIE 0 0 105 0 0 0 0 105
63 263 RYBARCZYK Bronisław 1961 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0 0 0 0 103 103
64 252 KRÓL Stanisław 1955 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0 0 0 0 103 0 0 103
65 231 TYLSKI Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 97 0 0 0 97
66 136 PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 0 97 0 0 0 0 0 97
67 199 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 87 0 0 0 0 87
68 133 OLECHNOWICZ Marian 1956 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 0 87 0 0 0 0 0 87
69-70 200 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 70 0 0 0 0 70
201 KAMIŃSKI Marek 1958 SOCHOCIN MAZOWIECKIE 0 0 70 0 0 0 0 70
71 203 SMOLIŃSKI Marek 1958 JÓZEFÓW MAZOWIECKIE 0 0 47 0 0 0 47

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210 250 210 210 195 180 210 1465
2 066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 230 0 230 180 230 0 210 1080
3 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 250 250 0 250 250 1000
4 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 200 0 135 0 250 210 195 990
5 065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 250 0 180 0 210 0 230 870
6 182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 0 0 195 155 0 195 195 740
7 205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 0 0 210 210 0 230 0 650
8 072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 175 0 0 135 145 0 165 620
9 070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 190 200 195 0 0 0 0 585
10 071 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185 200 0 0 0 180 0 565
11 067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 0 180 0 150 540
12 245 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 0 195 195 150 0 540
13 180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 155 180 0 195 0 530
14 207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 120 195 0 210 0 525
15 232 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 0 0 0 170 170 0 165 505
16 206 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 150 0 0 170 175 495
17 246 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 210 0 185 395
18 144 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 0 215 180 0 0 0 0 395
19 146 STASZCZYK Jan 1947 CZARNKÓW WIELKOPOLSKIE 0 230 140 0 0 0 0 370
20 073 ROZIŃSKI Aleksander 1949 GUBIN LUBUSKIE 170 190 0 0 0 0 0 360
21 147 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 180 170 0 0 0 0 350
22 181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 0 0 120 145 0 0 0 265
23 143 JODANIEWSKI Leszek 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 0 185 0 0 0 0 0 185
24 145 PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 0 170 0 0 0 0 0 170
25 074 BIAŁOŃ Bronisław 1948 LIGOTA ŁABĘDZKA ŚLĄSKIE 155 0 0 0 0 0 0 155
26 233 KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ŚWIETOKRZYSKIE 0 0 0 145 0 0 0 145

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 250 215 170 0 0 0 210 845
2 076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 230 187 137 0 210 0 0 764
3 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK KUJAWSKO-POMORSKIE 0 250 250 250 0 0 0 750
4 208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 195 210 0 250 0 655
5 183 PAWLAK Leon 1944 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 127 210 0 230 0 567
6 151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 0 187 180 195 0 0 0 562
7 148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 0 205 155 195 0 0 0 555
8 078 POMOHACI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 205 0 145 0 0 0 185 535
9 172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKIŁÓDZKIE 0 0 127 170 210 0 0 507
10 209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 0 0 115 180 0 210 0 505
11 248 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 0 0 0 0 250 0 250 500
12 149 DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 230 230 0 0 0 0 460
13 077 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 215 0 0 0 0 0 210 425
14 249 WRÓBLEWSKI Marek 1945 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 230 0 195 425
15 255 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 145 0 0 210 0 355
16 234 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 0 0 0 230 0 0 0 230
17 152 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 DREZDENKO LUBUSKIE 0 195 0 0 0 0 0 195

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 250 230 210 250 230 230 180 1580
2 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230 0 230 230 190 210 250 1340
3 085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 180 195 195 210 170 195 170 1315
4 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 210 250 170 0 0 250 210 1090
5 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 135 170 135 0 190 170 155 955
6 088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 155 0 0 195 200 180 180 910
7 083 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 195 0 0 0 210 0 230 635
8 153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 0 210 195 210 0 0 0 615
9 087 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 170 185 250 0 0 0 0 605
10 084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195 0 0 0 210 0 195 600
11 210 JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 210 180 0 210 0 600
12 092 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 135 190 155 0 0 0 0 480
13 253 KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0 0 250 0 210 460
14 082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 0 175 0 0 385
15 086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180 0 0 0 0 0 195 375
16 213 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 145 0 0 195 0 340
17 154 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 0 210 127 0 0 0 0 337
18 090 WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 145 0 0 165 0 0 0 310
19 254 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 127 0 0 180 0 307
20 235 WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 0 180 0 0 0 180
21 211 DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 180 0 0 0 0 180
22 089 BUKOWSKI Jan 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE 145 0 0 0 0 0 0 145
23 212 JANISZEWSKI Stanisław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 145 0 0 0 0 145

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i młods
1 155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 0 215 195 210 225 195 0 1040
2 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 230 250 250 250 0 980
3 095 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 250 250 0 0 0 0 230 730
4 097 MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 210 230 0 0 0 0 195 635
5 237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0 210 0 210 195 615
6 216 ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 210 0 0 0 250 460
7 236 HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 230 0 230 0 460
8 093 BULA Karol 1936 RADZIONKÓW ŚLĄSKIE 230 0 0 0 0 0 210 440
9 096 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 195 0 0 0 0 0 210 405
10 094 CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 0 0 0 180 390
11 098 MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 195 0 0 195 0 0 0 390
12 256 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 0 0 0 0 0 210 0 210
13 215 CZYBLIS Eugeniusz 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 210 0 0 0 0 210
14 099 SZCZUPAK Stanisław 1935 ORZECH ŚLĄSKIE 185 0 0 0 0 0 0 185
15 100 OGIEGŁO Józef 1936 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 0 0 180 180

opracował Marek Przybyłowiczi
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum