Wschodnia grupa III liga mężczyzn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 4 tygodni
Blady 9 tygodni
Marthinus 9 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.221.145.174

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1375
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6654
Ostatnio Widziani
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 4 tygodni
Blady 9 tygodni
Marthinus 9 tygodni
Holly10 tygodni
Mamasita14 tygodni
Janosik17 tygodni
farokh18 tygodni
tomekjez32 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wschodnia grupa III liga mężczyzn
3 Liga Tenis Stołowy27 marca 2011 roku III liga - wschodnia zakończyła rozgrywki. Mistrzem została drużyna UKS Agra Olesno I. W czasie całego sezonu straciła tylko jeden punkt. Na drugim miejscu KS Spektrum Słopnice II. Nasze drużyny ( Lachowice i Bronowianka ) nie będ± miały lekko w barażach.

Protokół z ostatniej kolejki:
KS Spektrum Słopnice II - UKS Agra Olesno I 6-12

1 A PALACZ Grzegorz
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:1

2 B BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 0:2

3 C URBAŃSKI Adam
Y ŁABĘD¬ Tomasz
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:3

4 D PIWOWARCZYK Roman
Z FURTAK Krzysztof
0:3 (10:12, 9:11, 13:15) 0:4

5 A URBAŃSKI Adam
PIWOWARCZYK Roman
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
FURTAK Krzysztof
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:5

6 B PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
ŁABĘD¬ Tomasz
3:1 (11:7, 4:11, 11:8, 11:8) 1:5

7 A PALACZ Grzegorz
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 2:5

8 B BOLSĘGA Paweł
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
3:1 (11:6, 11:6, 12:14, 11:9) 3:5

9 D PIWOWARCZYK Roman
Y ŁABĘD¬ Tomasz
3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 4:5

10 C URBAŃSKI Adam
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 13:15, 8:11) 4:6

11 A PALACZ Grzegorz
Y ŁABĘD¬ Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 5:6

12 C URBAŃSKI Adam
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
2:3 (11:4, 14:12, 15:17, 8:11, 6:11) 5:7

13 B BOLSĘGA Paweł
Z FURTAK Krzysztof
1:3 (9:11, 6:11, 11:4, 6:11) 5:8

14 D PIWOWARCZYK Roman
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:1 (3:11, 11:8, 11:7, 11:7) 6:8

15 A PALACZ Grzegorz
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (4:11, 11:7, 13:11, 8:11, 9:11) 6:9

16 D MATUSIAK Łukasz
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 6:11) 6:10

17 B BOLSĘGA Paweł
Y MOTYKA Tadeusz
2:3 (11:8, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 6:11

18 C KAIM Adrian
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 6:12


Tabela
1 UKS Agra Olesno I
16 31 184

2 KS Spektrum Słopnice II
16 28 118

3 UKS Sokół Żabno
16 24 48

4 KS Start Nowy S±cz
16 16 -8

5 MOSiR Tuchów
15 15 -28

6 KS Talar-Team Szczawa
15 13 -46



7 UKS Agra Olesno II
16 16 22

8 MKS Rado¶ć Gorlice
16 14 -12

9* LUKS Sufczyn
16 11 -38

10* UKS SP 1 Tarnów
16 11 -56

11 LKS Olimpia Bucze
16 8 -80

12 LUKS Galux Skrzyszów
16 3 -104
Komentarze
tomo dnia kwiecień 02 2011 18:04:48
smileyStało w Biblii jak byk, że po latach tłustych następuj± lata chude....W ubiegłorocznych rozgrywkach zachodnia grupa brylowała w barażach, co niestety nie przeniosło sie na II ligę.
W tym roku))) -zakończenie dowolne-wg życzeń!!!
Zaciętych meczy w barażach życzę, oraz sportowego ducha walki!!smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
19/06/2019 07:23
No to za parę dni walczymy w TOPie. Jak zwykle proszę o zgłaszanie się jak kogoś ma nie być by mogli wejść rezerwowi.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogÄ…cy, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

Archiwum