Wschodnia grupa III liga mężczyzn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 12

Twoje IP to: 54.80.102.170

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wschodnia grupa III liga mężczyzn
3 Liga Tenis Stołowy27 marca 2011 roku III liga - wschodnia zakończyła rozgrywki. Mistrzem została drużyna UKS Agra Olesno I. W czasie całego sezonu straciła tylko jeden punkt. Na drugim miejscu KS Spektrum Słopnice II. Nasze drużyny ( Lachowice i Bronowianka ) nie będą miały lekko w barażach.

Protokół z ostatniej kolejki:
KS Spektrum Słopnice II - UKS Agra Olesno I 6-12

1 A PALACZ Grzegorz
W ŁĄCZYŃSKI Radosław
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:1

2 B BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 0:2

3 C URBAŃSKI Adam
Y ŁABĘDŹ Tomasz
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:3

4 D PIWOWARCZYK Roman
Z FURTAK Krzysztof
0:3 (10:12, 9:11, 13:15) 0:4

5 A URBAŃSKI Adam
PIWOWARCZYK Roman
W ŁĄCZYŃSKI Radosław
FURTAK Krzysztof
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:5

6 B PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
ŁABĘDŹ Tomasz
3:1 (11:7, 4:11, 11:8, 11:8) 1:5

7 A PALACZ Grzegorz
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 2:5

8 B BOLSĘGA Paweł
W ŁĄCZYŃSKI Radosław
3:1 (11:6, 11:6, 12:14, 11:9) 3:5

9 D PIWOWARCZYK Roman
Y ŁABĘDŹ Tomasz
3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 4:5

10 C URBAŃSKI Adam
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 13:15, 8:11) 4:6

11 A PALACZ Grzegorz
Y ŁABĘDŹ Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 5:6

12 C URBAŃSKI Adam
W ŁĄCZYŃSKI Radosław
2:3 (11:4, 14:12, 15:17, 8:11, 6:11) 5:7

13 B BOLSĘGA Paweł
Z FURTAK Krzysztof
1:3 (9:11, 6:11, 11:4, 6:11) 5:8

14 D PIWOWARCZYK Roman
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:1 (3:11, 11:8, 11:7, 11:7) 6:8

15 A PALACZ Grzegorz
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (4:11, 11:7, 13:11, 8:11, 9:11) 6:9

16 D MATUSIAK Łukasz
W ŁĄCZYŃSKI Radosław
1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 6:11) 6:10

17 B BOLSĘGA Paweł
Y MOTYKA Tadeusz
2:3 (11:8, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 6:11

18 C KAIM Adrian
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 6:12


Tabela
1 UKS Agra Olesno I
16 31 184

2 KS Spektrum Słopnice II
16 28 118

3 UKS Sokół Żabno
16 24 48

4 KS Start Nowy Sącz
16 16 -8

5 MOSiR Tuchów
15 15 -28

6 KS Talar-Team Szczawa
15 13 -46



7 UKS Agra Olesno II
16 16 22

8 MKS Radość Gorlice
16 14 -12

9* LUKS Sufczyn
16 11 -38

10* UKS SP 1 Tarnów
16 11 -56

11 LKS Olimpia Bucze
16 8 -80

12 LUKS Galux Skrzyszów
16 3 -104
Komentarze
tomo dnia kwiecień 02 2011 18:04:48
smileyStało w Biblii jak byk, że po latach tłustych następują lata chude....W ubiegłorocznych rozgrywkach zachodnia grupa brylowała w barażach, co niestety nie przeniosło sie na II ligę.
W tym roku))) -zakończenie dowolne-wg życzeń!!!
Zaciętych meczy w barażach życzę, oraz sportowego ducha walki!!smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum