Wschodnia grupa III liga mężczyzn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wschodnia grupa III liga mężczyzn
3 Liga Tenis Stołowy27 marca 2011 roku III liga - wschodnia zakończyła rozgrywki. Mistrzem została drużyna UKS Agra Olesno I. W czasie całego sezonu straciła tylko jeden punkt. Na drugim miejscu KS Spektrum Słopnice II. Nasze drużyny ( Lachowice i Bronowianka ) nie będ± miały lekko w barażach.

Protokół z ostatniej kolejki:
KS Spektrum Słopnice II - UKS Agra Olesno I 6-12

1 A PALACZ Grzegorz
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:1

2 B BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 0:2

3 C URBAŃSKI Adam
Y ŁABĘD¬ Tomasz
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:3

4 D PIWOWARCZYK Roman
Z FURTAK Krzysztof
0:3 (10:12, 9:11, 13:15) 0:4

5 A URBAŃSKI Adam
PIWOWARCZYK Roman
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
FURTAK Krzysztof
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:5

6 B PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
ŁABĘD¬ Tomasz
3:1 (11:7, 4:11, 11:8, 11:8) 1:5

7 A PALACZ Grzegorz
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 2:5

8 B BOLSĘGA Paweł
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
3:1 (11:6, 11:6, 12:14, 11:9) 3:5

9 D PIWOWARCZYK Roman
Y ŁABĘD¬ Tomasz
3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 4:5

10 C URBAŃSKI Adam
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 13:15, 8:11) 4:6

11 A PALACZ Grzegorz
Y ŁABĘD¬ Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 5:6

12 C URBAŃSKI Adam
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
2:3 (11:4, 14:12, 15:17, 8:11, 6:11) 5:7

13 B BOLSĘGA Paweł
Z FURTAK Krzysztof
1:3 (9:11, 6:11, 11:4, 6:11) 5:8

14 D PIWOWARCZYK Roman
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:1 (3:11, 11:8, 11:7, 11:7) 6:8

15 A PALACZ Grzegorz
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (4:11, 11:7, 13:11, 8:11, 9:11) 6:9

16 D MATUSIAK Łukasz
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 6:11) 6:10

17 B BOLSĘGA Paweł
Y MOTYKA Tadeusz
2:3 (11:8, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 6:11

18 C KAIM Adrian
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 6:12


Tabela
1 UKS Agra Olesno I
16 31 184

2 KS Spektrum Słopnice II
16 28 118

3 UKS Sokół Żabno
16 24 48

4 KS Start Nowy S±cz
16 16 -8

5 MOSiR Tuchów
15 15 -28

6 KS Talar-Team Szczawa
15 13 -46



7 UKS Agra Olesno II
16 16 22

8 MKS Rado¶ć Gorlice
16 14 -12

9* LUKS Sufczyn
16 11 -38

10* UKS SP 1 Tarnów
16 11 -56

11 LKS Olimpia Bucze
16 8 -80

12 LUKS Galux Skrzyszów
16 3 -104
Komentarze
tomo dnia kwiecień 02 2011 18:04:48
smileyStało w Biblii jak byk, że po latach tłustych następuj± lata chude....W ubiegłorocznych rozgrywkach zachodnia grupa brylowała w barażach, co niestety nie przeniosło sie na II ligę.
W tym roku))) -zakończenie dowolne-wg życzeń!!!
Zaciętych meczy w barażach życzę, oraz sportowego ducha walki!!smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum