Wyniki 9 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 2 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.92.190.11

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady 2 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez10 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 56
2. Marcin Pojnar 53
3. Damian Zaj±c 50
4. Mariusz Bochenek 47
5-6. Krzysztof Kapik 44
Paweł Konstantyn 44
7-8. Marek Strzałka 41
Mirosław Różyczka 41
9-12. Bogdan Palczyński 38
Janusz Seweryn 38
Paweł Stach 38
Zbigniew Repetowski 38
13-16. Maciej Gonet 35
Tomasz Pietrzak 35
Wiesław Rygiel 35
Sławomir Bzowy 35
17-24. Tadeusz Rutkowski 32
Jacek Zaj±c 32
Antoni Wojciaczyk 32
Alojzy Nowak 32
Jacek Skalda 32
Stanisław Kurdziel 32
Mirosław Sitko 32
Tadeusz Szymoniak 32
25-27. Ryszard WoĽniak 29
Marcin Wolnicki 29
Marek Biesaga 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum