Wyniki VI GPP weteranów - Suraż - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki VI GPP weteranów - Suraż
WeteraniVI Grand Prix Polski Weteranów rozegrane w Surażu 26-27.03.2011 r wygrali :
Dorota Paluch, Jacek Wieczerzak, Andrzej Głód, Marian Woźniak, Roman Eski, Henryk Glura, Bogusław Gorczyca

klasyfikacje końcowe

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2. 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3. 220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 210
4. 011 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 195
5. BRAK KURCZEWSKA Anna 1956 KUŹNICA PODLASKIE 180

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 012 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2. 019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 230
3-4.
119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 210
BRAK GOGIEL Marek 1962 BIAŁYSTOK PODLASKIE 210
5-6.
BRAK ALEKSIEJUK Mirosław 1965 BIELSK PODLASKI PODLASKIE 195
120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
7-8.
018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 180
118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 180
9-12.
036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
174 BALAK Marian 1970 KOMORÓW MAZOWIECKIE 160
124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
13-16.
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 125
028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 125
17. 157 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 115
18. BRAK KARNIEJ Dariusz 1965 OLECKO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 110
19-20.
164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 107
175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 107
21-22.
188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 103
025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 103
23-24.
158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 97
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 97
25-28.
227 ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 93
166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 93
29-32.
223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 87
122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 87
042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 87
165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 87
33-37.
BRAK ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 SUWAŁKI PODLASKIE 70
226 KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 70
BRAK KARNIEJ Andrzej 1963 OLECKO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 70
BRAK POGORZAŁY Emil 1970 BIELSK PODLASKI PODLASKIE 70
BRAK ŁUPIŃSKI Adam 1965 POMIGACZE PODLASKIE 70

kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 250
2. 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 230
3-4.
141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 210
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
BRAK ŁUKASZUK Mirosław 1960 BIAŁYSTOK PODLASKIE 180
BRAK MONIUSZKO Zbigniew 1958 BIAŁYSTOK PODLASKIE 180
9-12.
195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 160
217 HOFFMANN Włodzimierz 1960 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
13-16.
BRAK ORŁÓW Janusz 1957 KRASNOPOL PODLASKIE 125
202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 125
107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125
17. 247 WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE 115
18. BRAK OMELIANIUK Tadeusz 1960 AUGUSTÓW PODLASKIE 110
19-20.
171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 107
BRAK ŻUKOWSKI Jerzy 1955 SOKÓŁKA PODLASKIE 107
21-22.
BRAK DROZDOWSKI Krzysztof 1958 BIAŁYSTOK PODLASKIE 103
062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 103
23-24.
BRAK JACKIEWICZ Antoni 1952 SOKÓŁKA PODLASKIE 97
BRAK BAGIŃSKI Jan 1959 PŁASKA PODLASKIE 97
25-27.
064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 93
BRAK OMELIANIUK Zdzisław 1958 AUGUSTÓW PODLASKIE 93
BRAK WASILEWSKI Zbigniew SUWAŁKI PODLASKIE 93

kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2. 205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4.
069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
5-6.
182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 195
180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8.
068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 180
071 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 180
9. 206 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 170
10. 257 DZIEMIANKO Józef 1948 BIAŁYSTOK PODLASKIE 155
11. 245 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 150

kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. 208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2. 183 PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 230
3-4.
255 GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 210
5. BRAK MACKIEWICZ Edmund 1946 SOKÓŁKA PODLASKIE 195

kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2. 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4.
080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
210 JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6.
085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 195
213 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
7-8.
254 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 180
9. 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 170

kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 +)
1. 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2. 236 HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4.
256 GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE 210
237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 210
5. 155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 195

opracował Marek Przybyłowicz

Ogólnopolski Ranking Weteranów po 6 turniejach
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum