III liga w Szczytnikach - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer00:55:28
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 2

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer00:55:28
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
III liga w Szczytnikach
Przed 2 rund± dawano nam małe szanse na bezpo¶redni awans do 3 ligi.Do lidera KSOS-u Kraków II tracili¶my 4 punkty i mecz bezpo¶redni przegrali¶my 6-4.Do wicelidera Podwawelskiego tracili¶my 2 punkty i mecz bezpo¶redni przegrali¶my 6-4.Do rundy 2 przygotowali¶my się bardzo solidnie.Trzon drużyny tworz± Sylwester Rzepecki,Mateusz Celary,Marek Klimczak.Chłopaki zrobili olbrzymie postępy i z dużymi nadziejami przystępowali¶my do rundy rewanżowej.
UKS Rokicie -Zielonki 8-2
UKS Rokicie -Zarabie 9-1
UKS Rokicie -Podwawelski III 6-4
UKS Rokicie -KSOS II 7-3
KS Górnik -UKS Rokicie 1-9
Wyniki przerosły nasze oczekiwania.Najważniejszy mecz był z KSOS-em II gdzie musielismy wygrać 7-3 lub 6-4 i mieć lepszy stosunek setowy,udało się wygrać 7-3.Najbardziej zacięty mecz stoczyli¶my z Podwawelskim III gdzie wygrali¶my 6-4 co dawało nam szanse zrównania się punktami z Podwawelskim i zmniejszyć straty do KSOS-u.
Punkty w rundzie rewanżowej dla drużyny zdobyli:
Rzepecki Sylwester-14 meczy 11 punktów
Celary Mateusz - 14 meczy 10 punktów
Kotarba Arkadiusz- 2 mecze 1 punkt
Stach Sebastian - 2 mecze 1 punkt
Klimczak Marek -13 meczy 12 punktów.
Duża zasługa tych wyników dla p.Tomasza Koznackiego dla Pauliny Krużel oraz prezesa klubu p.Biernata.
Wszyscy zawodnicy to wychowankowie klubu i tym większa satysfakcja z osi±gniętego sukcesu jakim jest awans do 3 ligi.
Komentarze
obserwator dnia marzec 26 2011 23:42:36
Do zobaczenia przy stołach, no i gratulacje przede wszystkim smiley
KOLEJARZ dnia marzec 27 2011 10:38:29
Dzięki Obserwator,ale z Tob± wygrać to bęsmileydzie bardzo ciężko.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum