Lista startowa VI GPP weteranów - Suraż 26-27.03.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.81.139.56

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek 9 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Lista startowa VI GPP weteranów - Suraż 26-27.03.2011
WeteraniDo Suraża kawał drogi i jeszcze zapowiadana pogoda nie będzie ułatwiać podróży samochodem (inne połączenia odpadają). Mimo to na liście startowej jest dwóch z małopolski, powodzenia.

Lista startowa ( aktualizacja 24 marca 2011 roku )

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 1240
2. 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 855

kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 920
2. 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 660
3. 011 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 605
4. 220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 405
5. BRAK KURCZEWSKA Anna 1956 KUŹNICA PODLASKIE -

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 955
2. 035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 623
3. 028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 590
4. 024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 585
5. 018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 530
6. 036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 467
7. 120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 440
8. 016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 440
9. 029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 430
10. 165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 425
11. 124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 370
12. 025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 355
13. 158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 340
14. 223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 275
15. 176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 265
16. 190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 255
17. 119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 250
18. 115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 202
19. 114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 200
20. 188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 195
21. 118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
22. 042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 187
23. 157 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 180
24. 122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
25. 175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 125
26. 174 BALAK Marian 1970 KOMORÓW MAZOWIECKIE 105
27. 227 ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 92
28. 166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85
29. 164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 45
30. BRAK ALEKSIEJUK Mirosław 1965 BIELSK PODLASKI PODLASKIE -
31. BRAK GOGIEL Marek 1962 BIAŁYSTOK PODLASKIE -
32. BRAK KARNIEJ Andrzej 1963 OLECKO WARMIŃSKO-MAZURSKIE -
33. BRAK KARNIEJ Dariusz 1965 OLECKO WARMIŃSKO-MAZURSKIE -
34. BRAK ŁUKASZUK Mirosław 1960 BIAŁYSTOK PODLASKIE -
35. BRAK POGORZAŁY Emil 1970 BIELSK PODLASKI PODLASKIE -
36. BRAK ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 SUWAŁKI PODLASKIE -

kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 985
2. 064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 830
3. 050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 815
4. 059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 780
5. 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 677
6. 049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 390
kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
6 GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW 2010/2011 - SURAŻ 25-27.03.2011
lista startowa 102 uczestników
aktualizacja 24 marca 2011 roku godz. 20:49
kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
7. 062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 280
8. 195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 265
9. 202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 243
10. 171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 211
11. 192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
12. 168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
13. 169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 177
14. 247 WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE 125
15. 217 HOFFMANN Włodzimierz 1960 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
16. 107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 93
17. BRAK BAGIŃSKI Jan 1959 PŁASKA PODLASKIE -
18. BRAK DROZDOWSKI Krzysztof 1958 BIAŁYSTOK PODLASKIE -
19. BRAK JACKIEWICZ Antoni 1952 SOKÓŁKA PODLASKIE -
20. BRAK MONIUSZKO Zbigniew 1958 BIAŁYSTOK PODLASKIE -
21. BRAK OMELIANIUK Tadeusz 1960 AUGUSTÓW PODLASKIE -
22. BRAK OMELIANIUK Zdzisław 1958 AUGUSTÓW PODLASKIE -
23. BRAK ORŁÓW Janusz 1957 KRASNOPOL PODLASKIE -
24. BRAK PIWOWARSKI Krzysztof 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE -
25. BRAK WASILEWSKI Zbigniew SUWAŁKI PODLASKIE -
26. BRAK ŻUKOWSKI Jerzy 1955 SOKÓŁKA PODLASKIE -

kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1. 068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 1075
2. 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 585
3. 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 500
4. 072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 455
5. 205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 420
6. 071 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 385
7. 182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 350
8. 180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 335
9. 207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 315
10. 181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 265
11. 245 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 195
12. 206 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 150

kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1. 208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 405
2. 183 PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 337
3. 209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 295
4. BRAK MACKIEWICZ Edmund 1946 SOKÓŁKA PODLASKIE -
5. BRAK GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE -
6. BRAK TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 LEŚNA PODLASKA LUBELSKIE -

kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1. 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 1170
2. 085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 950
3. 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 880
4. 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 630
5. 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 630
6. 088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 550
7. 210 JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 390
8. 213 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 145
9. 254 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 127

kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 + )
1. 155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 845
2. 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 730
3. 236 HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
4. 237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 210
5. BRAK BOGUSZ Czesław 1936 SŁUPSK POMORSKIE -
6. BRAK GROMADZKI Zbigniew 1936 GDYNIA POMORSKIE -


opracowali: Paweł Zarzeczny (Suraż) i Marek Przybyłowicz

Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum