III liga - 15 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.81.110.186

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
III liga - 15 kolejka
3 Liga Tenis StołowyDo końca dwie kolejki, pierwsze miejsce będzie się rozgrywać prawdopodobnie do samego końca, na dole tabeli ( dwa ostatnie miejsca ) chyba wyjaśnione.

15 kolejka / 2.04.2011 / rezerwowy 26.03.2011
85 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - KS Bronowianka II Kraków 3-10
86 MKS KSOS I Kraków - ULKS Lachowice 3-10
87 UKS TOP Koziniec - KS Gorce II Nowy Targ 10-4

88 ZMCH YMCA Kraków - OSKiR Podwawelski II Kraków 9-9
89 KS Gorce III Nowy Targ - TG Sokół Zakopane 5-10
90 KS Cracovia 1906 Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 0-10
Komentarze
obserwator dnia marzec 22 2011 12:40:33
orkan-bron/1 na tej sali wszystko jest możliwe smiley
ksos-lach/2
koziniec-gorce II/1

ymca-oskir/2
gorce III- sokół /2
cracovia-opoka/2
doktorek dnia marzec 23 2011 20:51:06
Jeśli Orkan nie zrobi niespodzianki, a w trzech jest o to ciężko, to ostatni mecz Bronowianki z Lachowicami będzie decydował o pierwszym miejscu. Nie mam pojęcia jakie są plany klubu Bronowianka ale na wszelki wypadek na miejscu pozostałych drużyn walczył bym o trzecie miejsce.
Na dole tabeli na pewno znajdują się Gorce III i Cracovia (Trzebinia ma 3 pkt przewagi i zaległy mecz z Gorcami III). Jeśli YMCA nie wygra z OSKiRem to ostatni mecz YMCA - Trzebinia będzie decydował o miejscach 9-10 i Sokół - OSKiR o 7-8.

orkan-bron/ 2
ksos-lach/2
koziniec-gorce II/2

ymca-oskir/2
gorce III- sokół /2
cracovia-opoka/2
FilipU dnia marzec 24 2011 07:09:06
orkan-bron/ 2
ksos-lach/2
koziniec-gorce II/1

ymca-oskir/2
gorce III- sokół /2
cracovia-opoka/2
Koeman dnia marzec 25 2011 11:26:36
orkan-bron/ 2
ksos-lach/2
koziniec-gorce II/1

ymca-oskir/2
gorce III- sokół /2
cracovia-opoka/2
alien dnia marzec 25 2011 18:56:24
orkan-bron/ 2
ksos-lach/2
koziniec-gorce II/1

ymca-oskir/2
gorce III- sokół /2
cracovia-opoka/2
BOCHMAR dnia marzec 25 2011 20:29:36
orkan-bron/ 2
ksos-lach/2
koziniec-gorce II/1

ymca-oskir/1smileysmileysmiley
gorce III- sokół /2
cracovia-opoka/2
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum