III liga - 14 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR20 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
III liga - 14 kolejka
3 Liga Tenis Stołowy14 kolejka /19.03.2011 / rezerwowy 12.03.2011
79 KS Bronowianka II Kraków - KS Gorce II Nowy Targ 10-1
80 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - ULKS Lachowice 8-10
81 MKS KSOS I Kraków - UKS TOP Koziniec 4-10

82 KS Cracovia 1906 Kraków - OSKiR Podwawelski II Kraków 3-10
83 TG Sokół Zakopane - ZMCH YMCA Kraków 10-5
84 PKS Opoka II Trzebinia - KS Gorce III Nowy Targ 10-1

Przypomnę że obstawianie meczu Ksos - Koziniec odbyło się w 13 kolejce (alien nie wytypował meczu Ksos - Koziniec i za póĽno Ksos - Orkan ).
Komentarze
obserwator dnia marzec 09 2011 23:23:12
bron-gorce II /x2
orkan - lach /2
ksos - koziniec /2 !
cracovia - oskir / 1
sokół - ymca /1
opoka - gorce III /1
BOMBEL71 dnia marzec 10 2011 07:33:14
bron-gorce II /1
orkan - lach /2
ksos - koziniec /2
cracovia - oskir / 2
sokół - ymca /2
opoka - gorce III /1
FilipU dnia marzec 10 2011 07:54:16
bron-gorce II /1
orkan - lach /2
cracovia - oskir / 2
sokół - ymca /1
opoka - gorce III /1
doktorek dnia marzec 10 2011 10:04:31
bron-gorce II /1
orkan - lach /2

cracovia - oskir / 2
sokół - ymca /x1
opoka - gorce III /1
Koeman dnia marzec 10 2011 13:49:54
bron-gorce II /1
orkan - lach /2
cracovia - oskir / 2
sokół - ymca /2
opoka - gorce III /1
BOCHMAR dnia marzec 11 2011 12:46:15
bron-gorce II /1
orkan - lach /2
cracovia - oskir / 2
sokół - ymca /1
opoka - gorce III /1

smiley
alien dnia marzec 12 2011 15:31:58
bron-gorce II /1
orkan - lach /2
cracovia - oskir / 2
sokół - ymca /1
opoka - gorce III /1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum